print header

12 סימנים שבחורה מעוניינת בךלא בריאת העולם או שאלת החיים על כוכבים אחרים הן התעלומות הגדולות שניצבו בפני האדם. החידה הבלתי נגמרת שאף אדם לא הצליח לפצח וכנראה גם לא יצליח לעולם היא - נשים. הן נמצאות איתנו, בנויות בערך כמונו, מדברות באותה השפה ועדיין, אין לנו מושג מה הולך בתוך הראש הנשי המורכב שלהן...

 

הפרדוקס הנשי

דבר ידוע הוא שכאשר אתה רוצה משהו, אתה עובד קשה מאוד כדי להשיג אותו. לא כך אצל נשים. באופן משונה, אפילו כשהן רוצות אותנו, אנו צריכים לעבוד קשה כדי להבין את זה.

לאחר מבצע ריגול ארוך שנים בעולם הנשי, הגיעו אלינו ידיעות ממקורות חסויים, שמתחילים להבהיר מעט את התמונה. הסוכנים שלנו היו עדים לשיחות בין חברות ובין נעליים, אודם ושאר הגיגים ברומו של עולם, ואז עלה הנושא המדובר - הרמיזה הנשית.

לאחר שהצליחו לסנן את הנושא מתוך ערימות הגיבובים, הבינו הסוכנים כי נשים רבות לא מבינות כיצד הגבר שמולן יכול היה להחמיץ את הרמזים הכל כך ברורים שנשלחו אליו. הנשים מייחסות זאת בטעות לתמימות, אדישות ולעיתים לחוסר בשלות או עניין.

העניין הוא שאנו הגברים לא מבינים מדוע ללכת סחור סחור ולא לגשת ישר לנקודה. אין מדובר בתמימות אלא פשוט במערכת הסקת מסקנות שונה לחלוטין.

אם כן, לאחר ניתוח מעמיק של המודיעין, הצלחנו לסכם כמה מהסימנים והסיטואציות שנשים משדרות כשהן מעוניינות בנו...

1. אפקט המראה - כאשר אתה לקוח המשוחח עם מישהי במקום העבודה שלה ולפתע היא מציינת את השעה בה היא מסיימת לעבוד, ללא קשר לנושא השיחה, היא כנראה מעוניינת לעשות משהו יחד אחרי שעות העבודה.

העיוות הנשי - במקום לשאול מתי אתה מסיים, היא תרצה להביא אותך לשאול אותה האם היא רוצה להיפגש לאחר העבודה.

2. כרטיס הביקור - אם בחורה נותנת לך כרטיס ביקור ומוסיפה מאחור בכתב יד גם הטלפון הפרטי, שלא קשור לעבודה, היא מצפה שתשתמש בו.

העיוות הנשי - כאן יש הסוואה של הכוונות בתוך מעטפת של עניין עסקי או מקצועי, כלומר, אין "הפרדת רשויות".

3. הגשש הבדואי - כשבחורה שואלת ללא שום קשר לנושא השיחה, על מערכת היחסים שלך, היא רוצה לבחון את השטח. אותו הרעיון עובד גם בכיוון השני, זאת אומרת שכשבחורה פתאום מספרת על כך שהיא נפרדה מחבר, היא מציגה את עובדת היותה פנויה.

העיוות הנשי - כאן מופעלת טקטיקה זהירה של גישוש. העניין הוא שחוסר הרלוונטיות לשיחה המקורית, מוציאה את הנושא מהקשר ומבלבלת את הגבר. זה עשוי להתפרש כחטטנות או סתם שיתוף יתר.

4. הרמה להנחתה - כשבחורה שאתה לא מכיר ניגשת לשאול מה השעה ואז מתעכבת בסביבתך, סיכוי סביר שהיא מצפה שתמשיך מכאן אתה.

העיוות הנשי - תופעת הגירוי הידועה. האישה מנסה רק להניע את הרכב, אך מצפה שאתה תנהג. לנו ברור שרק הנהג מניע את הרכב, אך אצל נשים זה דווקא לגיטימי. לשאול מה השעה יכולה להיות פעולת התחלה לגיטימית גם אצל גברים, רק שאנו ממשיכים שיחה בעצמנו, בניגוד לבחורה שתשאיר את הכדור במגרש שלנו.

