maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 30.05.2010תחזית יומית - טלה - 30/05/2010

היום לא כדאי להשקיע בתכניות אתגריות, ובאמביציה שלכם. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על הצד האסרטיבי שלכם, אבל זווית של עימות עם כוכב נפטון עלולה להוציא אתכם מפוקוס, ולגרום לאי הבנות, ערפול מטרות, ומצבי רוח משתנים. דחו החלטות לאמצע השבוע.

תחזית יומית - שור - 30/05/2010

הרגשות מתחזקים בהדרגה, ואיתם גם הצורך לפעול מבפנים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור להרחבת אופקים, וליכולת שלכם לפעול מתוך ראיית כל התמונה ולא רק שימת לב לפרט כזה או אחר. שימו דגש מיוחד על כל מה שקשור ללימודים או נסיעות ביום הזה.

תחזית יומית - תאומים - 30/05/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה, ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות, וכדאי להיזהר שלא לאבד את הראש. לכן כדאי דווקא היום לעשות חושבים לפני כל פעולה ופעולה, ולהיזהר במיוחד מהוצאות גדולות ומנהיגה לא זהירה בכבישים.

תחזית יומית - סרטן - 30/05/2010

זוגיות היא מילת המפתח של היום. הירח שנמצא מול המזל שלכם שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להשקיע קצת יותר במערכות היחסים שלכם ובדיאלוג עם מי שנמצא ממול. אם נוסיף לכך את מיקומה של ונוס במזל שלכם, יתכן שנקבל אהבה...

תחזית יומית - אריה - 30/05/2010

היום כדאי להתמקד בעיקר בתחום המקצועי. הלחצים יורדים, וזה הזמן להשקיע בדברים שחייבים לעשות, לקדם את עצמכם לתפקיד אחר, לשפר יחסים עם הבוס או שאר העובדים, לחשוב על הסבה מקצועית אם אינכם מרוצים, ובכל מקרה - לשפר את הגישה.

תחזית יומית - בתולה - 30/05/2010

זה עשוי להיות יום מלהיב ומרגש. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לאזור הלב, וכל מה שגורם לכם להתרגש. כעת הזמן לדיאלוג אסרטיבי בנושאי אהבה ורומנטיקה, זמן טוב לבילויים והנאות, לשכוח את הדאגות, ולצאת לבלות וליהנות ולשים דגש על הצד הרומנטי.

תחזית יומית - מאזניים - 30/05/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר ביתיים של השבוע, מאזנאים. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע עכשיו קצת יותר בבית ובמשפחה, לארגן ולסדר, ובשעות הערב – לבלות קצת יותר בחיק המשפחה. זמן מצוין לפעול באופן ביתי ומאורגן יותר, ובשעות הערב – ליהנות מבילוי ביתי.

תחזית יומית - עקרב - 30/05/2010

היום כדאי לשים את הדגש על המילים שלכם. כן, זה הזמן לשתף אחרים במה שעובר עליכם, לדבר על מה שבאמת מציק לכם, ולאפשר למילים להגיע ולגעת גם באנשים אחרים, בתנאי שיגיעו מהלב, ולא מהראש. שעות הערב יתאימו לסרט טוב, או ספר מרתק במיוחד.

תחזית יומית - קשת - 30/05/2010

היום כדאי להתמקד במקורות ההכנסה שלכם, ובנושאי חומר וכספים. מיקומו של הירח שם את הדגש על הצורך שלכם בבטחון, אישי או רגשי, ובכל מה שסובב אותו וקשור אליו. זה בדיוק הזמן להיערך מחדש לקראת שבוע דורשני ותובעני במיוחד, ולהתנהג בהתאם.

תחזית יומית - גדי - 30/05/2010

על פניו זהו יום מקסים. הירח במזל שלכם מביא איתו הרבה נוכחות וקסם אישי, ואת אלה כדאי לתרגם היום למעשים בשטח, אם אפשר. אולי משום כך זה בדיוק הזמן לפגישות חשובות מכל הסוגים, שיחות משמעותיות, ראיונות עבודה אם יש לכם כאלה, ואפילו דייט מתוקי...

תחזית יומית - דלי - 30/05/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל היום חשוב להישאר מאחורי הקלעים. כן, הירח היום לא ממש עושה לכם את זה, ואפילו להפך: מביא תחושה שהאקשן במקום אחר. משום כך מומלץ לדחות פגישות חשובות לעוד יומיים שלושה, והיום לשהות כאמור מאחורי הקלעים, ובעיקר לנוח.

תחזית יומית - דגים - 30/05/2010

הצד החברתי שלכם מפותח היום במיוחד, דגיגים. הירח מאפשר לכם לצאת קצת מעצמכם, ולחשוב ולהשקיע קצת יותר בשיתופי פעולה עם אנשים אחרים, אבל אתם עלולים לסבול היום מחוסר פרופורציות כשמרס נמצא מול נפטון שליט המזל שלכם. היזהרו מהחלטות פזיזות.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו