maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 20.04.2010תחזית יומית - טלה - 20/04/2010

בחג ובערב החג הירח שוהה לו במזל סרטן, כלומר – יום ביתי לפנינו. זה לא אומר שאי אפשר לקפוץ לים, לחזור, לבדוק כמה נשרפתם, ולהזמין אליכם כמה אנשים שיעשו את המנגל אצלכם על הגז. אחרי הכל, הבית הוא המקום שבו כדאי למלא מצברים, וליהנות בו. מה דעתכם?

תחזית יומית - שור - 20/04/2010

התקשורת שלכם מודגשת בחג הזה וזה הזמן לדבר, שוורים מופנמים שכמוכם: לשתף, ולחלוק את מה שעובר עליכם עם הסביבה הקרובה. הירח גם מתבונן בשמש שממש עכשיו עוברת למזל שלכם! אז אם אלה לא שתי סיבות נפלאות לחגוג, מוקפים ועטופים בחברים הכי טובים – אין לי מושג מה כן.

תחזית יומית - תאומים - 20/04/2010

אין ספק שמבחינתכם יום העצמאות הזה הוא חג האוכל. כן, הירח נמצא בבית ההנאות הקטנות שלכם שכוללות גם קצת אוכל, כלומר - שלושה סטייקים ועוד שיפוד פרגית אחד לפחות, ועם קצת חיבוק וקצת חברותא – כל הקצת הנאות האלה יכולות להתחבר אצלכם לאחלה חג.

תחזית יומית - סרטן - 20/04/2010

אין ספק שיום העצמאות הזה הוא החג שלכם. למי ששכח - הסרטן הוא מאוד ביתי: פשוט מרביץ קבב אחר קבב בנוסח ביתי לגמרי, כשהוא שואל אם עוד מישהו רוצה לפני שהוא מחסל. הירח שוהה במזל שלכם – והנה עוד סיבה למה אתם עכשיו ממש במיטבכם. מה נשאר? ליהנות...

תחזית יומית - אריה - 20/04/2010

בערב החג הזה אתם עלולים להרגיש לא ממש במיטבכם, מבחינת הצורך הזה להתערבב עם כל העולם, לריב על התור על המנגל, להתקוטט על הפיתה האחרונה שנשארה, או לגלות בפניקה שנגמרה הקולה. מה עושים? עושים לכם חג פרטי עם אדם קרוב, רואים מרתון סרטים, ו... לא יוצאים מהמיטה.

תחזית יומית - בתולה - 20/04/2010

אין ספק שהחג הזה הוא פרק הזמן החברתי של השבוע. הירח שוהה במזל סרטן, ולא רק שהוא מדגיש את הצד החברתי שלכם – הוא הופך אתכם לאטרקטיביים במיוחד: אחרי הכל, עם הפדנטיות שלכם – מי הופך את השיפודים על המנגל כמוכם, ועוד נותן לכולם לעבור אותו בתור?

תחזית יומית - מאזניים - 20/04/2010

אתם נמצאים באור הזרקורים בחג הזה, מאזנאים. זהו זמן לשלוט במה שקורה – כולל קניות וקביעת מקום המנגל – להראות בשקט ובסבלנות כמה זמן צריך באמת כדי להפוך שיפוד פרגית ממוצע, ומה באמת צריך לעשות עם הבצל. המקום שלכם בחג הזה – להיות מארגנים, על כל המשתמע.

תחזית יומית - עקרב - 20/04/2010

נסיעות וטיולים – זה האישו בחג הזה, עקרבים. זהו זמן להתמקד בכל מה שקשור להרחבת אופקים, לדיאלוג עמוק וישיר עם שיחות נפש נפלאות ליד המנגל, נופים אחרים, ואווירה לא מוכרת. סעו כבר!

תחזית יומית - קשת - 20/04/2010

בחג הזה כדאי לא לקחת סיכונים כלשהם, קשתים. אתם עלולים – כמו תמיד – לזלזל במשמעת המדורה, לחרוך את נעליכם, או לעשות מנגל במקום אסור, ואפילו להגזים עם האוכל. חשוב גם לנהוג בזהירות בכבישים. שיחות עומק אמיתיות בערב החג יעשו לכם את זה, אם תסכימו להקשיב.

תחזית יומית - גדי - 20/04/2010

זוגיות, יחסים וקשרים קרובים – נראה שאת החג הזה כדאי להעביר עם בן או בת זוג, או אנשים קרובים באמת. הקרבה חשובה עכשיו, שכן אתם לא ממש במיטבכם, ואולי משום כך חשוב גם בשומפנים לא להגזים עם האוכל, ולא להעמיס על עצמכם מטלות, או קלוריות מיותרות. בי קול!

תחזית יומית - דלי - 20/04/2010

היום מוצא אתכם פעילים במיוחד: בדרך כלל אתם נהנים להתבונן בחיוך מבחוץ ומקסימום לעשות עבודת צוות, אבל כעת אתם אלה שמשקיעים בקניות ובסידורים קטנים, עוזרים לכולם, ומגלים מעורבות יתר שאפילו משמחת אתכם - הפלא ופלא. אז צאו לאקשן!

תחזית יומית - דגים - 20/04/2010

המעורבות הרגשית שלכם בחג הזה גבוהה במיוחד. בית הרומנטיקה שלכם פעיל למדי, וזהו זמן מצוין לחיזור עדין, למילים רכות, למנגל זוגי עם אדם שאוהבים או רוצים בקרבתו, ולשיחות רגשניות ונוסטלגיות הקשורות לעבר – או לעתיד הקרוב. תנו ללב להוביל, דגיגים, ושחו בעקבותיו.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו