print header

אור וצל באסטרולוגיה: איך אתם נראים ברגעים הטובים והרעים שלכם

  כל אחד מאיתנו נולד עם מאפיינים שונים בהתאם למזל שלו, והם אלו שמכתיבים את הפעולות שלנו ואת הדרך שבה אנו מתקשרים עם הסביבה. אותם מאפיינים יכולים לקבל ביטוי חיובי או שלילי, ועל כל אחד לדעת כיצד לשלוט באופיו על מנת להבין כיצד להפוך לגרסה הטובה ביותר שלו. כשאנו מבטאים את האופי שלנו בדרך חיובית, אנחנו מתקרבים יותר לאור שבנו, וכשאנו מבטאים אותו בדרך שלילית אנחנו חושפים את הצל שלנו – זה בעצם הביטוי של הרגעים הטובים והרעים שלנו. לחצו על המזל שלכם וגלו איך נראים האור והצל שלכם לפי המזל האסטרולוגי שלכם. זה יעזור לכם להבין עד כמה אתם מנצלים את האופי שלכם לטובה או לרעה.

מזל מאזניים

האור שלכם: "אני זקוק לאחרים ואחרים זקוקים לי"

יש לכם יכולות בין אישיות נהדרות ואינטליגנציה רגשית גבוהה, ולכן אתם מנומסים ואדיבים מאוד. אתם מובילים אנשים אחרים אחריכם בעזרת האדיבות שאתם מראים להם, כזו אשר גורמת להם לרצות לעזור לכם להצליח.

הצל שלכם: "אעשה כל מה שאני יכול על מנת שיאהבו אותי, כדי שאוכל לאהוב את עצמי"

אתם עלולים להיכנע יותר מדי לתלותיות באנשים אחרים ולשכוח את הגבולות שאתם צריכים להציב לעצמכם. אם אנשים אחרים מציבים לכם גבולות זה עלול לגרום לכם להרגיש לא הוגן כלפיכם, ואתם תאבדו עקב כך אנרגיה להשקיע במטרות שלכם.

מזל עקרב

האור שלכם: "אני מעצים את עצמי על ידי כך שאני משחרר את הדברים שלא בשליטתי"

אתם אנשים אינטואיטיביים מאוד שיודעים מתי כדאי להיכנע ומתי צריך להילחם. אתם מודעים לעצמכם מאוד, יודעים כיצד לשלוט בעצמכם וברגשות שלכם, סבלניים ומנהיגים אנשים אחרים בעזרת נקודת המבט הרוחנית שלכם על החיים.

הצל שלכם: "אנשים הם רעים מטבעם, ולכן אני לא סומך על עצמי ועל אחרים"

אתם עלולים להיכנע ליצר נקמה או לנסות לשלוט באנשים שסביבכם, וקשה לכם לשחרר אותם בעקבות פחדים שונים שקיימים בכם. לעיתים אתם פרנואידים וחושדים בכל אחד, מה שגורם לכם להתנתק מהאינטואיציה הטבעית שלכם ולהפוך להיות רכושניים או פוגעניים.

מזל קשת

האור שלכם: "עלי לחיות את חיי בדרך שאני מאמין שהיא הנכונה"

אתם אנשים אופטימיים מאוד שאוהבים לחקור ולחוות את כל הטוב שיש לעולם להציע. אתם כנים, נדיבים, אתיים וחברים טובים מאוד, וכיף תמיד להיות בסביבתכם משום שאתם מעודדים באחרים את יצר ההרפתקנות, שאצל הרוב דועך ככל שהם מתבגרים.

הצל שלכם: "צריך לעשות הכול בדרך שלי"

אתם עלולים להיות אימפולסיביים מדי ולהתנשא מעל אחרים. לעיתים אתם אפילו תנסו לשלוט באחרים בדרך שתועיל רק לכם, וזה מה שיכול להרחיק אנשים מכם.

מזל גדי

האור שלכם: "אני יודע מה צריך לעשות"

יש לכם אחריות ומשמעת, ואתם יודעים כיצד לתת כבוד לאחרים. אתם מובילים אחרים בעזרת דוגמה אישית, ויש לכם גישה ריאליסטית לחיים ששומרת עליכם עם רגליים על הקרקע.

הצל שלכם: "אין לי את מה שצריך כדי לעשות את זה"

נקודת המבט שלכם על החיים יכולה להיות צרה, ואתם נותנים לפחדים שלכם להוביל אתכם. אתם עלולים להיות חמדנים ולהיכנע לדיכאון, ולפעמים אתם עקשנים יתר על המידה.

מזל דלי

האור שלכם: "אפשר להסתכל על זה אחרת"

יש לכם ראש פתוח, אתם אינטואיטיביים ויודעים לחשוב מחוץ לקופסה, ואתם תמיד שואלים שאלות. אתם אנשים עצמאיים עם אידיאלים טובים, ויש לכם יכולת אינטלקטואלית מצוינת שגם עוזרת לכם להיות יצירתיים.

הצל שלכם: "ככה זה, וזה לא הולך להשתנות"

אתם עלולים להתנשא מעל אחרים ולהרגיש שאתם יודעים הכל, מה שיגרום לכם לא לשתף פעולה עם אנשים. האופי שלכם יכול להיות מרדני ולא גמיש, ולכן לעיתים אנשים לא מרגישים שהם יכולים לסמוך עליכם.

מזל דגים

האור שלכם: "אם זה לא מועיל לכולם, זה לא מועיל לי"

אתם אנשים רחומים ואדיבים, שלעיתים רחוקות יפעלו ממניעים אנוכיים. יש לכם אמפתיה רבה לאנשים שסביבכם, ואתם מרגישים לעיתים כאילו שאתם צריכים לעזור להם ולהושיע אותם מצרותיהם.

הצל שלכם: "שום דבר לא משנה כי אין תקווה"

אתם עלולים להיכנע לעצלות ולאבד את האנרגיות שלכם אם אין לכם תקווה. לעיתים אתם גם יכולים לשכוח שיש לכם תחומי אחריות מסוימים ולברוח מהדברים שעליכם לעשות. בנוסף לכל, אתם עלולים להפוך את עצמכם לקורבנות כשאין לכך סיבה באמת.

מזל טלה

האור שלכם: "אזייף עד שאצליח לעשות את זה כמו שצריך"

אתם עושים הכל כדי להשיג את המטרות שלכם, ויש לכם אסרטיביות, אנרגיה ותשוקה שאין להרבה אנשים. אתם לוחמים בנפש ומגנים על מי שזקוק לתמיכה ולכוח שלכם, ואתם יודעים כיצד להוביל אנשים אחרים אחריכם בעזרת פעולות.

הצל שלכם: "זו בעיה של אחרים ולא שלי"

לעיתים אתם פועלים ממניעים אנוכיים, ויש לכם יצר תחרותי שגורם לכם לפגוע באחרים. אתם נוטים להיות אגרסיביים ולא מתחשבים, מה שגורם לכם להיות גסי רוח ואף אלימים.

מזל שור

האור שלכם: "החיים מלאים בעונג ויופי, ואני כאן כדי ליצור ולחוות את זה"

אתם אנשים נאמנים עם רגליים על הקרקע, רגועים ומרוכזים במטרות שלכם. יש לכם נפש שלווה ואומנותית, ואתם טובים בלטפח את האנשים שיקרים ללבכם ולעזור להם למצות את הפוטנציאל שלהם.

הצל שלכם: "כסף זה כל מה שחשוב"

אתם עלולים להיות עקשנים ולא גמישים, מה שמקשה על אחרים לפעול איתכם בשיתוף פעולה. אתם נוטים גם לשכוח את הערך שלכם ולהרגיש אשמים שלא לצורך. יצר החמדנות קיים בכם לעתים משום שאתם עלולים לחיות את חייכם תוך מחשבה על הישרדות ותו לא.

מזל תאומים

האור שלכם: "אני רוצה לדעת הכל ולחלוק את הידע שלי עם העולם"

אתם אנשים סקרניים עם צמא אדיר לידע, וכיף לתקשר איתכם משום שתמיד אפשר ללמוד מכם דבר מה חדש. אתם זריזי מחשבה, שנונים, אנרגטיים ויצירתיים, וכל אלה הופכים אתכם לבעלי פוטנציאל אדיר להיות אמנים.

הצל שלכם: "מטרת המילים שלי היא לשרת אותי"

אמנם יש לכם ידע רב, אך המילים שלכם יכולות להיות ריקות מתוכן לחלוטין. אתם נוטים להיכנע ללחץ ולאבד את הריכוז שלכם בקלות, ובזמנים שכאלה לאנשים אחרים קשה לסמוך עליכם.

מזל סרטן

האור שלכם: "החיים לא שווים אם אין אנשים לטפל בהם"

אתם נוהגים להגן על האנשים שיקרים ללבכם ולטפל בהם, אפילו אם לא יבקשו זאת, משום שאתם אדיבים מטבעכם. אתם מחוברים מאוד לרגשות שלכם, נאמנים לחבריכם ומובילים אנשים אחריכם לא בעזרת הפגנת כוח, אלא על ידי כך שאתם מראים להם שגם אתם אנושיים.

הצל שלכם: "אף אחד לא רוצה או יכול להבין אותי, ולכן לא אכפת לי מאיש"

אתם נוטים להיות לא אובייקטיביים ולסבול ממצבי רוח משתנים כשאתם חשים שאנשים לא מבינים אתכם. זה גורם לכם להיסגר מבחינה רגשית, מה שמגביר את החרדות שלכם ואף התמכרויות שמהן אתם סובלים.

מזל אריה

האור שלכם: "אחרים נותנים לי השראה"

אתם אנשים אדיבים וצנועים שיודעים כיצד לתמוך באלו שסביבם ולעזור להם לשפר את עצמם ואת יכולותיהם. אתם גם אופטימיים מאוד ויש לכם כריזמה שיכולה לגרום לכל אחד ללכת אחריכם לכל מקום.

הצל שלכם: "אחרים צריכים להיכשל כדי שאני אצליח"

אתם עלולים להיות אנוכיים ומתנשאים משום שהאגו שלכם יכול להיות מנופח מדי או נמוך מדי – שני המצבים מובילים לאותה תוצאה. זה גורם לכם להוריד את המוטיבציה של אחרים ולנתק אותם מהתשוקות שלהם.

מזל בתולה

האור שלכם: "עזרה לאחרים זה מה שנותן לי סיפוק בחיים"

יש לכם נפש דואגת ועוזרת, ואתם אפילו אולי רואים את עצמכם כמושיעים של אחרים. אתם אוהבים לעזור, אינטלקטואלים מאוד, מאורגנים ויודעים כיצד לעבוד קשה לא רק עבור עצמכם, אלא גם עבור אחרים.

הצל שלכם: "בכל דבר ואדם יש פגמים, ולא שווה לטרוח עבורם"

אתם עלולים להיות שיפוטיים מאוד הן כלפי אחרים והן כלפי עצמכם, ולסבול מתחושת בושה שגורמת לכם לסבול מחרדה. כשזה קורה, קשה לכם למצוא מוטיבציה לעשות את הדברים שאתם אוהבים.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.