בחן את עצמך: מה מקור החוקים שמנחים אותך בחיים?

החיים של כולנו נשלטים על ידי חוקים, ואנחנו לא מתכוונים לאלו שנקבעים על ידי המדינה, אלא לאלו שהלב והנפש שלנו מכתיבים לנו. לא תמיד אנחנו שמים לב לכך שהחיים שלנו מתנהלים בהתאם לחוקים האלו, ולכן המקור שלהם לרוב סמוי מאיתנו, אך בעזרת מבחן התמונות הבא תוכלו לחשוף את הנסתר… ענו על 12 השאלות הבאות בכנות ועל פי תחושת הבטן שלכם ואז תוכלו לגלות את מקור החוקים שמנחים אתכם בחיים - לטובה ולרעה...
מבחן חוקים: שורה של פסלים וציפורים
 
מה התמונה הזאת מסמלת לדעתך?
את המשכיות הזמן
עצבות
את הסדר הטבעי של העולם
את החיים שאחרי המוות
מבחן חוקים: גבר עם מטרייה בגשם
 
מה הגבר בתמונה הזאת עושה לדעתך?
מחכה למישהו
במעקב אחרי מישהו
מנסה למצוא משהו
פשוט מטייל בגשם וחושב
מבחן חוקים: ציור של דמות נשים וחרקים
 
מה ההגדרה הכי מתאימה לציור הזה לדעתך?
ציור חסר משמעות
אישה מדמיינת
מפגש של האדם עם הטבע
מבט על שיגעון
מבחן חוקים: אישה במוזיאון
 
מה האישה הזאת עושה לדעתך?
מנסה לפענח את המשמעות הסמויה של האמן מאחורי הציור
פשוט נהנית מהאווירה ומהאומנות
ממתינה למישהו או יושבת לנוח בזמן סיור במוזיאון
מחפשת משמעות בציורים שתעורר משהו בנפש שלה
מבחן חוקים: דמות על רקע שמיים דמיוניים
 
איך אפשר לאפיין את רוב החלומות שלך?
אירועים דרמטיים
חוויות שלי מהעבר או דברים שאצטרך להתמודד איתם בעתיד
אירועים שגרתיים מהחיים שלי בהווה
הרפתקה קסומה בעולם בדיוני
מבחן חוקים: פסיפס צורות צבעוני
 
איזו צורה הכי בולטת לעין שלך בתמונה הזאת?
עיגול
מקבילית
מלבן
משולש
מבחן חוקים: ציור סוסים
 
איזה שם מתאים לדעתך לתמונה הזאת?
חברות
תחרות
היום של הסוסים
בריחה מהארוות
מבחן חוקים: ציור מופשט
 
איך התמונה הזאת גורמת לך להרגיש?
טירוף
איום
שמחה
נחמה
מבחן חוקים: ציור של דמיון
 
איזה שם מתאים לדעתך לתמונה הזאת?
חלומו של הטיטן
לידתו של מלאך
התפרקות
שקיעה בדמיון
מבחן חוקים: ילדה מחבקת לביאה
 
איזו תחושה התמונה הזו משרה עליך?
פחד
נחמה
ניצחון
שליטה
מבחן חוקים: כלי ציור
 
אם מישהו היה מברך אותך לפתע בכישורי ציור מדהימים, מה היה הפרויקט הראשון שלך?
ציורים של דברים יפים שמוצגים במלא הדרם
ציורים מלאי רוגע שגורמים לעצבות או לשמחה
ציורים של דברים שמשמעותם האמיתית ברורה רק לי
ציורים עם מסרים חברתיים או פוליטיים נוקבים
 
באיזה סלון תהיה לך את ההרגשה הטובה ביותר?
מבחן חוקים: סלון
מבחן חוקים: סלון
מבחן חוקים: סלון
Dave Winer
מבחן חוקים: סלון
dronepicr
חוקי הלב
מבחן חוקים: אישה עם בלונים על רקע שקיעה
כולנו פועלים על פי הרגשות שלנו במידה כזו או אחרת - אחרי הכל אי אפשר להכחיש את העובדה שהם יכולים להעניק לנו כוחות אדירים ולפעמים להכתיב את המעשים שלנו. מצבים שכאלה כנראה מתרחשים בחיים שלך הרבה, כי הרגשות שלך שולטים בפעולותיך ובאופן ההתנהלות שלך בחיים. להגיון ולאילוצי החברה אמנם יש משמעות, אבל לא כמו שיש לעולם הפנימי שלך ולמה שבאמת מניע את הלב שלך. חוקי הלב שלך פועלים לצד חוקי החברה וההיגיון הבריא, אך הם יותר חזקים מהם. לכן במקרים רבים הרבה יותר חשוב לך להרגיש טוב בקשר לעצמך מאשר להיכנס לעימותים עם הסביבה או לזכות בהצלחה חומרית. לפי החוקים שלך כל עוד הלב שלך מלא בשמחה אז הכל כשורה - מי ומה שפוגעים בתחושה הזאת יורחקו מהחיים שלך במהירות, וטוב מאוד שזה המצב.
חוקי העולם הפנימי שלך
מבחן חוקים: אישה ולמנית
לכולנו יש עולם פנימי מלא בזכרונות מהעבר, חוויות אישיות עוצמתיות, דמיון עשיר וחלומות עמוקים. לפי התשובות שלך העולם הזה מכתיב לך את חוקי ההתנהלות בחיים. לפעמים הם דומים לאלו של הסביבה ולפעמים לא - לך זה לא ממש משנה ברוב המקרים. לא תמיד קל לחיות ככה ויכול להיות שלא פעם החיים שלך הסתבכו קצת, אך המקרים שבהם החלטת לפעול שלא על פי החוקים האישיים שלך כנראה גרמו לך לחוש חרטה מעיקה. יש אנשים בסביבתך שמכירים ומבינים את העולם הפנימי שלך אז הם לא שופטים אותך לרעה, אך חשוב לזכור שזה לא תמיד המקרה. מי שלא מכיר אותך אולי יירתע ממך קצת, למרות שבשבילך זה טבעי לחלוטין לקבל החלטות שאחרים מתקשים להבין. חשוב שלא לתת לאנשים האלה את הכוח להשפיע על ההחלטות שלך ולגרום לך להרגיש רע בקשר לעצמך, ובהחלט ניתן לפתוח בפניהם קצת את העולם הפנימי שלך כדי שהם יבינו אותך טוב יותר.
חוקי ההגיון
מבחן חוקים: לוח שח מט
מהתשובות שלך עולה שאחד מהכלים הכי יעילים של האנושות מעניק השראה לחוקי החיים שלך, וכמעט תמיד אפשר לראות שבחירותיך מאוד הגיוניות. בשבילך, היגיון הוא לא סתם מונח כללי, אלא חלק בלתי נפרד מדרך החיים שלך והשיקול במרכזי שלך בעת קבלת החלטות שונות. נכון שזה קשה לפעמים לשמור על אובייקטיביות, אך יש לך את היושר ואת התבונה לנסות לעשות זאת כמה שרק אפשר. חיים לפי הרגש הם חלום ורוד מקסים לדעתך, לא כאלה שמתאימים למציאות, למרות שיכול להיות שבסתר ליבך היית רוצה שזה יהיה המצב. אך אין ספק שלמרות זאת זה מאוד נוח ומנחם עבורך לחיות חיים רגועים בהם יש חוקים ברורים של היגיון שעוזרים לך לשרטט לעצמך דרך קדימה, לקבל החלטות קשות ולא להיכנע לרגשות ולדחפים פתאומיים שאנשים אחרים לעיתים קרובות מתחרטים עליהם.
חוקי החברה והניסיון
מבחן חוקים: אנשי נייר צבעוניים
ככל שאנו מתבגרים ולומדים עוד על החיים, כך נהייה לנו ברור יותר ויותר שיש דברים מסוימים שנחשבים למקובלים יותר ואחרים לפחות. לפני התשובות שלך ההבנה שלך על הנושא הזה חלחלה עמוק לתוך תת המודע שלך, והיא עיצבה את חוקי החיים וההתנהגות שלך במידה רבה. אנשים כמוך נשענים על ניסיון החיים שלהם ולרוב מפחדים מסיכונים או מהפגנת התנהגות ומחשבות ששונים מהמקובל. בילדותך כנראה שלמדת מהמשפחה והסביבה שלך איך ראוי להתנהג, ואפילו אם הרבה דברים השתנו מאז, סביר להניח שליבת המצפון שלך עדיין מושפעת מאוד מהערכים שספגת בעבר. כל עוד אופן ההתנהלות הזה לא גורם לך להרגיש רע בקשר לעצמך, אין לנו ספק בכך שהוא יכול לשרת אותך היטב ולהוביל אותך להצלחה, אך חשוב לנו להזכיר לך שהחברה לא צריכה להכתיב לך איך להתנהג, ורק בגלל שמשהו קרה בעבר אין זה הכרח שהוא יקרה שוב בעתיד...
דירוג:
הרשם בחינם לבחן את עצמך!
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.