maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 19.05.2010תחזית יומית - טלה - 19/05/2010

בחג הזה כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, על טאץ רומנטי שמבקש להתבטא, ועל כל מה שגורם לכם להרגיש ולהתרגש. בילוי רומנטי או מפגשון? גם וגם...

תחזית יומית - שור - 19/05/2010

בחג הזה כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. זמן לבלות בבית או עם בני הבית, לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם, ולשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - תאומים - 19/05/2010

התקשורת שלכם מודגשת בחג הזה, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון, וליהנות משיחות נפלאות עם קרובי משפחה וידידים.

תחזית יומית - סרטן - 19/05/2010

בחג הזה כדאי לשים את הדגש על הנאות קטנות. זמן טוב לברביקיו עם ידידים או בני משפחה, להנאות קלאסיות של בני מזל סרטן הקשורות לביחד המשפחתי ולהרבה אהבה רגשנית ונוסטלגית, לדפדוף באלבומי התמונות, ולטיולי טבע חרישיים עם ידידים שאוהבים ללכת ברגל.

תחזית יומית - אריה - 19/05/2010

זה אמור היה להיות יום חג שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. הירח שוהה במזל שלכם, אבל השמש שליטת המזל שלכם יוצרת זווית מדויקת עם נפטון, ואתם עלולים להיות מוצפים רגשית, להרגיש בלבול וערפול, ולסבול ממצבי רוח משתנים. נסו להיות עם אנשים אהובים, והימנעו מדרמות מיותרות.

תחזית יומית - בתולה - 19/05/2010

חג שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר ולא במגרש הפרטי שלכם, ולכן כדאי למלא מצברים בשקט, או לבלות עם כמה ידידים אהובים. שימו דגש על מנוחה ורגיעה.

תחזית יומית - מאזניים - 19/05/2010

זה עשוי להיות חג חברתי למדי מבחינתכם, מאזנאים. זמן טוב להיות עם חברים טובים שקצת התאיידו בשבועות האחרונים, להכיר חברים חדשים, להרחיב את המעגל החברתי שלכם, וללבוש חיוך ידידותי שיפתח לבבות בסביבה, ויעזור לכם להיות חביבי הקהל, כמו תמיד...

תחזית יומית - עקרב - 19/05/2010

נראה שבחג הזה אתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן. הירח במזל אריה הופך אתכם בולטים ומרשימים במיוחד, אלמנט שמביא איתו יכולת נפלאה להקסים את הסביבה במסיבה טובה או באירוע חברתי, לנהל שיחות עומק עד השעות הקטנות, ולהפוך את החג הזה למקום קסום וידידותי במיוחד.

תחזית יומית - קשת - 19/05/2010

החג הזה מתאים לעשיית הדבר שקשתים אוהבים במיוחד: לטייל. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם ליהנות באופן מקסים ממרחבים פתוחים, מחיק טבע מזדמן, מים של נסיעות לחברים וידידים שגרים רחוק, ומכמה מפגשים לא צפויים ואנשים חדשים שתפגשו... כיף.

תחזית יומית - גדי - 19/05/2010

יש לא מעט תכניות לחג, אבל בחג הזה כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים. זמן מצוין לשיחות נרגשות, פתיחת הלב, ומוזיקה שקטה.

תחזית יומית - דלי - 19/05/2010

זהו חג של שיחות בגובה העיניים ובירור עניינים. אווירת החג נעימה לכם, והדיאלוג כעת הוא בעיקר מהסוג הזוגי. זמן טוב לבלות בשניים, לדבר בגובה העיניים אגב חיבוק, לשיחות עומק על יחסים, ובשעות הערב - לבילוי חברתי עם ידידים קרובים באמת.

תחזית יומית - דגים - 19/05/2010

החג הזה מתאים לחשבון נפש זעיר הקשור לתקופה האחרונה. זמן להתבונן בחיבה בשבועיים האחרונים, להסיק מסקנה או שתיים, למלא מצברים בחברת אדם קרוב, ליהנות מכמה סרטים או סדרות שלא הספקתם לאחרונה, לעשות על האש עם קרובי משפחה או חבר, וליהנות מהכאן והעכשיו.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו