print header

במה קשה לכם להודות על עצמכם, על פי המזל שלכם

לכל אחד מאתנו יש כמה תכונות אופי שהופכות אותנו למי שאנחנו. את חלקן אנו מקבלים בברכה ואפילו חשים גאווה בכך שיש לנו אותן, אך את חלקן האחר אנחנו מעדיפים לשמור לעצמנו ולא להראות לאחרים, ולעתים אנו אפילו מתכחשים אליהן ודוחקים אותן לפינות החשוכות של נפשנו. חשוב מאוד שתתוודעו לנקודות החלשות שלכם ושתודו בהן בפני עצמכם, משום שרק כך תוכלו לצמוח ולהתפתח, ואם אתם לא יודעים באיזו תכונת אופי מדובר במקרה שלכם, פשוט לחצו על המזל שלכם וגלו מה הדבר שאתם ככל הנראה מסרבים להודות בו.
 

מזל מאזניים

כמו כולם, גם בני מזל מאזניים צריכים לעתים עזרה, אך הבעיה היא שלרוב הם לא מודים בכך, אפילו לא בפני עצמם. אסור לבני מזל מאזניים לפחד לבקש עזרה, בייחוד מהאנשים שאוהבים אותם ורוצים לסייע להם להצליח. עליהם לדעת שאלו שמחשיבים אותם כחברים טובים ישמחו לעזור בכל דרך אפשרית מתי שרק צריך.
 

מזל עקרב

בני מזל עקרב יכולים להיות מעט קשוחים מדי במערכות היחסים שלהם, ולעתים אפילו יראו לבני הזוג שלהם שכביכול לא אכפת להם אם הם יעזבו אותם או יישארו איתם. עם זאת, עמוק בפנים מאוד אכפת להם מהאנשים שהם אוהבים, ולכן חשוב להסיר את מסכת הקשיחות, אחרת זה רק עלול להזיק לאושר שיזכו לו במערכת היחסים שלהם.
 

מזל קשת

למרות שיש אנשים שיגידו שזו לא תכונה רעה, לבני מזל קשת יש נטייה להיות סלחניים מדי. הסיבה לכך שזה עלול להזיק להם היא שאנשים שמכירים אותם זמן רב יכולים להתחיל לקחת אותם כמובן מאליו, ולא ינסו להשקיע במערכת היחסים איתם. על בני מזל קשת ללמוד לעמוד על שלהם לעתים ולעשות את מה שנכון עבורם כשצריך.
 

מזל גדי

בני מזל גדי לא יודו לעולם בכך שלעתים, עמוק בפנים הם מרגישים מאוד בודדים. בדרך כלל הם יודעים כיצד להתמודד עם הבדידות, אך אלו שאינם יודעים לעשות זאת נוטים לשקוע בדכדוך. הפיתרון הוא פשוט להיפגש עם חברים, אולם גם כשזה קורה, בני מזל גדי ממעטים לספר לחבריהם על הבדידות שהם חשים. עליהם לפתוח את הלב שלהם בפני אחרים ולדבר על הדברים האלה – זה יכול לעשות רק טוב.
 

מזל דלי

בני מזל דלי נוטים לטעות ולחשוב שהם קורבן ברגעים שבהם הם מבינים שעשו בחירות לא נכונות. הבעיה שלהם היא שקשה להם להודות בכך שיש להם חרטות, מה שגורם להם להניח שהם תמיד עושים את הבחירות הנכונות, אך זו לא האמת. אף אחד לא עושה רק בחירות נכונות בחייו ולכולם יש חרטות – העניין הוא ללמוד מהטעויות שעשינו ולא להתכחש אליהן ולחשוב שהן לא נבעו כתוצאה מהמעשים שלנו.
 

מזל דגים

לבני מזל דגים קשה להודות בכך שהם אשמים במשהו. אם מפטרים אותם למשל, זה בדרך כלל באשמת סביבת העבודה או הבוס עצמו, אך כמעט לעולם לא באשמתם. אותו הדבר תקף גם לפרידות במערכות יחסים, ועד שלא ידעו כיצד להודות באשמה שלהם, הם לא יוכלו להתפתח ולצמוח כבני אדם. עליהם להבין שלפעמים גם הם עושים דברים בצורה שגויה, לקבל זאת וללמוד מהטעויות שלהם.
 

