print header

9 טקסי בוקר של זוגות מאושרים

חיים בזוגיות אינם תמיד פשוטים, אך גם כשקשה חשוב לשמור על כמה דברים כדי שהחיבור יהיה חזק ואיתן, וכדי שיהיה לבני הזוג נעים זה בחברתה של זו. אחד מהדברים החשובים ביותר שמשפיעים על הקשר שלכם הוא האופן בו אתם פותחים את הימים המשותפים שלכם השכם בבוקר. פתיחה נעימה של היום תוביל לתחושה טובה אצל שני בני הזוג, ותסייע לחזק את הזוגיות בצורה נפלאה. עם 9 טקסי הבוקר הקטנים הללו, שמאפיינים זוגות מאושרים, גם אתם תוכלו להרגיש חיבור נפלא עם בני זוגכם ולהתחיל כל יום עם חיוך.
 
אישה מתכופפת לנשק את בן זוגה על חוף הים
 

1. משתדלים להתעורר יחד באותה שעה

לכולנו יש מחויבויות, מטלות ומשימות רבות במהלך היום, מה שאומר שפעמים רבות אנו לא רואים את בני הזוג שלנו במשך שעות ארוכות. כדי לשמור על זוגיות מאושרת, חשוב שיהיה קשר בין בני הזוג במהלך היום, וכדאי מאוד להתחיל אותו כבר בבוקר. קימה משותפת באותה שעה, גם אם אתם לא מתחילים לעבוד באותו הזמן, תאפשר לכם לעשות חיבור ראשוני בבוקר ולבלות יחדיו זמן נעים, גם אם מדובר בכמה דקות בלבד. בערב אנחנו בדרך כלל כבר עייפים, ולא תמיד יש כוח לנהל שיחה, ולכן מומלץ לנצל את הבוקר, בו אנו מרגישים במיטבנו, כדי לשמור על הניצוץ החשוב של החיבור הזוגי.

2. שותים משקה חם יחדיו

עד כמה שהיינו רוצים בכך, לא תמיד יש לנו זמן לאכול ארוחת בוקר עם בני הזוג שלנו, אך זה לא אומר שלא ניתן לגנוב כמה דקות יחד על כוס של קפה או תה. גם אם לא יכולתם לקום באותה השעה, מומלץ שתנצלו את ההזדמנות הזאת כדי לבלות יחדיו כמה דקות רגועות ולשוחח על הדברים שמעניינים אתכם. אתם לא חייבים לדבר על עניינים ברומו של עולם השכם בבוקר, אלא פשוט לייצר קצת זמן איכות עם בני זוגכם, כדי שתוכלו ליהנות מכמה דקות נעימות ביחד לפני שתצאו ליום של פעילות.
יד של גבר אוחזת בידה של אישה שחובקת כוס קפה

3. לא נוגעים במכשירים אלקטרוניים

אין זה סוד שאנו חיים בעידן שבו אנו מבלים יותר מדי זמן בבהייה במסכים סביבנו, בין שמדובר בטלוויזיה, טלפונים חכמים ועוד. במרבית הפעמים אנו לא עושים משהו מהותי עם המכשירים הללו, אז מדוע לא להשקיע את הזמן הזה באנשים בשר ודם ולא בדמויות על המרקע? במקום לשלוח את היד ישר למכשירים אלקטרוניים, זוגות מאושרים יודעים לדחות את יצר הסקרנות שלהם ובמקום זאת בוחרים להיות נוכחים, בגוף וגם בנפש, עם האנשים שהם בחרו לבלות את חייהם איתם. אתם הולכים להיות צמודים לסמארטפונים ולמסכים השונים במהלך כל היום, אך פעמים רבות את בני זוגכם אתם לא תראו עד הערב, אז בהחלט מומלץ לוותר על הגלישה באינטרנט על הבוקר או על הצפייה בתכניות שונות לטובת זמן איכות עם החצי השני שלכם. 
 

4. יוצרים קשר עין

מתי בפעם האחרונה הבטתם בעיניו של בן זוגכם? מרבית הזוגות יענו שעבר לא מעט זמן מאז שעשו זאת באופן מכוון ומודע, ואם גם אתם עניתם כך, מומלץ לשנות את המצב. יצירת קשר עין היא לא רק פעולה גופנית ברורה מאליה, אלא גם עוזרת לחזק את החיבור עם האנשים שעומדים מולנו ולהבינם בצורה טובה יותר. לא סתם נאמר שהעיניים הן החלון לנשמה, שכן הן מסייעות לנו להביע הרבה יותר רגשות ממה שניתן להעביר במילים, וחשוב להבין את בני זוגנו גם באופן הזה. לאחר שאתם קמים, בזמן שאתם במיטה, שותים את כוס הקפה שלכם או אפילו מצחצחים שיניים, השתדלו להביט זה בעיניי זו מדי פעם ולראות את האדם העומד מולכם בצורה הטובה והטהורה ביותר שיש.
טקסי בוקר של זוגות מאושרים

5. מחלקים את מטלות היום שווה בשווה

כאשר יש מטלות ברחבי הבית שיש לבצע, חשוב לחלק אותן כך שהנטל לא ייפול על צד אחד בלבד. יהיו ימים בהם אתם תוכלו לקחת על עצמכם את מרבית העומס של המטלות היומיות, וימים בהם בני זוגכם יוכלו לעשות זאת. יהיה אשר יהיה, לא ניתן לעשות את החלוקה הזו בלי תכנון מראש. זוגות שמנהלים משק בית משותף, ובייחוד כאלו שיש להם ילדים, ורוצים לשמור על זוגיות מאושרת, צריכים לחלק ביניהם את המשימות באופן מאורגן ומתחשב. כמה דקות של השקעה בחשיבה על חלוקת המטלות הצפויות במהלך היום, כמו הסעת הילדים או הנכדים לחוגים, הכנה של ארוחת ערב ועוד, יעזרו לכם במידה ניכרת בכל הנוגע לארגון וניהול זמנכם. כמו כן, תוכלו להרגיש שיש לכם שותף אמיתי לחיים שהולך יחד אתכם ומבין שחיים משותפים מביאים עמם לא רק אהבה מופשטת, אלא גם משימות מוחשיות שיש לבצען.
 

6. שמים מחלוקות בצד

עד כמה שנרצה, לא תמיד אנו מצליחים לדבוק בחוק של "לא ללכת לישון כשכועסים". ישנן פעמים בהן זוגות לא מצליחים לפתור בעיות או ריבים לפני השינה, אך אסור לתת לזה להרוס לכם את היום שלמחרת. כאשר אתם קמים בבוקר לאחר ערב של וויכוח עם בני זוגכם, השתדלו לא לתת לזה להשפיע לכם על יתרת היום. הסכימו לדבר על הנושא מאוחר יותר, ואת הבוקר תתחילו בנימה חיובית עם שאר המסורות הקטנות המפורטות כאן. זה יגרום לכם להרגיש טוב יותר ולדעת שלמרות המחלוקות, אתם יכולים לכבד זה את זו ולתת לעצמכם התחלה חיובית ליום, כשבחלקו השני תלבנו את המחלוקות בצורה נעימה ככל שתוכלו.
טקסי בוקר של זוגות מאושרים

7. מחייכים ולא משנה כמה הם עייפים

רבים מאיתנו נוטים לקום עם פרצוף זועף ועייף כשהחשק לישון עדיין אוחז בנו... זה אמנם מאתגר, אבל חשוב לגבור על התחושה הזו ולחייך אחד לשנייה בכל בוקר. לפעולה הקטנה הזו יש השפעה לא רק על המערכת הזוגית, אלא גם על התחושה הגופנית והנפשית שלכם. לחיוך יש השפעה אדירה על הגוף ועל הנפש ויתרונות רבים, וכשתתחילו את הבוקר שלכם בצורה חיובית עם חיוך על פניכם, תוכלו לעשות את המטלות שלכם בצורה טובה וחיובית יותר. אז למען הזוגיות וגם למען עצמכם, סלקו את העייפות שאוחזת בכם בבוקר עם חיוך קטן שיעשה לכם ולסובבים אתכם תחושה נעימה.

8. מעניקים מחמאה קטנה זה לזו

למילה טובה יכולות להיות השפעות מרחיקות לכת על התחושות של אנשים שזוכים לקבל אותה. אם יש מישהו שזכאי למחמאה מדי פעם, אלו האנשים שבחרתם לבלות את חייכם איתם, וזה בהחלט יתרום למערכת יחסים חיובית עמם. לפני שאתם יוצאים מהבית או מתחילים לצלול אל תוך המטלות היומיות שלכם, אמרו משהו נחמד לחצי השני שלכם. מלבד התחושה הטובה שזה יעניק להם, אתם תוכלו לשים לב לדברים שאתם אוהבים ומעריכים אצלם, מה שיעצים את תחושת האהבה והחיבור ביניכם, ויגרום לכם להסתכל על בני זוגכם באור חיובי ונעים.
אישה לוחשת באוזנו של גבר

9. נפרדים בנשיקה

אין דבר נפלא יותר מלקבל נשיקה מאדם אהוב, בייחוד אם זה רגע לפני שיוצאים מהבית. לאחר שסיימתם את הטקסים הקטנים של הבוקר ואתם מרגישים שאתם מוכנים ליום של פעילות, קנחו הכל בנשיקה קטנה לפני שאתם יוצאים מהדלת. זוגות מאושרים לא מוותרים על המסורת הזו שמאפשרת להם לחלוק רגע של מתיקות עם החצי השני שלהם. זה וודאי יעלה חיוך על פניכם, ויאפשר לכם להתחיל את היום ברגל ימין, עם ציפייה גדולה לחזור הביתה ולחבק את האדם הקרוב ללבכם. 
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.