print header

עד כמה קל או קשה לכם לבגוד בבני זוגכם על פי המזל האסטרולוגי שלכם?

  אף אחד לא חושב על עצמו שהוא אדם שעלול לבגוד במסגרת מערכת היחסים שלו, אך אנשים רבים מוצאים את עצמם במצבים שכאלה. מדובר במעשה שקשה מאוד לתרץ אותו, ועוד יותר קשה לקבלו לאחר שהתרחש, ובניגוד לתפיסה הרווחת הסיבות שעלולות לגרום לנו לבגוד בבני זוגנו הן לאו דווקא חוסר סיפוק מיני. גם היעדר תחושת אושר במערכת היחסים, תרבות סביבתית שמעודדת בגידה (למשל חברים שבוגדים בבני או בנות זוגם) או נישואים שנערכו מבלי שאחד מבני הזוג הבין את ההשלכות של ההתחייבות במלואה יכולות להיות סיבות לבגידה. לא כל אחד ואחת מאיתנו מגיב בצורה זהה לסיבות האלו, אך המזל האסטרולוגי שלכם יכול להעיד עד כמה יהיה לכם קל להתנגד אליהן ולשמור על כנות, פתיחות ונאמנות במערכת היחסים שלכם. 
 
בחרו את המזל האסטרולוגי שלכם וגלו עד כמה יהיה לכם קל או קשה להתנגד לאפשרות של בגידה.

מזל מאזניים

נשים

בנות מזל מאזניים לא אוהבות לבזבז זמן ונוטות להיכנס למערכות יחסים רציניות בלבד. עם זאת, הן לרוב רוצות שבני זוגן יתייחסו אליהן כמו ל"אלות", אך אם הם לא מצליחים לעשות זאת, הן עלולות לחפש את היחס הזה במקומות אחרים. בנות מזל מאזניים לא חושבות על עצמן כנשים שעלולות לבגוד, אך נסיבות שכאלה יכולות לגרום להן להפתיע את עצמן...

גברים

בני מזל מאזניים לרוב אינם בוגדניים, אך מסיבה מפתיעה במיוחד. בני מזל הזה לא אוהבים שאחרים מדברים עליהם מאחורי הגב ולכן הדבר האחרון שהם יעשו זה לבצע מעשה נסתר שעלול להתגלות ולהכתים את שמם לעד. אם הם נמצאים במערכת יחסים שהם אינם מאושרים בה, הם צריכים לקבל תשבחות וחיזוקים חיוביים לדברים שהם עושים כדי לזכות בתחושת סיפוק.

מזל עקרב

נשים

בנות מזל עקרב לרוב מכירות את עצמן היטב ויודעות שיש להן סיכוי לבגוד בבני זוגן, מאחר שהן גם יודעות מה הסיבה שעלולה להוביל אותן לכך; בנות מזל עקרב נשלטות על ידי הרגשות שלהן, וכשמשהו מפר את האיזון שבמצבן הרגשי הן עלולות לפעול בדרכים שבדיעבד יראו להן לא הגיוניות. במקרים קיצוניים מאוד הן עלולות גם לבגוד בגברים שלהן.

גברים

בני מזל עקרב יכולים לגרום לכל אישה להרגיש מיוחדת ויודעים איך להצית רגשות של אנשים אחרים. משום שזה כל כך קל להם, הם נוטים להשתמש ביכולת הזו לא רק בתוך מערכת היחסים, למרות שהם לא רואים זאת כבגידה. זה אכן עלול להגיע לבגידה אם הם עושים זאת יותר מדי ועם נשים שקרובות אליהם יחסית. הם צריכים ללמוד איך להיות נאמנים לרגשותיה של אישה אחת בלבד, ולא לנסות לשחק עם רגשות של נשים אחרות.

