print header

דברים ראשונים שבחורים שמים לב אליהם אצל בחורה


גם אם את לא תמיד מודעת לכך, הבחור שעומד בתחנת האוטובוס, כן, זה שנדמה שמתרכז בשיחת טלפון, דווקא בוחן אותך! והוא קולט אצלך הכל!
(טוב, לא ממש הכל, אבל בתפיסה פשטנית של בחורים, הוא קולט מספיק...)


נכון, קשה לתת קרדיט כל כך גדול לאינטואיציה ולאינטילגנציה הגברית ובסופו של דבר, כולנו שוות קצת יותר ממבט חטוף ושטחי ברחוב, אבל אין מה לעשות, בעוד שאנחנו עסוקות במשוואות מורכבות, בחורים עושים חשבון הרבה יותר פשוט.

בסקר מקוון שנערך באנגליה, הודו הבחורים שיש 10 סימנים ראשונים שעוזרים להם להכריע האם הבחורה שווה מבט נוסף או לא. חלק מהפרמטרים, מובנים מאליהם וחלקם מפתיעים במקצת, אבל כך או כך, חשוב שתכירי בהם. הם לא מדורגים כאן לפי סדר החשיבות שלהם, אלא פשוט כמכלול של דברים שבחורים שמסתכלים עלייך, נותנים עליהם את הדעת (וזאת בהנחה כמובן, שאנחנו תופסות אותם כייצורים תבוניים...)

הסימן הראשון - שיער!

בדרך כלל, כאשר בחור רואה בחורה, העיניים שלו באופן אוטומטי ננעלות על הפנים שלה והוא חושב בפשטות, האם היא יפה בעיניו או לא. אבל איך הוא יצליח להכריע בשאלה הקיומית הזו אם את עומדת עם הגב אליו? ובכן, במידה והוא לא יוצר איתך קשר עין, הוא מסתפק בבחינת החלק האחורי של הראש שלך. הרבה בחורים מודים שרק מהתבוננות בחלק האחורי של ראש הבחורה, הם יודעים להגיד אם הבחורה יפה או לא. יכולת זו לא נובעת בהכרח מהאפשרות שיש להם כוחות קוסמיים (כאמור, אצל בחורים הדברים הרבה יותר פשוטים), הם פשוט בוחנים אותך לפי השיער. מסתבר ששיער של אישה הוא אינדיקטור חשוב לאופן שבו היא מתייחסת ומטפלת בעצמה. שיער מבריק, עליז, נקי ומלא חיוניות, שיער אסוף בקפידה, מרושל או יבש... לדעתם של הבחורים, השיער שלך מלמד עלייך לא מעט.

בחורה מושכת


הסימן השני - יציבה מושלמת!

בחורה שנושאת ראשה גבוה ועומדת זקופה ויציבה, שולחת מסר שאומר "אני בטוחה בעצמי, אני הבחורה שאתה רוצה להכיר!" בחורים מודים שהם לומדים הרבה על בחורה לפי היציבה ושפת הגוף שלה. אם היא עומדת שפופה ושמוטת כתפיים, תוקעת את ראשה באדמה ונועצת מבט בחלל, זה לא מראה אטרקטיבי במיוחד - תחשבי על זה, האם את היית רוצה להכיר מישהו שנראה כאילו הוא סוחב את כל העולם על הכתפיים שלו?

בחורה מושכת


הסימן השלישי - החברות שלך!

זה אולי יפתיע אותך, אבל כשבחור מעוניין לדעת מי את, הוא בוחן בראש ובראשונה את החברות שלך או את הסובבים המקיפים אותך. אם הוא קולט חבורה של בנות רעשניות או גסות, הוא יסיק שגם את כזו. אם הוא רואה חבורה מגובשת ותוססת, הוא יסיק בהתאמה שאת חברותית, כנה ואכפתית. זה כנראה נשמע לך שטחי, שכן קרוב לוודאי שאת מוקפת מעגלים שונים של חברים וכל אחד מהם מוציא ממך אנרגיה אחרת ועם כל אחד מהם את מקיימת אינטרקציה אחרת, אבל נסי לפשט את הסימן ככל שניתן, וככלל לשהות במחיצת אלה שמאפשרים לך להיות ולהרגיש במיטבך. זהו מדד חשוב עבורך וגם אמצעי שיפוט נפוץ עבור מי שבוחן אותך מהצד.

בחורה מושכת


הסימן הרביעי - השפתיים שלך!

כבר הוכח כי נשיקות הן משככות המתח הגדולות בעולם ועל פי מחקרים נמצא כי 20160 דקות מהחיים שלנו אנחנו מבלים בהתנשקות - לכן זה לא מפתיע שבחור, כייצור מעשי וריאלי, יבחן אותך לפי "כלי העבודה שלך" - אם השפתיים שלך רכות ומלאות, אם הן יבשות או סדוקות, אם הן משוכות באודם וזוהרות...
שפתיים חושניות הן סימן מעורר ומפתה עבור בחורים, לכן הקפידי לצאת מהבית עם שפתיים מזמינות לנשיקה!  

