maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

איך לדעת שבני זוגכם לא מרוצים מהיחסים שלכם לפי מזלם

  המורכבות של מערכות יחסים, ובייחוד כאלו שהן ארוכות, ידועה לכולנו, ולעתים גם אחרי שנים רבות ביחד עדיין קשה לנו "לקרוא" את בני הזוג שלנו במדויק. העובדה הזו נכונה במיוחד כאשר בני זוגנו לא מרוצים מדבר מה ואנו לא מצליחים להבין שהם כועסים או לא מאושרים, עד שלעתים זה מאוחר מדי. כדי שתוכלו לדעת מה הסימנים לכעס או אכזבה סמויים אצל בני זוגכם, מומלץ שתכירו את הדרכים בהן הם מביעים את מורת רוחם מזוגיות לפי המזל האסטרולוגי שלהם. באופן הזה תוכלו להבין את בני זוגכם בצורה טובה יותר, ואולי אף למנוע בעיות לפני שהן מתרחשות על ידי ייזום של שיחה כאשר אתם מבחינים שהם אינם מרוצים. 
 
 

מזל מאזניים: ילידי ספטמבר 23 – אוקטובר 22

כאשר בני מזל מאזניים אינם מרוצים מחיי האהבה שלהם, הם נוטים להשליך את עצמם לתוך עבודתם. בני מזל מאזניים מאופיינים ברוחניות, אך הם גם מכורים לא קטנים לעבודה, וכאשר יש חוסר איזון בחייהם – הם יחפשו משהו אחר להתרכז בו כדי להסיח את דעתם מאותם דברים שמטרידים אותם. הרצון הזה בהסחת דעת עלול לגרום לבני מזל מאזניים להתרחק ממערכת היחסים, מה שמהווה דגל אדום על כך שהם אולי בדרך ליציאה ממנה או שהם פשוט יפסיקו להשקיע בה.

מזל עקרב: ילידי אוקטובר 23 – נובמבר 21

בני מזל עקרב מראים את חוסר שביעות רצונם ממערכת היחסים הזוגית שלהם על ידי התפרצות על דברים שאינם קשורים לחיי האהבה שלהם. בנוסף לכך, כאשר עקרבים אינם מרוצים מהזוגיות שלהם, הם יהפכו למרוחקים ויפגינו חוסר רצון להתחייב לבני הזוג שלהם - מה שגורם להם פעמים רבות להיפרד מהם. בני מזל עקרב לא ימשיכו במערכת יחסים אם הם אינם מאושרים מפני שהרגשות שלהם גואים והם יעדיפו לסיים אותה לפני שהיא תתקדם.

מזל קשת: ילידי נובמבר 22 – דצמבר 21

אצל בני מזל קשת יש ביטוי סמוי-גלוי של חוסר שביעות הרצון שלהם ממערכות יחסים שהם לא מרוצים בהן. בני המזל הזה נוטים להתנהג בצורה פסיבית-אגרסיבית כלפיי בני הזוג שלהם, מה שמתבטא פעמים רבות בפרצי רגשות וכעס שנראים כאילו הם באו משום מקום ושנובעים מהרגש שבעבע זמן רב. על פני השטח הם ייראו מבודחים וקלילים, אך הרגשות שלהם לא יאחרו לצוף כלפיי מעלה מפני שהם לא מצליחים להחביא אותם לזמן רב.

מזל גדי: דצמבר 22 – ינואר 19

בני מזל גדי אינם מוותרים בקלות על מערכות יחסים זוגיות, והם יעשו כמיטב יכולתם כדי להגיע לשורש הבעיה כדי לפתור אותה, גם אם לעתים מדובר במקרה אבוד. בני המזל הזה נטמעים כל כך בניסיון לפתור בעיות במערכת היחסים עד שזה הופך לתכלית חייהם ברבים מהמקרים, מה שנובע מהרצון שלהם לקבל סגירה נאותה לעניינים שמטרידים אותם. התעמקות ונבירה בשאלות קטנות וגדולות על הזוגיות עם בני זוגם מאפיינת את בני מזל הגדי מפני שהם לא אוהבים להרגיש שהם נמצאים בעלטה בעניינים שנוגעים להם.

מזל דלי: ילידי ינואר 20 – פברואר 18

כאשר בני מזל דלי מרגישים שהם במערכת יחסים שלא עובדת לטעמם, הם ינקטו בצעדים דרמטיים כמו פתיחת עסק או טיול ממושך. בנוסף לכך, אנשים שנולדו במזל דלי מאופיינים במוסר עבודה גבוה, כך שאם הם אינם מרוצים מבני הזוג שלהם, הם יתחילו להתמקד בקריירה ובעבודה שלהם כדי לא להתמקד בדברים השליליים בחייהם. כתוצאה מכך, הזמן המשותף עם בני זוג שהם ילידי מזל דלי מתקצר מפני שהם מעדיפים להיות בעבודה שהם מרוצים בה מאשר במערכת זוגית שהם לא מרגישים מאושרים בתוכה.

מזל דגים: ילידי פברואר 19 – מרץ 20

בני מזל דגים הרומנטיקנים לא יכולים להרגיש כבולים במערכת יחסים שאינה תקינה, מה שמעורר בהם את הרצון לפרוץ החוצה כדי להרגיש חופשיים. הם ירצו לחוות דברים מהנים שהחיים מציעים להם כאשר הזוגיות שלהם אינה מספקת אותם, והם יעשו זאת עם פרצי ספונטניות דוגמת נסיעה לטיולים בלי בני זוגם. בני מזל דגים ירצו לחוות ריגוש שהם כבר לא חשים בזוגיות שלהם, ולמרות שהם יגידו שהם אוהבים את בני זוגם ורק רוצים ליהנות קצת, עמוק בפנים הם בעצם מרגישים פגועים ומפגינים זאת בדרך שלהם.

מזל טלה: ילידי מרץ 21 – אפריל 19

לבני מזל טלה עלול להיות לעתים פתיל קצר שגורם להם להיראות רגזנים, אך כשהם אינם מרוצים מהזוגיות שלהם, הדבר לא יתבטא בפרצי כעס, אלא בריחוק איטי מבני זוגם. חוסר שביעות רצון ממערכת היחסים שלהם מתבטא אצל בני מזל טלה בחוסר רצון להתעמת עם בני זוגם ועם הבעיות שלהם באופן ישיר, מה שמתנגש עם האופי השיתופי שלהם כלפי הצד השני במצב שבו מערכת היחסים ביניהם תקינה. שתיקות וחוסר ביטוי של התחושות שלהם מהווים סימנים מסגירים לכך שבני מזל טלה לא מרוצים ממערכת היחסים שלהם, כך שחשוב לשים לב אם זה אכן קורה. 

מזל שור: ילידי אפריל 20 – מאי 20

אחד הסימנים המסגירים של ילידי מזל שור על כך שהם אינם מרוצים מהזוגיות שלהם היא פיצוי יתר שמתבטא בניסיון להראות שהם מאושרים בכל הזדמנות אפשרית. כאשר שוורים חשים שהיחסים שלהם עלו על שרטון או שהם כבר לא מאושרים, הם ינסו להציג חזות הפוכה שמתבטאת בהעלאת תמונות באופן תדיר ברשתות חברתיות שמציגות את חייהם ה"מושלמים" וניסיון לחייך בכל עת שמזדמן להם. באופן אירוני, מראית עין של אושר מוגזם דווקא מעידה על ההיפך אצל בני מזל שור במערכת יחסים זוגית שהם אינם מרוצים ממנה.

מזל תאומים: ילידי מאי 21 – יוני 20

אצל בני מזל תאומים חוסר שביעות רצון במערכת יחסים מתבטא בהתנהגות והפגנתיות של אי ריצוי בכל פן אחר בחיים שלהם. החל מעבודה, דרך יחסים חבריים שלהם ועד האופן שבו האוכל שלהם במסעדות מוגש – אצל מזל תאומים כשמערכת היחסים גרועה אז כל השאר הולך אחריה ונראה רע באופן דומה. פעמים רבות בני מזל תאומים יבכו במצבים הללו, יהיו לא החלטיים ולעתים אפילו לא יכירו בעובדה שהם מתנהגים באופן הזה כי הם לא מרוצים מהזוגיות שלהם, מה שיגרום להם להשליך את התסכולים שלהם על כל סביבתם.

מזל סרטן: ילידי יוני 21 – יולי 22

בני מזל סרטן מבטאים את התסכולים שלהם ממערכת יחסים זוגית על ידי התנהגות קטנונית ומתן הערות עוקצניות לבני זוגם. הם גם יבטאו את התחושות השליליות שלהם כשיהיו עם חבריהם כדי לשחרר קיטור, מה שבא על חשבון ניסיון אמיתי לתקן את מה שדורש תיקון בזוגיות שלהם. ההתנהגות הזו אינה אופיינית להם, מפני שבדרך כלל בני מזל סרטן מרעיפים אהבה על בני זוגם והם אוהבים אותם בכל מאודם, אך כשהם אינם מרוצים הדבר בולט בשטח עם התנהגות רגזנית ועוקצנית שהם מפנים כלפיי החצי השני שלהם.

מזל אריה: ילידי יולי 23 – אוגוסט 22

בקרב בני מזל אריה ניתן לראות שלבים של ממש כאשר הם מרגישים שהם אינם מרוצים ממערכת היחסים הזוגית שלהם; תחילה הם יתנהגו בצורה תוקפנית ולאחר מכן הם יבטאו את תסכולם בביטול של בני זוגם ומה שהם אומרים ועושים. הסיבה לכך היא שתחושת הביטחון של בני מזל אריה תלויה באושר שהם חשים, וכאשר יש איום על התחושה הזו ועל חייהם האישיים, הם מתפרצים על בני זוגם. כדי לגבור על כך, בני מזל אריה אף ינסו להמשיך הלאה ולנתק את הקשר הזוגי כדי להחזיר לעצמם את תחושת האושר עוד לפני שהם ניסו לעבוד על הבעיות שהפריעו להם.

מזל בתולה: ילידי אוגוסט 23 – ספטמבר 22

לבני מזל בתולה יש לב מלא תשוקה ואהבה שעלול להישבר כאשר הם מרגישים שהזוגיות שלהם לא הולכת בכיוון שהם רוצים. כתוצאה מכך ועל מנת להסיח את דעתם מאותה תחושה שלילית של חוסר שביעות רצון, בני מזל בתולה "יטביעו" את עצמם בכל דבר שיעזור להם במשימה הזו. ההטמעה המלאה הזו בתוך אספקטים אחרים בחיים שלהם, שבדרך כלל לא מקבלים תשומת לב מיוחדת, מעידה על כך שבני מזל בתולה לא מרוצים מהזוגיות שלהם ומנסים לפצות על כך עם דברים אחרים שישפרו את התחושה שלהם. 
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו