print header

בחנו את עצמכם - באיזו שביל הייתם בוחרים?

כל אחד מאיתנו צועד בשביל חייו אל עבר המטרה שהוא הציב לעצמו. עבור חלק מאיתנו השביל ישר והמטרה ברורה, עבור אחרים הדרך מסתעפת וסופה לא ידוע. כל שביל מתחיל בדלת ובהצצה קטנה אל המשך הדרך, ולאחר שתבחרו את הדרך שלכם, תידהמו לגלות מה הבחירה הזאת יכולה לחשוף. המבחן הבא הולך להוכיח לכם שגם הבחירות הקטנות ביותר מצליחות לגלות דברים מדהימים על האישיות והאופי שלכם. 

שביל החופש

הדרך שלכם מובילה אל החופש שכן אתם מסוג האנשים שזקוקים למרחב ולזמן כדי לעשות דברים בצורה הטובה ביותר בעיניכם. אתם מעדיפים ללכת בדרך שאתם קובעים עבור עצמכם, נתיב שיש בו אין-ספור אפשריות להתפתחות. אתם אנשים עצמאיים מאוד וניתן אף לומר שגם קצת מרדנים, אך יחד עם זאת אתם גם לא ממהרים להתעמת עם אנשים אחרים. הדבר היחיד שבאמת מכעיס אתכם, הוא שאנשים אחרים מאיצים בכם לבצע דבר מה שאתם כבר עושים. הדבר החשוב ביותר שבחירת הדרך שלכם אומרת עליכם הוא שאתם נהנים מהמסע שלכם קצת יותר מידי, ושוכחים מהדברים האחרים בחיים. לכן חשוב לזכור לעצור מפעם לפעם ולדאוג קצת לעצמכם.

שביל המחשבה

הדרך שלכם היא שביל פרטי, נתיב שבו אתם צועדים לבד עם החופש לבחור, להתבונן וללכת בקצב שלכם. את האנשים האחרים בחייכם אתם תמיד תוכלו לראות כשתגיעו ליעד, אבל עד אז אתם מעדיפים את חברתכם בלבד. הזמן הממושך שאתם משקיעים בעצמכם הופך אתכם לאנשים יצירתיים ומקוריים מאוד, שכן אתם מביטים על העולם בדרך ייחודית משלכם. אולי קיימת אצלכם נטייה לבדידות מסוימת, אך הדבר נעשה מבחירה. ברגע שאתם כן בוחרים להיפגש עם אנשים אחרים, האופי הסבלני והמבין שלכם עוזר מאוד ביצירת קשרים חדשים.

שביל הצבעים

הדרך שלכם היא צבעונית מאוד ומחוברת לרגשות החיוביים ביותר שלכם. אתם תמיד מנסים להפיץ שמחה ואושר בכל מקום שאתם הולכים אליו. הנתיב שבו אתם בוחרים תמיד מלא בכמה שיותר צבעים, חוויות, התרגשות ויופי שכן אתם רוצים ליהנות מכל דבר שרק אפשר ליהנות ממנו בחיים. בחירת הדלת שלכם משקפת את הסקרנות הבלתי פוסקת שמנחה את צעדיכם. אין דבר שיותר מלהיב אתכם מלפגוש אנשים חדשים בדרככם, לדבר איתם ולהכיר אותם לעומק בעזרת שאלות ושיחות עמוקות. יש לכם יכולת מדהימה לגרום לאנשים לצחוק, אבל חשוב שגם תלמדו לזהות מתי עדיף לשחרר ולתת לאנשים אחרים מרחב.

שביל הריגוש

הדרך שלכם מובילה למקום לא ידוע, אבל זה לא מעניין אתכם כי מה שחשוב הוא שאתם תמיד הולכים קדימה. עבורכם, החיים הם מסע אחד גדול מלא בהתרגשות והפתעות. אין בכם שום פחד מהבלתי נודע, ואתם אפילו הולכים לקראתו בשמחה. אתם אמנם חיים לפי החוקים של החברה, אבל אתם גם לא מהססים לשבור אותם בשעת הצורך, דבר שלפעמים קצת מקשה על אחרים. הספונטניות שלכם משתלבת היטב עם העובדה שאתם תמיד נמצאים במקום שממנו אפשר לקפוץ בקלות למשהו אחר, ולמרות שלפעמים אתם פועלים בפזיזות, בדרך כלל הכל מסתדר על הצד הטוב ביותר.

שביל השלום

הדרך שלכם היא מישור רגוע ומזמין של שקט ושלווה, והשאיפה שלכם היא לחיות חיים של שלום וקבלה. כשם שאתם נותנים לאחרים לחיות את חייהם, אתם מצפים שכך גם ינהגו כלפיכם, ואין דבר שיותר מטריד אתכם מאנשים אחרים שמנסים להתערב בחייכם. היעד שלכם הוא ידוע וברור לכם, כך שכל התערבות חיצונית היא מיותרת. הדרך שבה אתם הולכים מציעה לכם את הפתרונות הפשוטים ביותר להתמודדות עם כל בעיה שעלולה לצוץ, ולרוב אלה פתרונות יעילים ביותר למרות פשטותם. האישיות הרגועה והחזקה שלכם הופכת אתכם לנקודת יציבות עבור אנשים אחרים, שלעיתים קרובות מבקשים את עצותיכם.

שביל הסבלנות

הדרך שלכם היא שביל שקט, הרחק מהדרך הראשית ומהנתיבים בהם רוב האנשים פוסעים. הדברים שמספקים אחרים לא בהכרח טובים מספיק עבורכם, ואתם מחפשים את הדרך האישית שלכם שתוביל אל האושר. זוהי דרך שעשויה להיות קצת בודדה, אבל אתם יודעים שבסופה תמצאו את מה שאתם מחפשים. בגלל שהדרך שבה אתם פוסעים היא אישית, לכל דבר יש משמעות מיוחדת, במיוחד ההחלטות שאתם לוקחים. לדעתכם אדם שלא הולך בדרך משלו הוא קצת פחדן, אבל אתם מקבלים זאת, שכן אתם יודעים שלא לכל אחד יש את הכוח והנחישות שאתם בורכתם בהם. אמנם אתם מעדיפים סביבה חברתית מצומצמת ככל הניתן, אבל אתם משקיעים בה מכל הלב שלכם.
מקור: סיון שאולי
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.