print header

כיצד להסיר קללת עין הרע?

"מזל טוב" ו"מזל רע" הם שני מושגים שמלווים אותנו בחיינו, אך בעוד שאנו מקווים להתעטף בברכת "מזל טוב" ולהתנער מקללות של "מזל רע", רובינו לא מעלים על הדעת שייתכן ומישהו אחר משחק לנו עם המזל...

בימים אלה של חשבון נפש, כאשר אנו עוסקים מבקשים לעטוף את עצמנו בכל טוב, חשוב שנדע  - מהי קללת עין הרע? כיצד מטילים אותה? ומהן הדרכים בהן ניתן להסיר אותה?

עין הרע

עין הרע היא אמונה שנפוצה בהרבה מאוד תרבויות ודתות. נהוג לראות בו כוח רב עוצמה שאם לא מנטרלים אותו במהירות, הוא עשוי להרוס חיים. כשם שקללות מילוליות הן פוגעניות מאוד, כך גם קללות רוחניות - כאשר, שתי הוריאציות משדרות אנרגיה שלילית ורצון להרע. בהתחשב בתפיסה הרווחת שכל מה שאנו חווים סביבנו, בין אם פיזי, רגשי או סמלי הוא פיסה של מידע, כך גם קללה היא פיסת מידע המסתמכת על רצון. רצון להרע. 

במסורת המזרח הרחוק, ישנו מונח עתיק שנקרא צ'י (בסנסקריט הוא נקרא "פראנה") ופירושו אנרגיית חיים. הצ'י הוא שדה האנרגיה שבזכותו כל היצורים החיים על פני כדור הארץ מתקיימים. הוא זה שגורם לנו להתרבות, להשתנות ולנוע, הוא זה שקובע את התהודה שנוצרת סביבנו. הרבה מאוד תורות פותחו סביב המונח צ'י, במטרה לטפח, לתחזק ולאזן אותו. הנפוצות ביותר ואלה שחלחלו גם אל התרבות שלנו הן תורת הצ'י-קונג, הטאי צ'י, הפאנג שוואי והיוגה - מטרתם, לעזור לנו להתחבר לשדה האנרגיה שלנו ולהיות מאושרים ובריאים יותר.

אין צורך להבין לעומק את שדה הצ'י כדי להסכים שכולנו שואפים לעשות את הטוב ביותר במסגרת גבולות החוכמה, ההבנה והכוח המדדיטיבי שלרשותנו. האידיאל של להיות נחמד אל כל בני האדם הוא חלום מתוק ויפה מאוד בתיאוריה, אך במציאות, נדמה שאנו משדרים לא מעט שליליות שפוגעת באחרים, כמו גם בעצמנו באותה המידה.

בכל פעם שאנו חושבים רע על אדם אחר, אנו בעצם מקללים אותו. לא חייבים ללכת למכשף או למדיום, בשביל להעביר אליו אנרגיות שליליות. כשם שאנו יודעים לומר לעצמנו שמחשבה חיובית בוראת מציאות טובה, כך גם יש השלכות למחשבה שלילית, וכאשר זו מופנית כלפי מישהו אחר, הרי שאנו בעצם מעצבים לו מציאות רעה. לעיתים, איננו מודעים כלל וכלל לעין הרע שאנו עושים לו! 

המחשבה הרעה שלנו היא כמו טיפה במים שהופכת לאדווה ומרימה אחריה גל גדול ששוטף את שדה האנרגיה. חומרת המחשבה הרעה היא זו שקובעת את גודל הגלים ואלה יוצרים את התהודה.

הקללה היא צורת אנרגיה פשוטה שנוצרת מתוך מודעות עצמית וכל עוד היא מתוחזקת ומוזנת, היא תמשיך להתקיים. היא אינה אנרגיה חד צדדית - אדם יכול להיות מקולל, הוא יכול לקלל, הוא יכול להסיר קללה ולהפוך קללה. זו התמסרות של אנרגיות.

קללה

קללה המטילה עין הרע על מישהו אחר, זו אחת השיטות האכזריות והקשות ביותר של נקמה. לא רק כיוון שהיא הרסנית עבור הקורבן, אלא גם בגלל שמדובר בנשק של "מתגנבים", שכן מי שהטיל את הקללה יכול להישאר אלמוני ולא ידוע. קללה של עין הרע יכולה לשנות את המזל שלנו מטוב לרע בשניות. זה יכול לערער את היחסים החשובים ביותר שלנו, לנפץ את הקריירה, להרוס לחלוטין את הביטחון העצמי ולגרום לפשיטת רגל.

מה ניתן לעשות? אם המקור לשיבוש המזל הוא תולדה של עין הרע - אינכם חייבים לקבל זאת בהכנעה, ניתן להסיר אותה, אבל צריך לעשות זאת במהירות לפני שתגרום לנזק בלתי הפיך. אל תחשבו במונחים של נקמה או הפיכת הקללה כלפי זה שקילל אתכם, בצורה הפשוטה ביותר, אם יש אדם שרוצה להרע לכם, העובדה שלא הצליח ומצבכם טוב, היא הנקמה הכי גדולה!

כמובן שלא תמיד המזל הרע הוא תולדה של קללה שבוצעה על ידי מישהו אחר. לעיתים, מדובר ברוחות רעות השוכנות בנו וחוסמות את שדה האנרגיה שלנו. שאלו את עצמכם:

1. האם אתם חשים שרוח עוינת ומאמללת שוכנת בכם?
2. האם אתם מרגישים משקל של אנרגיה שלילית המפריע לכם בחיים?
3. האם אתם רוצים להרגיש חופשיים ונטולי דאגות?
4. האם אתם חשים שמשהו גדול מכם מונע מכם להביא אהבה משמעותית לחיים שלכם?

אם עניתם על השאלות ההלו בחיוב, ייתכן מאוד ואתם חסומים על ידי רוחות רעות וזקוקים לטיהור. 

עין הרע

איך ניתן להסיר קללות?

1. להתחזק. יש המאמינים כי קללה היא אנרגיה הסובבת אותנו ומועברת אלינו בכל עת, אך היא יכולה לדבוק בנו רק אם נפגין חולשה ופחד, כך שהדרך הטובה ביותר להיפטר מקללות היא פשוט לא להאמין בהן ולהיצמד אל מחשבה חיובית. אבל זה לא תמיד קל. אדם שמאמין כי הוא נשלט על ידי רוח רעה לא מסוגל לשכנע את עצמו אחרת. בזמנו, אמרה אלינור רוזוולט "אף אחד לא יכול להפוך אותך לקורבן ללא הסכמתך", אך מה כאשר אנחנו הופכים את עצמנו לקורבנות?

2. להתפלל. בהרבה מאוד תרבויות ודתות מאמינים בכוחן של קללות ומאמינים בכוחן של תפילות. אנשי דת מאמינים כי כדי להסיר קללה, עלינו ליידע את אלוהים שאנו מעוניינים להשתחרר מעולה. כך, כאשר אנו מבקשים התערבות אלוהית, אנו מפנים את תשומת הלב מהקללה ומתמלאים באמונה, מאפשרים לאלוהים לחצוץ ביננו לבין מי שרוצה ברעתנו.

3. להפסיק לקלל אחרים. המסורת העתיקה ששמה דגש על אנרגיית הצ'י קובעת כי אנשים שמקללים אחרים רגישים לקללות בעצמם. כך שאדם שנפטר מהאנרגיה השלילית שלו עצמו, לא יהיה זמין לאנרגיה שלילית שמופנית אליו. כלומר, היא לא תוכל לחדור לשדה האנרגיה שלו.  

4. פנייה אל מדיום, מיסטיקן או יועץ המתמחה בהסרת כישופים וקללות. הרבה מאוד אנשים חשים כי הם לא מסוגלים להתמודד לבד וזקוקים לייעוץ מקצועי. כשם שזוגות שחווים בעיות, פונים למטפל זוגי, כך גם בעניינים רוחניים, מומלץ לפנות ליועצים מקצועיים מעולם המיסטיקה. אלטרנטיבה זו עשויה להבהיר איזה סוג של קללה או רוח רעה שוכנת בכם, מדוע היא הוטלה עליכם וכיצד כדאי להסיר אותה.

כיצד תדעו אם אתם קורבן? שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

1. האם המזל שלכם השתנה לאחרונה לרעה באופן דרמטי?
2. האם מערכת יחסים חשובה וחזקה הפכה בבת אחת חמוצה?
3. האם אתם מרגישים שרצף אירועים רעים מתרחשים ואתם לא מבינים למה?

 

חנה מילר מסירה קללות כישופים ועין הרע - לחצו כאן!
 

ליקטה וכתבה: טל עזר
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.