print header

10 סודות של זוגות ותיקים שמרוצים מיחסי המין שלהם

 אם תשאלו זוגות שנמצאים שנים ארוכות במערכת יחסים טובה, הם וודאי יספרו לכם על כמה שהם נהנים מנוחות, יציבות ונאמנות, אבל מה בנוגע ליחסים האינטימיים? האם הם לא הולכים ונשחקים עם השנים? ובכן, לא מדובר בגזרה משמיים וזוגות שעברו יחדיו כברת דרך ארוכה לא בהכרח מוכרחים להתפשר בחדר השינה. נהפוך הוא, ההיכרות המעמיקה, ההתחשבות והאהבה הכנה מאפשרים להם ליהנות מיחסי מין טובים ומספקים. לפניכם 10 סודות של זוגות ותיקים שחושפים כיצד ניתן לשמור על הלהבה דולקת, למרות העייפות, הילדים ותירוצים נוספים... 
 
סודות של זוגות על חיי המין שלהם
 

1. שריינו מקום ביומן לביצוע הפעילות

אף על פי שאנשים רבים ירימו גבה לאור הטיפ הבא, בטענה שקיום יחסי מין צריך להיות קצת יותר ספונטני ומפתיע, מתברר שחשוב מאוד לקבוע תאריך מדויק ושעה משוערת שבה בני הזוג יפגשו כדי להתנות אוהבים על מנת שיהיו מרוצים ומסופקים. זוגות שנשואים למעלה מ-15 שנים משתפים ואומרים שהמציאות העמוסה, החל מהקריירה וכלה בילדים ובעיסוקים נוספים, מחייבת אותם להיות קצת יותר רשמיים ולקבוע מפגשים סוערים מראש אשר מצליחים לקרב אותם ולהשאיר את להבת האהבה דולקת. גם אם בהתחלה הפעולה עצמה תראה לכם מעט מאולצת ומוזרה, במהרה תגלו שמדובר בעצה נפלאה! תוכלו גם לחשוב יחד על "שם קוד" משעשע אותו תוכלו לכתוב ביומנים מבלי לעורר חשד של הילדים או החברים.

2. היו גלויים

הסוד לשמירה על יחסי מין מרגשים הוא לוודא שערוצי התקשורת בין בני הזוג פתוחים ומשדרים, ללא מסתוריות או סודות מיותרים. הרי אין כל טעם לא להיות גלויים ולשמור את הרצונות שלכם לעצמכם, בזמן שבן הזוג או בת הזוג מנסים לאתר את הנקודות שמענגות אתכם. יתרה מזאת, זוגות ותיקים רבים מספרים שהפתיחות ביניהם הובילה לרמה חדשה לחלוטין של אינטימיות, כמה רמות מעל כל מה שהכירו עד כה. לפיכך, אם ברצונכם ליהנות מיחסי המין עם שותפכם לחיים לאורך זמן, חשוב שתדריכו אותו או אותה ממש כמו GPS שמנסה לנתב את דרכו. 
סודות של זוגות על חיי המין שלהם

3. התנהגו קצת כמו בני נוער

במרוצת השנים, זוגות רבים מאבדים אט אט את הספונטניות ורוח השטות שנהגה לאפיין את מערכת היחסים שלהם והמיניות שלהם בצעירותם. כך שגם אם יש לכם את המיטה הנוחה והמפנקת ביותר בעולם, אין זה אומר שעליכם לקבוע את המפגש הקבוע שלכם שם, ורצוי לנסות להתנהג כמו בני נוער מאוהבים שמנצלים את ההזדמנות לחקור זה את זו במקומות שונים ומגוונים. אל תרגישו שהתנהגות שכזו מפחיתה ממי שאתם ועושה מכם צחוק, ופשוט תיהנו מהתשוקה ומהרגעים הללו שיפיחו חיים חדשים בזוגיות שלכם.

4. קחו אחריות משותפת

במקום שאחד מבני הזוג יהיה האחראי הבלעדי או הדומיננטי בהחלטה לקיים יחסי מין, חשוב לחלוק את האחריות ביניהם על מנת שתהיו מרוצים ושמחים מהקשר האינטימי שלהם. מספר זוגות אף לקחו את ההחלטה הזו צעד אחד קדימה, כשמינו זה את זה לאחראים לקיום יחסי מין בימים מסוימים. זאת אומרת שהגבר אחראי על ימים שני עד רביעי והאישה על ימים חמישי עד שבת לדוגמה. למרות שעצה זו נשמעת טכנית מעט, דרך זו תבטיח אחידות במערכת היחסים וכך אף אחד לא יחוש תחושות של דחייה שעלולות לדכא את המיניות שלו. כמובן שתוכלו לבחור את הימים הנוחים ביותר עבורכם, להחליט מראש על ימי חופש או כל שיטה שתעשה לכם טוב.
סודות של זוגות על חיי המין שלהם
 

5. קבלו השראה 

הרומן הארוטי "50 גוונים של אפור" הפך לרב מכר וקבע שיא כספר המודפס שנמכר במהירות הגבוהה ביותר בכל הזמנים, וזאת מאחר שאנשים רבים שמחו ורצו לקבל השראה לדרכים שיכולות לתבל את חיי האהבה שלהם. נסו לקבל השראה מספרים ארוטיים למיניהם, מסרטים שונים או מהפנטזיות שלכם, ותיווכחו כיצד התשוקה והלהט בינכם גוברים גם לאחר לא מעט שנים יחד. כמובן שמיותר לציין שאין הגבלת גיל לעצה הזו, ויתכן שתחושו מעט נבוכים בהתחלה, אך ככל הנראה היא תעשה את העבודה נאמנה.

6. הימנעו מתסמונת "הטייס האוטומטי"

אחד היתרונות והחסרונות הגדולים ביותר במערכת יחסים ארוכת שנים, הוא העובדה שרוב בני הזוג מכירים זה את זו היטב ויודעים בדיוק כיצד לרגש אחד את השנייה. מדוע זה חסרון אתם שואלים? מאחר שלעתים ידיעת המסלול המדויק שמביא לסיפוק הצד השני, הופך למוכר וצפוי מידי מה שבוודאות מוריד מעט מההתרגשות וההנאה. לפיכך, חשוב להימנע ממצב של "טייס אוטומטי" ולהשתדל ככל הניתן לגוון ולחדש תוך כדי שימת דגש על הדברים שבני הזוג אוהבים, כשהסעיף הקודם יכול להוות התחלה מצוינת עבורכם.
סודות של זוגות על חיי המין שלהם

7. החמיאו לבני הזוג

במהלך השנים בני הזוג עוברים הן שינוי פיזי והן שינוי נפשי, וחשוב להיות ערניים לצרכים אחד של השנייה ולדעת כיצד להחמיא לשותפיכם לחיים ולשמח אותם. לדוגמה, כשבת הזוג נמצאת בהריון או מרגישה לא טוב עם הקמט החדש שהופיע על פנייה, או שבן הזוג לא מרוצה מהביצועים שלו במיטה או מההקרחה, חשוב לדעת כיצד להחמיא ולגרום להם להרגיש הכי רצויים ואהובים בעולם. כך שאל תשכחו להחמיא זה לזה גם בעת קיום יחסי המין, על מנת ששניכם תחושו בטוחים ורגועים, מה שללא ספק יגרום לכם ליהנות יותר ולאורך זמן. 

8. שתפו דאגות אחרות שמטרידות את שלוותכם

זוגות רבים מספרים כי יחסי המין לעתים לא כל כך מוצלחים לא בגלל שהאינטימיות הגיעה לקיצה, אלא בעקבות בעיות ודאגות אחרות שלא קשורות לנושא אך עדיין מטרידות את שלוותם. אי לכך, אם ראשכם עסוק בענייני כספים, במטלות, בילדים וכדומה הקפידו לשתף את בני הזוג, והם יוכלו להבין שאינכם מרוכזים בעת קיום יחסי המין לא בגלל חוסר משיכה או חוסר עניין, אלא מבעיות שגרתיות כאלה ואחרות. במקרה שתבחרו לא לדבר על כך, יתכן שאחד מכם יחוש דחוי, יתהה אם הוא מספיק טוב ויחשוש לנסות להגיע למצבים אינטימיים בהמשך. 
סודות של זוגות על חיי המין שלהם

9. היפטרו מציפיות 

אף על פי שמומלץ לשריין תאריכים מסוימים לקיום יחסי מין, חשוב לזכור שלא מדובר במטלה. אמנם מיותר לומר לזוגות שנמצאים זמן רב יחד שאין צורך להיות לחוצים, אך לעתים בני הזוג עלולים להתאכזב מאחר שדמיינו דבר מה בראשם שלא התממש. פשוט הניחו את הציפיות בצד ותדאגו לעשות טוב אחד לשנייה, ללא כל צורך בלוליינות או בגמישות יתרה.

10. קבלו באהבה את גופכם

אין זה סוד שעם השנים הגוף לא נשאר בדיוק כפי שהיה בצעירותנו, כך שחשוב להרגיש ביטחון מלא במראה החיצוני, ולקבל את המגבלות החדשות. אין כל צורך להתפשר או לוותר על דברים שסיפקו אתכם בעבר, אלא פשוט להשלים עם היכולות הקיימות ולהתאים את גופכם למצב הקיים. אל תרגישו נבוכים אם המפרקים עושים לפתע רעשים מוזרים, וקבלו באהבה את גופכם, את גופם של בני הזוג שלכם ופשוט תיהנו מהקשר החזק והטוב שיצרתם לאורך השנים. 
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו