maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 03.06.2010תחזית יומית - טלה - 03/06/2010

חברים, מכרים וידידים – נראה שזה היום שלכם איתם, טלאים. מיקומו של הירח במזל דלי מדגיש את היכולת שלכם לעשות דברים באופן קולקטיבי ושיתופי יותר, ולשתף אהרים בתכניות שלכם, ולא לפעול לבד כדרך הטלאים. זמן להגדיר מטרות באופן מדויק ולפעול ביחד.

תחזית יומית - שור - 03/06/2010

נראה שאור הזרקורים היום הוא עליכם, שוורים. מיקומו של הירח במזל דלי מאפשר לכם להשקיע היום יותר בנושאי קריירה ודרייב, ומיקומה של ונוס שליטת המזל שלכם במזל סרטן גם מאפשר לעשות זאת ברכות – אך בתקיפות... זמן טוב לאקשן, ומכל הסוגים.

תחזית יומית - תאומים - 03/06/2010

זהו זמן מתאים בעיקר להרחבת אופקים, תאומימים. מיקומו של הירח במזל דלי שם את הדגש על הדברים שמפעילים את החומר האפור, אלמנט משמעותי מאוד במזל האינטליגנטי שלכם. כעת הזמן לתכנון של נסיעה, לחשיבה בנושאי לימודים, ולספר טוב שגורם גם לחשוב.

תחזית יומית - סרטן - 03/06/2010

יש הרבה תכניות ליום הזה, אבל דווקא עכשיו כדאי להיזהר בפעולות שלכם, ולא להיסחף. כן, יום של טעויות אפשריות בשיפוט מחכה לנו, מה גם שהירח שליט המזל שלכם צמוד לנפטון המטשטש והמערפל, ונמצא מול מרס שגורם לכל דבר להפוך לדרמה. נסו לשמור על פרופורציות.

תחזית יומית - אריה - 03/06/2010

זוגיות ויחסים – זה האישו היום, אריות. השמש שליטת המזל שלכם במזל תאומים מביאה איתה גישה קלילה ומאפשרת, והירח – יכולת להתמקד בכל מה שקשור ליחסים בינו לבינה, מה שאומר לדבר בכנות ובצורה ישירה, ולנקות משקעים רגשיים שהצטברו, או... לצאת לדייט.

תחזית יומית - בתולה - 03/06/2010

זהו יום שבו חשוב להשקיע בתחום המקצועי, בתולות. הירח הדליי מדגיש את הצורך לסגור קצוות הקשורים לנושאי עבודה ומקצוע, להשקיע יותר בבריאות שלכם, לצאת לבירורים מסוגים שונים, ולפעול באופן אקטיבי אך חכם. נסו להתמקד בתכניות לטווח ארוך, ולא רק בכאן ובעכשיו.

תחזית יומית - מאזניים - 03/06/2010

נראה שכדאי להתמקד היום בצד הרומנטי של החיים, ובנושאי אהבה בכלל. זמן טוב ליהנות משיחה טובה ומחברותא נעימה, לשתף אנשים אחרים בהנאות שלכם, ובשעות הערב לשים את הדאגות בצד, להתמקד ברומנטיקה, לחפש פרטנר ולצאת למקום בילוי בו עדיין לא ביקרתם, ולבלות בשניים.

תחזית יומית - עקרב - 03/06/2010

היום כדאי להתמקד בבני המשפחה, ובבית וסביבתו. כן, יש ימים שבהם כדאי להשקיע דווקא באנשים שקרובים לנו במיוחד, לשתף אותם במה שעובר עלינו, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו במשפחה, ואולי ליהנות בערב מזמן איכות משפחתי אמיתי. השקיעו בקרוב לבבות, עקרבים.

תחזית יומית - קשת - 03/06/2010

את היום הזה כדאי להקדיש בעיקר לאקשן, קשתים. הירח במזל דלי שם את הדגש על כל מה שקשור למילים ולסובב אותן. זה בדיוק הזמן לדבר על מה שבאמת חשוב לכם או שמקדם אתכם, ובמקביל – להשקיע קצת יותר בפגישות חשובות, ובארגון וקידום של פגישות שכאלה. שווה לנסות...

תחזית יומית - גדי - 03/06/2010

היום מתאים לשימת לב מיוחדת לכל מה שקשור לנושאי חומר וכספים בחייכם, גדיים. זהו יום שמתאים בעיקר לקניות, לבית, למשפחה ואפילו לעצמכם. כעת הזמן לשים את הדגש על הצד הכלכלי שלכם, לקדם יוזמות חדשות, ולצאת לפגישות עם אנשים שחושבים כמוכם.

תחזית יומית - דלי - 03/06/2010

הירח שוהה היום במזל שלכם, והקסם האישי שלכם נמצא במיטבו. זה בדיוק הזמן להצליח בפגישות חשובות מכל הסוגים, לקדם נושאים שחשובים לכם באמת, לקחת יוזמות חדשות הן בתחום האישי והן בתחום המקצועי, ולהתמקד בכאן ועכשיו עד כמה שאפשר במקום לדחות למחר.

תחזית יומית - דגים - 03/06/2010

יש הרבה תכניות בקנה, אבל דווקא היום כדאי לדחות אותן לעוד יומיים שלושה אם אפשר, ויותר עדיף – לתחילת השבוע הבא. הירח שוהה במזל דלי, ומדגיש את הצורך להתבונן בדברים מבחוץ במקום לעשות אותם באופן פעיל מדי. זמן לשהות מתחת לפני השטח ולא מעליו, ובעיקר בעיקר – לנוח...

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו