print header

גלו מה הזרת שלכם יכולה לגלות על האישיות שלכם

אין זה מידע חדש שכפות הידיים שלנו יכולות לספר לנו כמה פרטים חשובים על האישיות שלנו, אולם לא הרבה יודעים שמבנה הזרת, הצורה והגודל שלה יכולים לגלות לנו כיצד אנו מתקשרים עם העולם הסובב אותנו. 8 הדפוסים הבאים יגלו לכם את המידע המרתק הזה, ואם תציצו גם אל עבר הזרתות של החברים שלכם ושל האנשים הקרובים אליכם, ייתכן שתוכלו ללמוד עוד כמה פרטים מעניינים אודות אישיותם.
 

1. זרת קצרה

זרת
 
אם קצה הזרת שלך לא מגיעה למפרק העליון של הקמיצה אזי יש לך זרת קצרה. אנשים עם זרת קצרה הם בדרך כלל ביישנים ומאופקים בעיקר ליד זרים, הם חולמים בגדול אך בה בעת חוששים לרדוף אחרי החלומות שלהם. למרות זאת, המופנמות שלהם לא גורעת מאישיותם הנפלאה, שכן מדובר באנשים נדיבים עם לב רחב שיכולים להשיג כל דבר שרק יחפצו בו בשל רצונם של אחרים לעזור גם להם.
 

2. זרת מאוזנת

זרת
אם קצה הזרת שלך היא בדיוק באותו הגובה של המפרק העליון של הקמיצה, אזי יש לך זרת מאוזנת. זהו הסוג הנפוץ ביותר, ואנשים בעלי הזרת הזו לוקחים את החיים בקלות, לא פשוט להוציא אותם מאיזון והם משתדלים לא לדאוג יותר מדי. לעיתים הם עלולים להצטייר כאנשים קרים ומנוכרים, אך אלו שקרובים אליהם ומכירים אותם יודעים עד כמה הם חמים ושאישיותם מרתקת וסוחפת.
 

3. זרת ארוכה

זרת
כאשר קצה הזרת שלך גבוה יותר מהמפרק העליון של הקמיצה, משמע שיש לך זרת ארוכה. המבנה הזה הוא סימן לאדם נלהב ובעל תשוקה רבה, שלא בהכרח מחפש תשומת לב, אך מוצא את עצמו ברוב המקרים במרכז העניינים. מדובר באדם כריזמטי, חברותי ובעל אישיות כובשת שלרוב נאלץ להוכיח את אמינותו כדי שייקחו אותו ברצינות.
 
 

4. זרת נמוכה

זרת
אצל מרבית האנשים המרווחים שבבסיס האצבעות של כף היד יוצרים מעין צורה של עיגול, אולם אם הזרת שלכם נמוכה באופן ניכר משאר האצבעות ולא ממשיכה את קו המתאר של העיגול, זה מצביע על השאיפות והחלומות שלכם לעתיד. כלומר, אנשים עם מבנה זה לרוב יחלמו בגדול, אבל יתקשו לתרגם את החלומות והשאיפות שלהם למעשים.
 

5. זרת שווה באורכה לקמיצה

זרת
אמנם מדובר במבנה יוצא דופן ונדיר, אך ישנם אנשים שהזרת שלהם שווה באורכה לקמיצה (ולפעמים גבוהה ממנה). במקרה זה, אורך הזרת מצביע על המזג והכוח שיש לאנשים. מדובר באנשים שאפתנים באופן ניכר, כלומר, הם אוהבים כוח ושליטה ויש להם פוטנציאל ליצור שינוי משמעותי בעולם, במיוחד אם הם בעלי רצון טוב.
 

6. זרת עם קצה מרובע

זרת
התמקד בקצה הזרת ובדוק האם היא יוצרת מעין קו שטוח ואופקי שדומה לצורה של מרובע. לאנשים בעלי קצה זרת מרובע יש הרבה תכונות ראויות להערצה; הם מאוד כנים, אולם לעתים מעט בוטים, דבר שיכול להוות עבורם לעיתים גם חיסרון וחולשה. כמו כן, היושרה שלהם היא אחת התכונות שעושה מהם מנהיגים מוצלחים וטובים שיכולים בקלות לרכוש את האמון של סביבתם, ולבסוף, הם יודעים לומר את הדבר הנכון בזמן הנכון ותמיד יהיו שם עבור יקיריהם.
 

7. זרת עם קצה מחודד

זרת
אם קצה הזרת שלך נראה מחודד אתה ככל הנראה בעל כישורי כתיבה נהדרים ונואם מצוין. הרהיטות ויכולת ההבעה שלך ראויים להערכה ואתה יכול לתת מענה ולהוביל דו שיח בכל תחום, תוך כדי התחשבות זהירה בסביבה ובמצב בו אתה נמצא. 
 

8. זרת עם קצה מעוקל

זרת

כשאתה מביט בזרת שלך ביחס לשאר האצבעות האם נראה כי הקצה מתעקל לכיוון האצבעות או לכיוון השני? אם התשובה הינה חיובית, ניתן להסיק מכך שאתה אדם משכין שלום. לעיתים העיקול יכול לרמז על החשש שקיים אצלך בכל הנוגע לעימותים וויכוחים, אבל בדרך כלל מדובר באדם שאוהב לגשר בין שני אנשים ושוחר שלום מטבעו.

מקור: יערה מ.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.