מזל קשת

נשים

הבעיה העיקרית של בנות מזל קשת היא שהן נוטות לתת "ניקוד" מסוים לגברים שלהן, ועל כן רואות לעתים בגברים אחרים כאפשרות לחלופה שהיא אף טובה יותר. הטבע של האופי שלהן מקשה עליהן להישאר יציבות במערכת יחסים מהבחינה הזו, ולכן הפיתרון הטוב ביותר עבורן הוא להימנע ממערכות יחסים רציניות בשלבים המוקדמים של החיים, ולהיכנס אליהן בשלב שבו הן בשלות להקים משפחה.

גברים

בני מזל קשת אוהבים לעשות כיף בכמעט כל דרך אפשרית, ולכן בגידה לא בהכרח נתפסת עבורם כהפרת האמון בזוגיות, אלא כהרפתקה מרגשת שתסתיים תוך זמן קצר. פעמים רבות הם מאמינים שהם יכולים לשלוט ברגשות שלהם ולא להתאהב בנשים אחרות, אך כמו כולם, גם הם לא חסינים מפני אפשרות שכזו.

מזל גדי

נשים

בנות מזל גדי מתקשות באיזון החיים האישיים והקריירה ולכן הן מוצאות את עצמן עובדות שעות רבות במהלך היום ואף "מתנדבות" לעבוד שעות נוספות. כשהן כבר לא בעבודה, הן מחפשות דרכים להעביר את זמנן בהנאה, ואם בני הזוג שלהן לא מסוגלים לספק להם זאת, הן עלולות למצוא את ההנאה הזו בידיים של גברים אחרים.

גברים

גם בני מזל גדי הם מכורים לעבודה ונוהגים לעבוד קשה בדרך להצלחה שלהם, אך בניגוד לבנות מזל גדי, קשה להם להגיע למצב שבו הם בוגדים בנשים שלהם פשוט משום שאין להם זמן לכך. עם זאת, הנשים שלהם עלולות לחשוד שהם בוגדים בהן בשל השעות הרבות שהם מקדישים לעבודה, אך לרוב זה לא המצב עם בני מזל גדי.

מזל דלי

נשים

בנות מזל דלי לא נכנסות למערכות יחסים רק כדי להיות בזוגיות והן חייבות שתהיה להן מטרה במערכת היחסים שאליה הן נכנסות. לרוב המטרה הזו היא אהבה, ולעתים הן אף בוחרות בחבר הטוב ביותר שלהן כבן זוגן בסופו של דבר. עם זאת, קשה להן להישאר מחויבות במקרים מסוימים, ומערכת יחסים כזו שנוסדה בתחילה כקשר ידידות, יכולה לגרום להן להרגיש שיש להן אפשרות לבגוד מבלי שהמצב יזיק לזוגיות.

גברים

בני מזל דלי נוטים שלא לבגוד, שכן ברגע שבו הם מוצאים אישה שהם אוהבים בכל לבם, הם יודעים שיהיה להם קשה למצוא עוד אחת כזו ומקדישים לה את כל כולם. במקרים שבהם הם כן בוגדים, הם מצטערים על כך מהר מאוד, אך לא ימהרו להודות בכך מול בנות זוגם. הם יכולים בסופו של דבר ולא בכוונה לשנות את הסיפור שלהם כך שהאשמה אף תעבור לבנות זוגם.

מזל דגים

נשים

בנות מזל דגים נוטות לחלום בגדול והן נחשבות לחובבות רומנטיקה רציניות. הבעיה מתחילה כשלבני הזוג שלהן אין את אותה התשוקה שיש להן, מה שעלול לגרום להן לחשוב שהן לא רצויות מבחינה מינית או רגשית, וזה עלול להוביל אותן לחפש גבר אחר שיספק להן את התחושה הזו. בנות מזל דגים חייבות להתעורר מהחלומות שלהן ולחיות במציאות כדי לזכות במערכת יחסים יציבה, או למצוא בן זוג שתואם להן מבחינת הרצון והצורך ברומנטיקה.

גברים 

בני מזל דגים שבוגדים עושים זאת במקצועיות, ולפעמים אפילו לא מבינים שהם בוגדים עד לרגע מסוים שממנו כבר אין דרך חזרה. הם לרוב מאמינים שהם מרכז הסיפור של מה שקורה בחייהם, אפילו אם מה שהם עושים משפיע על חייהם של אחרים, והם יכולים לפעול מבלי לחשוב על כך שמישהו אחר עלול להיפגע בסופו של דבר. 

מזל טלה

נשים

בנות מזל טלה שקיים בהן צורך עז לטייל ולראות דברים חדשים נוטות להיכנס בחופזה למערכות יחסים חדשות. יש להן ביטחון רב בעצמן ולכן יש להן גם סטנדרטים גבוהים בנוגע לגברים שאיתן הן מקיימות מערכת יחסים. בהשוואה לבני המזלות האחרים, "קל" להן יותר לבגוד בגברים שלהן, ומי שנמצא איתן במערכת יחסים צריך להבין שבנות מזל טלה מנסות להימנע יותר מהכל משעמום שעלול לגרום להן לחוש חוסר סיפוק במערכת היחסים.

גברים

בני מזל טלה הם אנשים מאוד גאים ובעלי ביטחון עצמי רב. ככל שהם נראים טוב יותר כך הגאווה שלהם מתעצמת והם מקבלים יותר תשומת לב מבנות המין הנשי. לכל אחד קשה לעתים להתנגד לנשים שנמשכות אליו, אך למרות שיש להם ביטחון עצמי גבוה, ההערכה העצמית שלהם היא לרוב נמוכה, מה שמציב אותם בסיכון לנסות להעלות אותה בכך שהם מנסים למשוך את בנות המין השני עם הביטחון העצמי הגבוה שלהם.

מזל שור

נשים

בנות מזל שור הן מהטובות ביותר בכל הנוגע למערכות יחסים; הן מאמינות שכשהן נכנסות למערכת יחסים רצינית, בגידה תביא רק צרות ועדיף להישאר נאמנים. בנוסף, הן דואגות ללא הרף שלשני הצדדים במערכת היחסים יהיה טוב ונעים. עם זאת, אם הן מרגישות שלא בנוח בנוגע לדברים מסוימים במערכת היחסים, בנות מזל שור עלולות להחליט לסיים אותה או לשנות את המסלול שלה, אך בדרך כלל הן לא יבגדו.

גברים

בני מזל שור ידועים בכך שהם נאמנים לכל אורך מערכת היחסים, לא משנה כמה ארוכה היא תהיה ומה קורה במהלכה. כבר מגיל הנעורים אפשר לראות סממנים לכך – הם שומרים על מערכות יחסים עם חברים לאורך שנים, כשברוב המקרים החברים הטובים שלהם הם אלו שפגשו לראשונה בבית הספר או בתיכון. החלומות שלהם הם פשוטים למדי; בית חם, ילדים בריאים ואישה אוהבת עמה הם ייצרו יחדיו משפחה מאושרת.

מזל תאומים

נשים

לבנות מזל תאומים יש כמה צדדים באישיות, שלכולם יש דרישות וצרכים משלהם. מעט מאוד גברים יכולים להתמודד עם כל צדדי האישיות האלה בדרך הנכונה ובכל מצב, ומסיבה זו בנות מזל תאומים עלולות להתקשות שלא לבגוד מתוך ניסיון לפצות על מה שבני זוגן לא יכולים לספק להן. הפיתרון הוא פשוט להתעלם מהצדדים באישיות שמושכים לכיוונים אחרים ולהבין שאף אדם לא מושלם. המעגל החברתי שלהן צריך לספק להן את צרכי האישיות שבני זוגן אינם יכולים לספק.

גברים

כמו בנות מזל תאומים, גם לבני מזל תאומים יש כמה צדדים באישיות, כשכל צד משתלט על האחר בזמנים שונים בחיים. כך למשל היום בן מזל תאומים יכול להחליט שהוא רוצה להתחתן, ובעוד מספר שנים יאמין שעשה טעות. זה מתרחש לרוב משום שלבני מזל תאומים קשה לעתים להבין את עצמם, והם יכולים "לבזבז" את זמנם עם בת זוג שאינה מתאימה להם רק משום שלא הבינו בדיוק מה הם רוצים להשיג בחייהם בשלב שבו עשו את ההחלטה להתחייב למערכת היחסים.

מזל סרטן

נשים

בנות מזל סרטן בוגדות בבני הזוג שלהן לעתים רחוקות בלבד. האהבה והדאגה שהן מספקות הן בלתי נדלות, ובעיה עלולה להתחיל רק אם הן נמצאות במערכת יחסים עם אדם שמנצל זאת לטובתו האישית. לרוב הן יעדיפו להיפרד מאשר לבגוד, אך גם פעולה שכזו עלולה להיגרר ולא להיעשות בזמן. על בנות מזל סרטן ללמוד כיצד להגן על הלב שלהן ועדיין לחלוק את האהבה שיש בו.

גברים

בני מזל סרטן הם דואגים ותומכים, ונשים שבחרו בהם מרגישות שזכו בלוטו. אך למעשה, כמו במקרה של בנות מזל סרטן, גם לבני מזל סרטן יש כמות אהבה בלתי נדלית לתת, ולכן אם בן מזל סרטן מנהל רומן קשה מאוד לעלות על כך. למרבה ההפתעה בני מזל סרטן עלולים אפילו לשקר לעצמם ולהגיד שהם יכולים לאהוב שתי נשים בו זמנית, אך זה גורם אך ורק לבעיות במערכת היחסית שלהם.

מזל אריה

נשים

בנות מזל אריה רואות גברים לרוב כפרויקט שעליהן לשקוד עליו. אם הן מכירות גבר שהן מרגישות שאינו משתווה לרמתן, הן עשויות להישאר איתו מתוך תחושה שהן עוזרות לו. מצד שני, הן יכולות לפגוש גבר שהן מרגישות שמשתווה אליהן – בעל ביטחון עצמי רב – אך כשהן מדמיינות את תכונות האופי שלו הן מפחדות שהוא עלול לבגוד בהן, אם חוו בגידה בעבר. הפיתרון עבור בנות מזל אריה הוא פשוט להסתכל על בני הזוג שלהן כשותפים לחיים ולא כפרויקטים שצריך לצלוח.

גברים

בני מזל אריה הם לרוב נאמנים ויש לכך סיבה טובה – יש להם ביטחון עצמי מלא בעצמם כשהם מחפשים את האחת, והם מחפשים מישהי שתהיה מעל הסטנדרטים שלהם. ברגע שבו יזכו באישה שכזו, יהיה להם קשה מאוד להתייחס אליה כמשהו שהוא מובן מאליו, והם יודעים שבגידה מצריכה גם השקעה של מרץ, זמן ואנרגיה שלא שווים את זה, משום שהם פשוט מרגישים ברי מזל על כך שמצאו את אשת חלומותיהם.

מזל בתולה

נשים

בנות מזל בתולה כמעט ולא בוגדות כלל בבני זוגן. הן מאמינות שאת רוב האנרגיה שלהן הן צריכות להקדיש לשיפור וחיזוק מערכת היחסים במקום לניסיון למצוא אושר או מערכת יחסים טובה יותר במקום אחר. רובן מאמינות שאם אדם ביצע בגידה פעם בחייו הוא ככל הנראה יבצע אותה שוב בהמשך, ולכן הן רואות בבגידה כפעולה שהורסת את מערכת היחסים אחת ולתמיד.

גברים

בדומה לבנות מזל בתולה, בני מזל בתולה גם הם נאמנים מאוד. רובם אפילו לא ינסו לבגוד בבנות זוגם, ואם מערכת היחסים שלהם לא מסבה להם אושר או אינה עובדת, הם ינסו לעשות כל שביכולתם כדי לתקן את המצב מבלי להגיע למצב של פרידה. עם זאת, אם כל הניסיונות לא צלחו, הצעד האחרון שלהם אכן יהיה פרידה.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו