print header

בחן את עצמך: גלו את האישיות שלכם לפי אופן ציור הצורה איקס - X

  בדומה לאפיון האישיות לפי גלגל המזלות, כך אפשר גם לאפיין זהות ואישיות של אדם לפי הדרך שבה הוא כותב ומצייר דברים שונים. קחו למשל את הצורה הפשוטה X ותגלו כי האופן בו אתם משרטטים אותה, יכול להעיד רבות על האישיות שלכם. אם אתם סקרנים לגלות מה בדיוק זה אומר, פשוט קחו דף נייר ועט, וציירו איקס. שימו לב איזה משני הקווים של הצורה צויר ראשון ומאיזה כיוון, כי למידע הזה יש חשיבות רבה... כעת, בחרו מתוך 8 התמונות הבאות את התמונה שמתאימה לדרך שבה ציירתם X, ותגלו מה המשמעות שלה בכל מה שנוגע לאישיותכם! 

שימו לב: בכל תמונה הקו הצבעוני הוא הראשון שציירתם, והשחור הוא השני.

לחצו על צורת האיקס כפי שאתם ציירתם אותה:

 
 

נקודות מוצא מימין למטה ומשמאל למטה

אם ציירת איקס באופן זה, סביר להניח שאתה שמאלי או אדם הניחן בעקשנות ועצמאיות. למעשה, אתה פשוט רוצה שיניחו לך בשקט וככל הנראה יש לך יחסים מתוחים עם סביבתך, אבל אתה מתגאה בקשרים עם האנשים שאותם אתה מחבב. בנוסף, יש לך נטייה לסבך דברים ולדאוג גם כשאין סיבה, אבל איכשהו דברים מסתדרים בשבילך בסופו של יום. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה מרגיש צורך להתקדם בחיים ושואף לעתיד טוב, אך לעתים קרובות אתה עדיין תקוע בעבר ונאבק להתנתק ממנו. זכור כי ביכולתך לשנות את הדברים ולעצב לעצמך את החיים שלך, כי האושר האמיתי נמצא בך!

נקודות מוצא משמאל למטה ומימין למטה

אם ציירת איקס באופן זה, אתה ככל הנראה אדם רוחני שמשקיע מחשבה רבה בסוגיות שונות, אך כזה שגם מחובר למציאות; בזמן שלהרבה אנשים יש יחסים מסובכים עם המילה "דת", אתה נוטה להגדיר אותה יותר כ"רוחניות" – לכן אתה חש שאתה מבין אותה יותר טוב. בנוסף, אתה רוצה לשמור על הייחודיות של דברים שונים בחייך, אבל שיהיו יעילים ושימושיים בשבילך – אחרת הם יהיו חייבים להתנתק מעולמך. דרך הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שיש לך רצון עז להיפרד מעברך ולהמשיך רק קדימה אל עבר העתיד, אך גם אם אתה לא מודע לזה, העבר שלך עדיין אוחז בך. זכור כי השינוי בא מתוכך ולא מהסביבה וביכולתך לעצב ולשנות את העתיד לבוא כראות עיניך.

נקודות מוצא מימין למעלה ומימין למטה

אם ציירת איקס באופן זה, סביר להניח שאתה שמאלי בידיך, או לחלופין שניחנת בעקשנות בריאה וברצון להיות עצמאי בעולם. לרוב, אתה פשוט מעוניין שיתנו לך את המקום והמרחב שלך, ולמרות שנראה שיש לך יחסים מתוחים עם חלק מבני משפחתך הקרובים, אתה כן מתגאה בקשרים שיצרת עם חבריך לאורך השנים. בנוסף, יש לך נטייה לסבך דברים ולדאוג יותר מדי, אבל איכשהו למרות זאת החיים שלך לא באמת מסתבכים יותר מדי. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה לעתים נוטה למרוד במוסכמות ולצאת כנגד דברים שקורים סביבך ובחיים שלך, למרות שאין לך באמת סיבה לכך; זכור כי למרות שלפעמים אתה נוהג לבטל דעות ואמירות של אחרים, כדאי לך לעצור, להקשיב ולהכיל את שנאמר מפני שאתה רק יכול ללמוד מכך.

נקודות מוצא מימין למטה ומימין למעלה

אם ציירת איקס באופן זה, סביר להניח שאתה שמאלי, או שמה שמניע אותך בחיים זה העקשנות והביטחון העצמי שלך. למעשה, כל מה שאתה רוצה זה קצת שלווה, כי נדמה שיחסיך עם קרוביך ואהוביך ידעו עליות ומורדות במהלך השנים, אבל למרות זאת אתה עדיין מתגאה בקשרים שיצרת לאורך הזמן. בנוסף, יש לך נטייה לסבך דברים ולדאוג יותר מידי, אבל איכשהו בסיכומו של דבר - הכל מסתדר לך. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שבזמן שאתה מנסה להתמקד במה שצופן לך העתיד ולתכנן את דרכך ופעולותיך לקראתו, חלק ממך עדיין מתפתה לחזור ולהתרפק על העבר - ממש כמו אדם שנוהג ברכב קדימה, אבל מתבונן כל הזמן במראה האחורית. זכור כי אם תפנה את מבטך אל האופק שלפניך ותדאג לשפר ולעצב את הקשרים בחייך, אתה רק תרוויח מכך ותזמן לך חיים מאושרים יותר.

