המבחן הזה יעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר לשפר את חייך...

השאיפה לחיים טובים היא דחף שמניע את כולנו, אך לפעמים הדרך הטובה ביותר לממש אותו לא ממש ברורה לנו. קל מאוד להגיד שאנחנו רוצים להיות מאושרים או מצליחים יותר, אבל ברוב המקרים קשה לנו לדעת האם לשם כך אנחנו הכי צריכים קידום בעבודה, לשפר את סביבת המחיה שלנו, לחזק את הקשרים הזוגיים שלנו או פשוט להשקיע בעצמנו יותר. כמובן שכל אלו הן מטרות חשובות מאוד, אבל כדי שתוכלו לחזק את עצמכם בדרך הטובה והיעילה ביותר אתם צריכים לדעת באיזו מהאפשרויות הכי כדאי לכם להתמקד. המבחן הבא יעזור לכם לגלות את התשובה לשאלה הזאת, וכשתסיימו אותו תבינו מהי הדרך הטובה ביותר לשפר את החיים שלכם...
מבחן אישיות לשיפור החיים: אישה משקיפה למרחק
 
איזה מהתחומים הבאים הכי חשוב לך?
עבודה
אהבה
משפחה
בריאות
מבחן אישיות לשיפור החיים: שעון חול
 
מה היית עושה אם היו נשארים לך רק 6 חודשים לחיות?
לומד וחוקר דברים חדשים
יוצא לבדי להרפתקה פרועה
יוצר כמה שיותר קשרים רומנטיים חדשים
מטייל בכל רחבי העולם
מבחן אישיות לשיפור החיים: אישה מהורהרת
 
מה התשוקה הכי גדולה שלך בחיים?
אהבה
לקחת סיכונים
עבודה
ספורט
מבחן אישיות לשיפור החיים: צללית ילד על רקע שקיעה
 
איזו מהאפשרויות הבאות היית מגדיר כהצלחה הכי גדולה של החיים שלך?
קריירה מצליחה
משפחה אוהבת
בית טוב
גוף חזק ובריא
מבחן אישיות לשיפור החיים: סימן אגודל למעלה של גבר בחליפה
 
מי מהבאים מעורר בך הכי הרבה תחושת הערצה?
המנהל שלי
בן או בת הזוג שלי
אבא או אימא שלי
אני והגוף שלי
מבחן אישיות לשיפור החיים: פסל כבול ידיים
 
באיזה מהתחומים הבאים יש לך את קשיי ההתמודדות הכי גדולים?
בעבודה
בזוגיות
בניהול משק הבית
בשמירה על הגוף שלי
מבחן אישיות לשיפור החיים: אישה מתוסכלת
 
על איזה מהתחומים הבאים יש לך הכי הרבה תלונות?
על תנאי העבודה שלי
על חיי האהבה שלי
על עצמי והתנהגותי
על תנאי סביבת החיים שלי
מבחן אישיות לשיפור החיים: ספר עם דפים ריקים
 
אם היית יכול לבחור להתחיל את החיים מהתחלה ולבצע בהם שינוי מרכזי אחד, באיזה היית בוחר?
מקצוע אחר
חוקר את העולם יותר
מאמץ הרגלי חיים אחרים
חיים במדינה אחרת
מבחן אישיות לשיפור החיים: טיפוס על הר
 
כמה קשה תהיה מוכן לעבוד בשביל שינוי?
כמה שצריך
קשה מאוד
קשה
יחסית קשה
מבחן אישיות לשיפור החיים: אישה עצבנית
 
מה הכי מעצבן אותך?
חוסר שיתוף פעולה
בגידה
עצלנות
אנוכיות
מבחן אישיות לשיפור החיים: איור של גבר בצומת דרכים
 
על איזה מהדברים הבאים תהיה מוכן לוותר כדי לקבל את שלושת האחרים?
פיצות, המבורגרים, ממתקים וכדומה
מכונית חדשה
חופשה רומנטית בחו"ל
מנקה קבועה לבית
 
איזו תמונה מושכת אותך בעוצמה הרבה ביותר?
מבחן אישיות לשיפור החיים: נוף עירוני
מבחן אישיות לשיפור החיים: תפוח עץ
מבחן אישיות לשיפור החיים: חתולים מכורבלים
מבחן אישיות לשיפור החיים: שולחן אוכל מושקע
שיפור הקריירה
מבחן אישיות לשיפור החיים: חתימה על חוזה
סביר להניח שכבר הרבה זמן יש לך חשד שמשהו בחיים המקצועיים שלך לא עובד כמו שצריך, ולפי המבחן הזה בהחלט מדובר בתחום שבו הגיע הזמן להתחיל להשקיע. יכול להיות שהעבודה שלך טובה וכדאי לך פשוט לחפש הזדמנויות לקידום בה, וגם יכול להיות שהגיע הזמן לנסות למצוא מקום חדש או אפילו לשקול שינוי כיוון משמעותי. כל אחת מהאפשרויות האלו תאפשר לך לנצל את הפוטנציאל ואת הכישורים שלך וכך להפוך את החיים שלך להרבה יותר מאושרים. אגב, השינוי לא חייב להגיע דווקא ממקום העבודה והוא עשוי להיות נכון אפילו לגבי אנשים שכלל לא עובדים, כי כל מה שצריך לעשות במצב הזה הוא למצוא דרכים יצירתיות לנצל כישורים קיימים, למשל במסגרת עסק ביתי קטן של בישול, יצירת אומנות, טיפול בילדים, שירותי ייעוץ וכדומה. פשוט התבונן עמוק לתוך הנפש ומצא את הדברים שאתה רוצה וצריך בתחום המקצועי שלך – זו הדרך הטוב ביותר אל האושר שלך.
שיפור הבריאות וסגנון החיים
מבחן אישיות לשיפור החיים: יוגה על רקע שקיעה
כנראה שסגנון החיים שלך מציק לך כבר הרבה זמן, ואולי בגללו יש לך כמה ק"ג עודפים או בעיות בריאותיות שהוזנחו וצריך לטפל בהן כמה שיותר מהר. עמוק בפנים יש בך נפש בריאה וחזקה שרוצה לבטא את עצמה, להיות פעילה ולנצל את כל היכולות המדהימות שיש לגוף שלך, אז הגיע הזמן לתת לה לעשות זאת. שינויי תזונה, התעסקות בספורט, אימוני כושר ואפילו פעילויות כמו ריקודים וטיולים יעזרו לך במידה רבה מאוד, ולמרות שקשה להתחיל שינוי שכזה אנחנו מבטיחים לך שהוא הופך לקל יותר ככל שהזמן עובר. הגוף שלך הוא המתנה הכי הגדולה שהעולם העניק לך, וכל דבר שמשפר אותו בהכרח ישפר גם את חייך. אנחנו בטוחים בכך שברגע שהבעיות הבריאותיות והגופניות שלך ייעלמו, החיים שלך יהיו הרבה יותר רגועים, וזה צעד חשוב מאוד בדרך אל האושר שלך.
שיפור חיי האהבה
מבחן אישיות לשיפור החיים: ורד אדום
ענייני אהבה וזוגיות כנראה מציקים לך לא מעט בתקופה האחרונה, וזה יכול להיות בגלל בדידות, חוסר סיפוק ממערכת יחסים או רצון לשדרג את המצב הקיים, שבו אתה לא מצליח להביא את עצמך לידי ביטוי. יכול להיות שלא קל לך לשים את האצבע על אחת מהבעיות האלו, או שפשוט ההרגשה הכללית שלך בנושא הזה לא טובה, והדבר הראשון שחשוב לנו להגיד לך הוא שמדובר בתחושות טבעיות מאוד; אין שום סיבה להרגיש רע אם ברצונך לפלפל קצת את הזוגיות שלך, לדבר על נושאים שמטרידים אותך בקשר או לצאת לעולם ולחפש אהבה, בכל גיל ובכל מצב. לא משנה מה תהייה התוצאה, נטל גדול ירד מליבך, והחיים שלך יתחילו לנוע בכיוון הרבה יותר רצוי. אפילו אם יהיו מכשולים בדרך, היעד בהחלט שווה את המאמץ וזו כנראה הדרך הטובה ביותר אל האושר שלך.
שיפור סביבת החיים
מבחן אישיות לשיפור החיים: פינת קריאה נעימה
זה לא משנה אם הוא גדול או קטן, סביבת החיים שלך דורשת שינוי כבר הרבה זמן וכדאי לך להתחיל לטפל בנושא הזה. יכול להיות שמדובר בבית שלך שצריך שיפוץ, שדרוג או ניקיון יסודי, בדירה עצמה שכבר לא מתאימה לך, בהרגלי החיים השגרתיים ששוחקים אותך או במערכות היחסים שלך עם האנשים שסביבך. העצה שלנו לך היא להתחיל בקטן: לנקות קצת יותר את הבית ולטפל בכל המטלות שאנשים תמיד דוחים ודוחים. אחר כך אפשר להתחיל לנסות לשדרג את החדרים או את סביבת העבודה עם תמונות, עציצים, מזכרות מהעבר ופרטי נוי שונים שעושים לעשות שינוי קטן אך משמעותי באווירה הכללית. במקרים קיצוניים יכול להיות שבסופו של דבר מעבר דירה תהיה האפשרות הכי טובה בשבילך, ולמרות שמדובר בצעד קיצוני אולי באמת הגיע הזמן שלך לעשות אותו, כי לפי המבחן הזה מדובר במהלך חשוב בדרך אל האושר שלך.
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.