5. הסרט - אם מישהי שאינה ידידה קרובה, משוחחת איתך על סרט שהיא ממש רוצה לראות ושואלת אם אתה מבין בהורדות, או שיש לך אותו בבית, היא כנראה ממתינה שתציע לה הקרנה ביתית משותפת.

העיוות הנשי - כאן מסתתרת בעיית הפרשנות. אתה לתומך תציע עזרה ותמליץ לה על אתר הורדות מהיר במיוחד. אך אם זה היה רצונה, היא הייתה מבקשת זאת מידיד מוכר שמבין למחשבים לבטח. במקרה זה היא מנסה לגרום לך להיות זה שהתחיל איתה באופן רשמי.

6. כשל תיכנוני - כשמישהי אומרת לך שהיא צריכה לדבר איתך על משהו חשוב שמתברר כהתייעצות על איזה פלאפון כדאי לרכוש, או איזו מתנה כדאי לקנות לידיד שלה ליום ההולדת, היא כנראה השתפנה. הסיבה המקורית הייתה ליצור מצב אחד על אחד ולהתחיל משהו.

העיוות הנשי - כאן היה כישלון תכנוני, כיוון שהיא יצאה לשטח בלי תוכנית מסודרת. הרי מדוע לה לספר לך שהיא רוצה להתייעץ על מכשיר סלולרי או מתנה? כיוון שזה לא באמת נושא חשוב. היא פשוט רצתה להיפגש, לדבר ולתת לדברים לזרום. כל זה במקום להשתמש בערוצים הפשוטים של "רוצה לשבת לקפה...?"


7. הופעת סטנדאפ - כשבחורה צוחקת באופן לא סביר סביבך ובמיוחד מדברים שאתה אומר, היא כנראה מחבבת אותך.

העיוות הנשי - היא מנסה לגרום לך להבין שאתה עושה לה טוב, שכיף לה איתך ושהיא מאושרת. ההצגה הזו לכאורה לא קשורה ואתה עשוי לפרש את זה כבחורה שפשוט צוחקת בקלות. זה נשמע ילדותי, אך תתפלאו לשמוע עד איזה גיל מבוגר הטכניקה הזו נמצאת בשימוש. הבעיה היא שלעיתים הבחורה תסתפק בהתנהגות כזו ולא תעיז להמשיך הלאה ואתה עשוי להישאר מבולבל מזה שהיא צוחקת כל הזמן.

8. אפקט הבומרנג - כשבחורה כל הזמן מדברת איתך על כך שהיא רוצה מישהו, אך לא מוצאת מישהו מתאים ושואלת בדרך אגב אם יש לך מישהו לסדר לה, יש סיכוי טוב שהיא מתכוונת אליך.

העיוות הנשי - אנחנו חושבים: אם היא רוצה מישהו, שתציין מי מהחברים שלנו מצא חן בעיניה, או מה הטיפוס, שתציין יום, שעה ומקום ונארגן פגישה. או לחילופין, שתבקש מאיתנו להעביר את המספר שלה לידיד שאנחנו חושבים שיתאים לה, אך אם היא לא טורחת כדי להוציא משהו אל הפועל, היא נשארת בגזרת האגב, עד שתעכל שהיא לא מחפשת רחוק מדי...

9. כיבוש נקודה - כשבחורה שואלת אם המקום שלידך פנוי, בעוד ישנם כיסאות ריקים בסביבה, היא כנראה מעוניינת.

העיוות הנשי - מבחינת גבר, מקום ישיבה הוא נושא מאוד פרקטי. יש קריטריונים ברורים, כמו קירבה ליציאה, זווית ראייה נוחה או כל דבר אחר. בחורה שתבוא לשבת לידך תתעלם מכל מה שהגיוני ותכניס אותך לסיטואציה מביכה בה אולי תצטרך לומר לה שחברים שלך יושבים שם, או שתצטרך לשנות את כל סידור הישיבה רק כדי שהיא תיתן לך הזדמנות להתחיל איתה, שהרי היא בטח לא תעשה את זה בעצמה. אם כבר התקרבת, תעשי את הצעד ואל תהפכי למכשול סידור מקומות ישיבה.