מזל טלה

בני מזל טלה לא אוהבים להודות בכך שקשה להם להישאר מרוכזים למשך זמן רב, ושהם מתקשים לסיים את הדברים שהתחילו לעשות. זה גורם להם להיראות כאילו שאינם יכולים להתמודד תחת לחץ, בייחוד במקום העבודה. חוסר היכולת להשלים משימות גורמת לבני מזל טלה להיראות כאנשים שקשה לסמוך עליהם, לכן עליהם ללמוד כיצד להתגבר על הבעיה באופן מודע ולהראות לכולם, ובמיוחד לעצמם, שיש להם את מה שצריך כדי להצליח בחיים.
 

מזל שור

בני מזל שור כמעט ולא יודו לעולם בטעות שעשו, אפילו כשהם מודעים לכך שאמרו או ביצעו דבר מה באופן שאינו צודק או נכון. ההתנהגות הגאוותנית שלהם מרחיקה מהם אנשים, ולעתים אפילו חברים שאוהבים אותם בכל ליבם. לכן חשוב שידעו כיצד להודות בטעויות, שכן חבריהם יעריכו זאת ורק כך הם יוכלו לקחת את הצעד הראשון לעבר שיפור עצמי.
 

מזל תאומים

בני מזל תאומים לא אוהבים להודות בכך שקשה להם לקיים הבטחות. הם נוטים להגיד לאנשים את הדברים שהיו רוצים לשמוע, אך לרוב מודעים בעצמם לכך שלא יצליחו לעמוד במילים שלהם. הנטייה הגרועה ביותר של רובם היא לקבוע מפגשים עם שני אנשים שונים בו זמנית ולהגיע למצב שעליהם לבטל את הפגישה עם אחד מהם. עליהם להיות מודעים לנטייה הזו ולהימנע מכך, שכן זה פוגע בחבריהם וביחסים שלהם איתם.
 

מזל סרטן

בני מזל סרטן אוהבים להראות לעולם שהם אנשים קשוחים, אך בתוך תוכם הם רגישים מאוד. זה גורם להם לרוב להיכנע לזעם שמציף אותם כשהם שומעים העלבה קטנטנה שנאמרה עליהם. יש להם נטייה לכעוס וחלקם מבטאים זאת בצעקות בעוד שחלקם האחר מעדיף להתבודד ולא לדבר על המחשבות המעיקות שמציפות את ראשם. כך או כך, עליהם ליידע את האנשים שפוגעים בהם בנוגע לתחושות שהם גורמים להם להרגיש, שכן זה עוזר לרפא את הנפש, וכל עוד זה נעשה ברוגע, לרוב תגיע לאחר מכן סליחה מהצד השני.
 

מזל אריה

בני מזל אריה מפחדים מכך שיש אנשים אחרים שטובים יותר מהם בדברים שהם רואים את עצמם כמצטיינים בהם. הם לא רוצים שיעיב עליהם צל של אף מתחרה, וזה לא משנה אם מדובר בחבר או ביריב. לפעמים זה גורם להם לחבל בהצלחות של האנשים שסביבם על מנת שלהם יהיה קל יותר לבלוט, אך זהו הרגל מזיק ביותר שיכול רק להזיק בהמשך החיים.
 

מזל בתולה

לבני מזל בתולה יש נטייה לפרפקציוניזם ולסיפוק עצמי – שני דברים שלרוב נוגדים אחד את השני ויחד גורמים לחיכוכים עם אנשים אחרים. בעוד שהם מצפים מעצמם להיות מושלמים, הם מצפים גם מאחרים את אותו הדבר, וכשהאנשים שסביבם לא עומדים בציפיות שלהם הם מרגישים מאוכזבים. עליהם להיות מודעים לכך שלא כולם חולקים את אותה השאיפה לשלמות, ושהם היוצאים מן הכלל ולא האחרים.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.