print header

18 ציטוטים מצחיקים ומקסימים של ילדים קטנים

  לכל הורה  יש זיכרונות בלתי נשכחים מרגעים שבהם ילדיו הקטנים הפיקו משפטים משעשעים, שכמותם לא יכלו להגות אפילו גדולי הקומיקאים והבדרנים. את כל אותם משפטים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק "ילדים הם התסריטאים הטובים בעולם", והחלטנו להביא בפניכם כמה משפטים נבחרים מהתקופה האחרונה, כדי שתוכלו לחייך מאוזן לאוזן ממתיקותם ושנינותם של הילדים. אם צחקתם, שתפו את האוסף הזה עם חבריכם ותנו גם להם ליהנות ממנת צחוק קטנה ומתוקה!
 
אם התכנון הוא לשקר, עדיף שלא לענות
משפטים מצחיקים של ילדים: ידידיה (6) עונה לטלפון, שואלים אותו אם יש בבית מבוגר שיענה על סקר. אמא: תגיד שאני לא יכולה לענות על סקר. ידידה, לטלפון: אימא אומרת שהיא לא יכולה לענות על שקר.
יש כאלה שעבורם זה עדיף על פני מצות
משפטים מצחיקים של ילדים: "אימא, אני לא רוצה לאכול נוצות בפסח!" בן, 3
הילד יודע שלא מתעסקים עם אימא עצבנית
משפטים מצחיקים של ילדים: רכב חוסם לאימא את האוטו, אימא עצבנית. אחרי כמה דקות של חיפושים: אימא מסננת: נו איפה הוא? אני אהרוג אותו... אימא יוצאת לחפש את החוסם וחוזרת לאוטו. דורון (2.10): אמא, הרגת אותו?
ילד מאוהב עם נפש של משורר
משפטים מצחיקים של ילדים: גל, האחות הגדולה, מנסה להבין אם תומר (8) מאוהב בילדה מהכיתה שלו. גל: כשאתה משחק איתה, אתה מרגיש פרפרים בבטן? תומר (8): לא פרפרים, פרפר. אחד. קטן. והוא עדיין גולם.
היום שבו הילד למד את המילה "קרחת"
משפטים מצחיקים של ילדים: אבא עם קרחת משחק עם אסא (בן 2.3) אבא: למי יש מלא תלתלים יפים?! אסא: לי! אבא: ומה יש לאבא? אסא: ראש!
היא אפילו לא ניסתה...
משפטים מצחיקים של ילדים: אבא מנסה ללמד את הדר (3.5) שאם אומרים הרבה פעמים ברציפות "מים" זה בסוף נשמע כמו "אימא" אבא: הדר, מה קורה אם אומרים הרבה פעמים "מים"? הדר: פיפי
הדבר שנמצא במקום הראשון בסדר העדיפויות של רוב הילדים
משפטים מצחיקים של ילדים: נמרוד (6.5): אמא, מה הכי חשוב בעולם? אימא: לא יודעת, לכל אחד חשוב משהו אחר... נמרוד: מה הכי חשוב לך אימא? אימא: המשפחה שלי, מה לך? נמרוד: פיצה
בסוף התשובה של האימא הייתה "כן..."
משפטים מצחיקים של ילדים: יואב (10): אימא, היית רוצה להיות באח הגדול? אימא: לא. יואב: למה? כי תצטרכי להסתדר עם אנשים חודשיים?
הגודל לא קובע
משפטים מצחיקים של ילדים: עילאי (8) הולך לישון. דודה מור: עילאי, אתה רוצה נשיקת לילה טוב או שאתה כבר גדול מידי? עילאי: נשיקה, נשיקה, הגודל לא אומר שום דבר
מזל שסבתא לא שמעה
משפטים מצחיקים של ילדים: להראל (8) נולד אח קטן, אורי. הקטנטן בוכה וסבתא לוקחת אותו. הראל: אימא, לאן סבתא לקחה את אורי? הוא רעב והחלב של סבתא כבר פג תוקף!!
כבר אי אפשר להשתמש במשפט הזה מול ילדים
משפטים מצחיקים של ילדים: הילדים לא מתנהגים יפה ואימא לא מרשה להם לשחק בטלפון שלה. אימא: אתם לא מקבלים את הטלפון עד להודעה חדשה! אריאל (בן 7): מתי תקבלי הודעה? מי שולח לך אותה??
הצתה מאוחרת
משפטים מצחיקים של ילדים: סבתא שואלת את אוריה (3.5) איזה חיה הוא אוהב אך ללא מענה. אוריה מבקש לשתות מהקפה שלה ולאחר החזקה ארוכה של הקפה בפה יורק אותו על סבתא. סבתא, כועסת: למה ירקת עליי את הקפה אוריה? אוריה: כבשה
למכירה – בושה!
משפטים מצחיקים של ילדים: אבא: ליבי! ככה את צועקת על אבא? אין לך בושה? ליבי (5): לא יודעת... יש לי? אחרי שתי דקות ליבי שואלת את ליאן (7) ליבי, לוחשת: ליאן... מה זה בושה? יש לי?
ככה התחיל גם חיים נחמן ביאליק
משפטים מצחיקים של ילדים: אני מקנא בפרפרים, הם גם צבעוניים, וגם יכולים לעוף. אני, רק הבגדים שלי צבעוניים ואני לא יכול לעוף
בסוף הילד ישנא דברים יפים
משפטים מצחיקים של ילדים: שחר (3.5) כועס כי אימא לא מרשה לו לעשות משהו. אבא מנסה לשנות נושא: שחר בוא מהר, בוא תראה איזה יופי! שחר: אוף אבא, כל פעם שאני מתעצבן אתה מראה לי משהו יפה!!!
יש נשים שזה כל מה שהן צריכות כדי להיות מאושרות
משפטים מצחיקים של ילדים: שלו כועס על אחותו הקטנה שקד. שלו (7.5): אין לך ראש ואין לך מוח! שקד (2.5): אבל יש לי נעליים חדשות.
אימא יצאה מאוד מבולבלת מהשיחה הזו
משפטים מצחיקים של ילדים: רותם: איתי, איך קוראים לילד הזה שהרבצת לו בגן? איתי (3.5) מי? לישי? רותם: כן! איתי: אין לנו בכלל לישי בגן.
מה שנכון, נכון...
משפטים מצחיקים של ילדים:אימא: מי שלא טרח בערב שבת... נגה (4): יאכל אצל סבתא!

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.