10. סדר עדיפויות - אם בחורה שאינה קרובה אליך עוזבת את חברותיה כדי להיות איתך, היא מעוניינת בך. חברות הן לא משהו שעוזבים כך סתם והיא תצטרך לתת הסברים לאחר מכן.

העיוות הנשי - היא יכולה הייתה לקבוע איתך בילוי בנפרד אך עזבה את חברותיה. יש כאן מסר חד למדי, שאתה בעדיפות קודמת. הבעיה היא שמבחינתך זה יכול להיתפס כחוסר נאמנות וכך לא כדאי להתחיל מערכת יחסים.

11. רמז דק - כשבחורה מספרת לך שהיא מפחדת לבד בבית אז היא רוצה שתבוא, או לפחות שתמשיך לדבר איתה בטלפון.

העיוות הנשי - סביר להניח שאין זו הפעם הראשונה שהיא לבד בבית, מה פתאום היא נתקפה פחד? יש אפילו סיכוי לא רע שהיא הוציאה את השותפה לבלות כדי ליצור סביבה אינטימית.

12. החמ"ל - כשאתה משוחח עם מישהי ולפתע היא מקבלת הודעה, צוחקת במבוכה ואומרת "איזה דפוקה..." היא כנראה רוצה אותך.

העיוות הנשי - מאחורי כל בחורה יש חמ"ל חברות שמופעל ברגע שהיא באה במגע עם המטרה. הרבה פעמים החברות ירצו דיווח בזמן אמת וריבוי הודעות תוך כדי שיחה יכול להעיד על כך. לעיתים קרובות ההודעות יהיו שאלות שיעסקו בך ויביכו את הבחורה שנמצאת ליד.

הנחיות לביצוע

* הטעות הגדולה היא להיות בוטה מדי. אין בעיה עם ישירות, אך זה צריך להיעשות בהדרגה, בעדינות ובטח שללא מסרים מיניים, לא בהתחלה בכל אופן.

* בכל פעם שאתה נתקל באחד הרמזים הללו, נסה לשתף פעולה עם המשחק. אם אתה חושש להציע, תשאל, תוליך אותה להיות חדה יותר וברורה יותר. העניין שהוא שאסור לפחד, הרי מה כבר יכול לקרות?

* בנוסף לכך, נסה לבצע מעקב. אם נתקלת באחד הסימנים ואינך בטוח, בצע מעקב וחפש טכניקות נוספות. הרבה פעמים בחורה תשנה כיוונים אם היא תגלה שהשיטות בהן עבדה לא הצליחו.

* כמו כן, נסה לבודד את המשתנים במשוואה ולבחון האם הקונטקסט עמד במבחן האדם הסביר. בכל פעם שתשאל את עצמך "מה לעזאזאל קורה פה?" דע כי ישנה אפשרות שמישהי מנסה להעביר לך מסר. אם התנהגותה לא עומדת במבחן ההגיון הבריא שלך, אל תתרגז, נסה להוריד הילוך ושדל אותה בעורמה למסור אינפורמציה נוספת. מתישהו היא תמעד וכוונותיה המקוריות תיחשפנה.

סיכום דו"ח

הסוכנים שלנו עבדו קשה מאוד לאורך זמן רב בכדי להשיג את המידע רב הערך הזה. אולם עדיין מדובר באוייב חמקמק ומחוכם ביותר, כך שטיפים אלה אינם בגדר מדע, אלא קווים מנחים. בכל אופן, כדאי להיות עדינים. כשבחורה רומזת לך משהו, היא רוצה להתחיל משחק וכדי להשיג אותה, אתה מוכרח ללמוד את החוקים, בלתי סבירים בעיניך ככל שיהיו.

עריכה: בועז מזרחי

תמונות: nuttakit, photostock

תרגום מאנגלית - מילה תרגומים

אלפי פנויים ופנויות מחכים לכם כאן - לחצו והכירו עכשיו!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.