print header

אחרי שתבחרו באישה המושכת ביותר לדעתכם, תוכלו לגלות מה זה אומר על אישיותכם

תכונות האישיות שלנו מתעצבות ומשתנות עם השנים, לאור חוויות שעברנו, אירועים שהשפיעו עלינו ובעצם החיים עצמם. למרות המורכבות הרבה הזאת, דברים קטנים כמו שאלוני אישיות, בחירת פריטים מועדפים ועוד מבחנים דומים  יכולים להעיד איזה אנשים אנחנו. לדוגמה, ההליכה שלנו יכולה להעיד על רמת הפגיעות שלנו והאופן בו אנו תולים את נייר הטואלט במתקן בשירותים יכול להעיד הרבה על רמת האסרטיביות שלנו. לכן, החלטנו לערוך בפניכם את מבחן הבחירה הבא בו נבקש מכם להתבונן בתמונה של 5 הנשים הללו ולבחור את האחת שלדעתכם תהיה היפה והמושכת ביותר כאשר היא תסתובב – הבחירה שלכם תגלה לכם איזה אנשים אתם...
 
בחירת אישה וגילוי אישיות: ציור של חמש נשים עומדות עם הגב לצופה

אישה מספר 1

אם בחרת באישה הראשונה כמושכת ביותר לדעתך כשתסתובב, אז סביר להניח שאתה אדם רגוע ובטוח בעצמו עד מאוד. אתה לא חושש ממכשולים וממסלולים חדשים שהחיים מזמנים לך; אתה מוכן לפתור ולהתמודד עם כל קושי שיצוץ בדרכך בזמן שהראש שלך מורם כלפי מעלה. בנוסף, אתה לוקח על עצמך באומץ רב דברים חדשים ומבצע בהתלהבות רבה משימות בתחום שאתה אוהב. יתרה מזאת, אתה לא אדם שנוטה ליפול בקלות ואתה סבלני בהשגת היעדים שלך ומסוגל להשיג את מה שאתה צריך. אתה לא אדם ביישן, אלא נועז ומכריע – אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ואתה בטוח תקבל את זה.

אישה מספר 2

אם בחרת באישה השנייה כמושכת ביותר לדעתך כשתסתובב, אז סביר להניח שאתה אדם חברותי, כזה אשר מסוגל ליצור קשרים מהירים עם אנשים אחרים במהירות. עם זאת, אתה אדם קצת תמים, כזה אשר לעתים יכול להיות גם קל דעת, אבל במקביל אתה יודע להשיג את המטרות שלך. אחד הדברים שהכי מאפיינים אותך הוא זה שאתה מצוי בדרך כלל במצב רוח חיובי, מה שגורם לסיכוי גבוה יותר שתחייך לכל מי שסביבך במקום להראות את העצב שלך. אתה אדם שמנסה להישאר חיובי ומשתדל לא לקחת דברים רעים לליבך, אבל זה לא תמיד מתאפשר ולעתים אפילו מילה שלילית אחת שנזרקת לעברך יכולה לפגוע בנפשך קשות.
בחירת אישה וגילוי אישיות: אישה עומדת עם הגב למצלמה על רציף

אישה מספר 3

אם בחרת באישה השלישית כמושכת ביותר לדעתך כשתסתובב, אז סביר להניח שאתה אדם צנוע וביישן, כזה אשר לא נוטה להתחבר במהירות לאנשים אחרים, אך עם הזמן אתה מצליח לחשוף את עצמך באופן מלא. בנוסף, אתה אדם שאוהב שהכל יהיה תואם לתוכניות שלו ולכן אתה מתכנן הכל מראש ולא כל כך אוהב ספונטניות. אתה אדם טוב לב, כזה אשר נמנע מסכסוכים ואינך נעלב מדברים שונים לאורך זמן, זאת מפני שאתה מצליח להביט לעומק הנפש שלך ושל אחרים תוך כדי ניסיון להבין את רגשותיך ורגשותיהם. אתה לא חושש להרגיש אי נוחות כדי לשמח אדם אחר, אבל עם זאת גם חשוב לך מאוד להיות לבד עם עצמך מפעם לפעם.

אישה מספר 4

אם בחרת באישה הרביעית כמושכת ביותר לדעתך כשתסתובב, אז סביר להניח שאתה אדם קר רוח, נחוש ואיתן – לא קל להביך או לבלבל אותך. אתה אדם אשר מעדיף לתת עדיפות למוח ולמחשבה מאשר ללב ולרגש, זאת מפני שאתה יודע כי ביכולתך להשיג הרבה מאוד דברים ולכן אתה גם לא חושש מהקשיים שיופיעו בדרכך. בנוסף, אתה אדם שחי בהרמוניה מושלמת עם עצמו, ולמרות הנחישות שלך ואולי הגישה התקיפה להישגים, אתה אדם עדין, כזה אשר חושב על אחרים ולא יפגע בהם אפילו לא כדי להשיג את מטרותיו. בעיניי אחרים אתה אולי נתפס כאדם קר, אבל במציאות אתה אדם חברותי וחם, כזה אשר מוכן לעזור לנזקקים.
בחירת אישה וגילוי אישיות: אישה יושבת על חוף הים כאשר גבה מופנה למצלמה

אישה מספר 5

אם בחרת באישה החמישית כמושכת ביותר לדעתך כשתסתובב, אז סביר להניח שאתה אדם עצמאי ועקבי, כזה אשר רגיל להשיג את המטרות שלו. אתה אדם שמסוגל לעבוד על עצמו ולשנות הרגלים במידת הצורך, זאת כיוון שאתה בטוח בעצמך ועצמאי, מה שגורם לך לעתים רחוקות לבקש עזרה מאחרים גם אם הם מוכנים לספק לך תמיכה. אתה אדם עקשן ולאנשים אחרים לא קל לשכנע אותך או לשנות את דעתך לגבי דבר מה. בנוסף, אין לך זמן לפגוש ולהכיר אנשים חדשים, אבל מי שכן מצליח להגיע לליבך, יהפוך לחבר אמיתי שיוכל לסמוך עליך ואתה עליו בעיניים עצומות.
מקור התמונות: brightside

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.