print header

פרטים אינטימיים שאתם יכולים לדעת רק מלהיסתכל על מישהו!

כמה הייתם משלמים כדי שתוכלו לקרוא את המחשבות של הסובבים אתכם? הרבה מעבר לכיף, הקריירה שלכם, היחסים שלכם - הכל היה נראה אחרת. אבל מומחים אומרים לנו כי ניתן לאסוף הרבה פרטים אינטימיים על בן אדם רק מלהסתכל עליו. זה לא 100% מדוייק וזה לא קסם. זה פשוט מדע.

1. האם היא מעוניינת בך? הסתכל על כפות רגליה.

זוכר שהיית בתיכון, כשדיברת עם הבחורה החמודה הזאת שבאמת אהבת, אבל לא ידעת אם היא מעוניינת בך, והפחד מדחייה שיתק אותך ומנע ממך להביע בפניה את רגשותייך בצורה כלשהיא מלבד לילות ארוכים מלאי דמעות? לא היה הרבה יותר פשוט אם היה מישהו אי שם שהיה פשוט יכול להגיד לך מה תהיה התשובה עוד לפני שתשאל?

כיצד? תגלו לי!

מומחים יגידו לך שזה הכל שפת גוף - אבל אתה הרי יודע הרבה יותר טוב. אנשים - ובעיקר נשים - יודעים ממש טוב כיצד להעמיד פנים אדישות.
אז מה אפשר לעשות? לצפות בכפות רגליה.
ככל הנראה, אנשים לא מודעים לתנועות כף הרגל שלהם כמו לשאר האיברים בגופם, ולכן כפות רגליהם יכולות לשלוח מסרים שהם מנסים להסתיר. באוניברסיטת מנצ'סטר בוצע מחקר בנושא, בו נבדקו כפות רגליהם של אנשים בסיטואציות חברתיות שונות.

באופן ספציפי, הם מצאו שאם אישה משחררת את רגליה, מפשקת אותן ושולחת אותן קדימה, זה אומר, בדרך כלל, שהיא בעניין. עם זאת, אם היא נרתעת ואיננה רוצה, היא צפויה לשלב את רגליה ולתחוב אותן מתחת לגופה.

ואם אנחנו כבר בנושא..

 

2. אתה יכול לדעת את דעותיהם הפוליטיות לפי העיניים שלהם.

רוב הפעמים אתה תדע מה הנטיות הפוליטיות של מישהו כיוון שהוא יגיד לך אותן, אבל לא כולם מפיצים את האמונות שלהם באמצעות סטיקרים וצעקות.

למרבה המזל, מסתבר שישנם רמזים עדינים המציינים אם אדם הוא ליברלי או שמרני - אתה רק צריך לדעת לחפש אותם.

כיצד? תגלו לי!

מסתבר שקשר עין הוא אינדיקטור נהדר של נטיות פוליטיות. חוקרים גילו כי במהלך שיחות, אנשים בעלי דעות שמאלניות נוטים יותר להענות לרמזים בעזרת העיניים מאשר אנשים בעלי דעות ימניות. נניח שאתה מנהל שיחה עם מישהו, ופתאום לקחת את מבטך והסטת אותו מעט ימינה, כרמז שאדם או זברה עוברים שם. הליברלים נוטים יותר לעקוב אחר מבטך ולהסתכל לשם, גם אם לדבר שעליו אתה מסתכל אין כל השפעה על השיחה. אם אתה תפנה את מבטך שוב - גם הם יפנו וכן הלאה וכן הלאה.

השמרנים, לעומתם, כמעט ולא יעקבו אחרי מבטך, הם ימשיכו להסתכל עלייך ישר, כמו רובוטים. החוקרים שביצעו את המחקר משערים שהשמרנים החזיקו את מבטם כי הם פשוט לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות.

 

3. אתה יכול לדעת על הנטיות המיניות של האדם לפי הידיים והשיער שלו (בדרך-כלל)

בניגוד למה שלימדו אותך קומדיות הסקס של שנות ה-80, היציאה מהארון לא הופכת כל אחד לעליז וראוותני. אז אם אתה באמת צריך לדעת מהי הנטייה המינית של אנשים זרים שזה הרגע הכרת, אתה יכול לקבל מושג דיי טוב, אך זה לא פשוט כמו הסעיף הקודם.

כיצד? תגלו לי!

הסתכל על הידיים והשיער שלהם.

אורך הקמיצה של הגבר, מושפע מכמות הטסטוסטרון לה הוא נחשף ברחם. זאת הסיבה, אגב, מדוע לגברים ונשים יש יחס אצבעות שונה לחלוטין: אצל רוב הגברים הקמיצה נוטה להיות ארוכה יותר מאשר האצבע המורה, ואצל נשים שתיהן נוטות להיות באותו האורך.

אבל מה אם כל האצבעות הן באורך של הקמיצה?

אז יש כמה מחקרים שמצביעים על ההיפוך באורך האצבעות של גברים/נשים כאינדיקטור טוב של הנטיות המיניות. במילים אחרות, אם הקמיצה והאצבע המורה של הבחור הם פחות או יותר באותו אורך, יכול להיות שהוא הומו. או אם הקמיצה של הבחורה היא הרבה יותר ארוכה מהאצבע המורה, היא עשוייה להיות לסבית.

הנה משהו יותר קל: שים לב ליד בה הם כותבים. מחקרים הראו כי הומוסקסואלים, משני המינים, הם בעלי סיכוי גבוה יותר ב-50% להיות שמאליים, מאשר הטרוסקסואלים.

לבסוף, הסתכל על השיער שלהם. באופן ספציפי, הסתכל על הכיוון שהשיער שלהם מסתלסל. מחקר שנערך על סילסולי השיער של כ-50 גברים הומוסקסואלים הראה כי 23 מתוכם היו עם סילסול נגד כיוון השעון, בעוד שבקרב רוב האנשים הסילסול הוא עם כיוון השעון. בקרב כלל האוכלוסייה, רק בסביבות 8% מהאנשים הם בעלי סילסול נגד כיוון השעון. האמת היא שאנחנו מאוד נשמח לדעת כיצד תסביר לאדם שזה הרגע פגשת, מדוע אתה דוחף את האצבעות שלך לשיער שלו..

 

4. אתה יכול לדעת כמה הם יכולים לשתות לפי צבע העיניים שלהם.

במוקדם ובמאוחר יגיע היום בו תצטרך חבר לשתייה. אולי תנסה לזכות בהתערבות, אולי להוכיח את הגבריות שלך, או שאולי בכלל אתה באיזה סרט קומדיה שהדבר היחיד שעומד בינך לבין אהבת חייך זה לשתות את המשקה ולהביס את החבר שקרא עלייך תיגר. אנחנו לא ממש יודעים.. אנחנו לא כתבנו את החוקים.

אז באופן טבעי אתה בוחר איזה בלונדיני, ילד יפה עם עיניים כחולות שירוץ במהירות לחבק את האסלה. כעבור שעה אתה מתפלל ומקווה למות. ולחשוב שבכלל יכולת למנוע את כל זה אם היית יכול לבחור אחד שלא יודע לשתות.

כיצד? תגלו לי!

לבחור את הבחור עם העיניים הכחולות היה מהלך רע. מתברר כי צבע העיניים הוא אינדיקטור מדהים לכמות האלכוהול שאדם יכול לשתות לפני שהוא יתחיל להרגיש את ההשפעה.

מחקר שנערך בקרב אלפי גברים לבנים (כולם אסירים) מצא כי מסיבה מסויימת, אלה עם העיניים הבהירות (כחול, ירוק, אפור), יכולים להתמודד עם אלכוהול טוב יותר מאשר הגברים עם העיניים הכהות. מחקר שונה שנערך על 2,000 נשים, העלה תוצאות דומות.

יותר מעניין זה העובדה שהתוצאה הזו נחזתה עוד לפני המחקר. כנראה בגלל שאנשים בעלי עיניים חומות הם רגישים יותר לתרופות וגירויים אחרים, ורגישות זה הדבר שאומר להם שהגיע הזמן לעצור כי הם צרכו כבר מספיק. על פי המחקר, אגב, אנשים עם עיניים כחולות נוטים יותר להיות צרכני אלכוהול.

ובאשר לקשר שבין צבע העיניים לאלכוהול, למדענים עדיין אין מושג. אחת ההשערות היא כי כמות המלנין שבעיניים (צבען חום-שחור) קשורה ישירות לכמות המלנין המבודד נוירונים במערכת העצבים המרכזית, וכמות מלנין גבוה יותר, מתפרשת איכשהו לשידורי עצב מהירים יותר. בכל מקרה, אולי כדאי לך לחשוב שוב לפני שאתה מאתגר מישהו עם עיניים בהירות לתחרות שתייה.

 

5. אתה יכול לזהות אדם עשיר לפי ההסחות דעת שבמהלך השיחה.

אולי אתה אחד מאותם האנשים שלא אכפת להם מהמעמד החברתי של הסובבים אותם. אנחנו ממש שמחים בשבילך שאתה כזה. אבל עבור רובנו, הידיעה היכן אנחנו ממוקמים בסולם הדרגות יחסית לסובבים אותנו, עוזרת לנו להמנע מפליטות פה מביכות.

בגלל זה זה יכול להיות נחמד אם תוכל לדעת אם הבחור עשיר רק מלהסתכל עליו. נחש מה? אתה יכול! תסתכל על איזה מכונית הוא נוסע.

הא, לא, סתם צחקנו. האמת, למעשה, פשוטה יותר.

כיצד? תגלו לי!

בשנת 2009, שני פסיכולוגים מאוניברסיטת קליפורניה ערכו מחקר על הקשר בין רמזים לא מילוליים ומעמד סוציו-אקונומי. כדי לעשות זאת, הניחו החוקרים את המשתתפים בזוגות וצילמו אותם מדברים בזמן שהם למדו להכיר אחד את השני. הדבר שהם גילו היה שהאנשים העשירים יותר שבזוגות, היו מנותקים: הם קישקשו, שירבטו ושיחקו עם העיפרון בזמן שהשני ניסה לדבר איתם, בעוד האנשים העניים יותר בקרב הזוגות נטו שלא להתנהג בגסות ונדנדו בראשם, חייכו ואף הקשיבו למה שהאחר אמר.

לא רק החוקרים יכולו לבחור את בעל השיחה שהוא בעל מעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר, קבוצה נפרדת לחלוטין של משקיפים יכלו לצפות בקלטות ולבחור גם הם את האדם העשיר יותר. התיאוריה היא שאנשים ממעמד סוציו-אקונומי גבוה הם פחות תלותיים מאחרים בשל עושרם והשכלתם. ככאלה, הם לא שקועים ומושקעים בשיחה כמו אחרים, כיוון שאין להם צורך בזה.

אם מישהו מתנהג אלייך ככה, ואתה יודע בודאות שהוא מרושש, אז כנראה שהוא שונא אותך. לפעמים התשובה הפשוטה היא הנכונה!

מקור: מעיין אושר
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.