נקודות מוצא משמאל למעלה ומשמאל למטה

אם ציירת איקס באופן זה, אתה ככל הנראה אדם עם עומק רוחני, אך גם כזה שנטוע עם שני רגליים על הקרקע; סביר להניח כי אתה גם נוטה להגדיר את עצמך כאדם רוחני, אולי אף יותר מדתי – לכן אתה יכול להבין דברים מסוימים שאחרים מתקשים להתמודד איתם. בנוסף, אתה רוצה לשמור על הייחודיות של דברים שונים בחייך, אבל שיהיו יעילים ושימושיים בשבילך – אחרת הם חייבים להיות מנותקים מהחיים שלך. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה אדם יוצא דופן ועצמאי במהותך, כזה אשר חי לפי הכללים של עצמו ומנהל את חייו בצורה הזו. זכור כי ביכולתך לשנות ולעצב את החיים שלך כראות עיניך, אך עליך גם להקשיב לסובבים אותך, להכיל את דבריהם ולהשכיל מהם - הרי הם רוצים רק בטובתך.

נקודות מוצא משמאל למטה ומשמאל למעלה

אם ציירת איקס באופן זה, ככל הנראה אתה יכול להתגאות בכך שאתה אדם ייחודי מאוד בעל יכולות עצמאיות, שלא זקוק לתמיכה החברה. למעשה, אתה פשוט רוצה שיניחו לך בשקט וככל הנראה יש לך יחסים מתוחים עם הקרובים אליך, אבל אתה מתגאה בקשרים עם האנשים האיכותיים שעברו את "הסינון" שלך. בנוסף, יש לך נטייה לסבך את החיים שלך עם דאגות מיותרות, אבל איכשהו בסוף רוב הדברים מסתדרים על הצד הטוב ביותר עבורך. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה אדם שנותן את הטון  בהרבה מצבים - זה שצועד תמיד בראש, מצביע על מגמות ומניע תהליכים חדשים; אתה אדם עצמאי שאוהב לבצע את רוב מלאכתו בעצמו, אך זכור כי לסובבים אותך יש המון מה לתת לך ומוטב גם לעצור ולהקשיב להם – אולי תגלה כך פניני חוכמה שיעזרו לך בדרכך.

נקודות מוצא משמאל למעלה ומימין למעלה

אם ציירת איקס באופן זה, ככל הנראה אתה אדם הניחן ביצירתיות ענפה, כזו שגורמת לך למערכת יחסים מוזרה עם המילה "כישרון", אבל עם זאת גם להתגאות ביכולות שלך. אתה לא מסבך יותר מידי את הדברים הבסיסיים שבחייך ואתה אוהב לשמור עליהם מסודרים, מאורגנים ויעילים ככל האפשר. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה אדם שלא נוטה לסטות מהנורמות והנהלים המקובלים, בין אם זה בעבודה או בחייך הפרטיים. אתה אוהב שכל מה שאתה נוגע בו בחיים מסודר ושיש איזון מושלם בין הדברים שמתרחשים בעולמך. זכור כי ביכולתך לעצב את מסגרת החיים שלך כראות עיניך ויש בידיך את הכלים לעשות זאת, גם אם זה אומר לפעמים לצאת מאיזון ולשבור מוסכמות.
 

נקודות מוצא מימין למעלה ומשמאל למעלה

אם ציירת איקס באופן זה, אתה ככל הנראה שמאלי או שאתה אדם מורכב ומסובך מאוד. כתוצאה מזה, אתה מתקשה לשמור על מערכות יחסים שונות, גם בגלל שיש לך סטנדרטים גבוהים וקבועים, או שאתה פשוט נוטה להתעייף במהרה מאנשים אחרים. בנוסף, אתה גם כנראה נוטה לסבך דברים פשוטים ובסיסיים יתר על המידה ואתה לא משקיע זמן בעניינים שגרתיים ונדושים. צורת הציור הזו יכולה גם להעיד על כך שאתה חושב מחוץ לקופסה ונוטה להתחכם, לפעמים גם שלא צריך; זכור כי השינוי בא מתוכך וביכולתך לעצב ולסדר את חייך כך שתוכל להמשיך להיות מי שאתה ובד בבד לא לבטל את האוהבים והסובבים אותך.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.