בחורה מושכת


הסימן החמישי - תנועות הריקוד שלך!

בחורה שיודעת לרקוד, מפגינה מספר דברים חשובים: היא בטוחה בעצמה ובגוף שלה, היא יודעת להנות והיא מרשה לעצמה להשתחרר. ריקוד הוא אקט שמושך אלייך תשומת לב, אם תרצי ואם לא, היי מודעת לעצמך ולמה שאת משדרת, אך אל תשגיחי על עצמך יותר מדיי! הבחור לא בוחן את הקורדינציה שלך ובטח שלא את מקוריות הכראוגרפיה, פשוט תני לעצמך לרקוד מהנשמה!

בחורה מושכת


הסימן השישי - מה שאת סוחבת בתיק!

תאמיני או לא, אבל התיק והארנק שלך יכולים להגיד הרבה על האישיות שלך. בחורה שנושאת תיק מלא איפור, כנראה מקפידה מאוד על טיפוח עצמי והמראה החיצוני חשוב לה, בחורה שנושאת ספרים ועיתונים היא כנראה אשת שיחה מעניינת, לבחורה עם תיק צבעוני ומשוגע, יש כנראה אופי תוסס, כזו שסוחבת את כל הבית בתוך התיק, כנראה מוכנה לכל דבר, וזו שמסתובבת ללא תיק בכלל, כנראה נינוחה וזורמת עם הרגע. למרות שתיקים לא באמת מעניינים אותם, בחורים שמים לה אליהם ובוחנים אותך לפיהם. סתם שתדעי.

בחורה מושכת


הסימן השביעי - החיוך שלך!

זה כמובן סימן מובן מאליו, אבל לא משנה כמה קלישאתי הוא, אין כאן טריק - בחורים נמסים ברגע מחיוך אמיתי וכובש. דעי לך שבחורים יודעים לפעמים להיות קשובים, וגם אם נדמה לך שהפתיון קל מדיי, הם יודעים לזהות אם החיוך שלך אמיתי או מזוייף. אל תכבשי את חיוכך במבוכה אף פעם, חייכי מכל הלב.

בחורה מושכת


הסימן השמיני - נעלי עקב!

עקבים גבוהים זה משהו שבחורים מסתכלים עליו - תרצי או לא, נעלי עקב מייצגות מיניות, כוח ותעוזה. אין זה אומר שעלייך לנעול אותן בכל יום, אבל מפעם לפעם, רצוי שתגווני ותוסיפי את האלמנט הזה לחיי היום-יום שלך. אין זה בהכרח כדי למשוך תשומת לב או למצוא חן, כמו בעיקר להתמלא בביטחון עצמי ובנשיות שלך. הרבה בחורים מעידים שיש להם יחסי אהבה-שנאה עם בחורות על נעלי עקב, אך אם עליהם להכריע, הם יעדיפו את צלילי ה'קלוק-קלוק' שלך ולו רק בגלל שעשית מספיק רעש בשביל לגרום להם לשים לב...

בחורה מושכת


הסימן התשיעי - ההליכה שלך!

כמו שהליכה יכולה להעיד הרבה על גבר, כך היא גם מעידה עלייך. האופן שבו אדם צועד משפיע על האופן בו הוא נתפס. אז לכי עם מטרה, עם סגנון, עם חן. לכי בביטחון ובחדווה - כמו ליידי. וזכרי, על הגבול בין צעידה יהירה לצעידה מבוישת, לכי כמי שיודעת ורוצה לסובב ראשים. 

בחורה מושכת


הסימן העשירי - הגישה שלך!

ככל הנראה, זה הדבר החשוב ביותר, כיוון שאחד הדברים הראשונים שבחורים שמים לב אליו, הוא הגישה שלך. בחורה יכולה להיות יפייפיה ומטופחת עם נעלי עקב ושיער מבריק, אבל אם היחס שלה גועלי או חסר סבלנות, אם המבט שלה מתנשא והיא משדרת חוסר סבלנות, אז היא לא ממש שווה מבט נוסף. צאי מנקודת הנחה שגישה חיובית מזמנת טוב לחיים.

בחורה מושכת

 

גם אותי זה הפתיע שישבן, חזה, צחוק מתגלגל, ריח גוף ותכשיטים לא נכנסו לרשימת 10 הסימנים הראשונים, אבל כנראה שאלה יבואו לידי ביטוי במבט שני. 

עכשיו כשאת יודעת על מה הוא מסתכל דבר ראשון, השליטה בידיים שלך!

מקור: מלי אקהויז
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.