maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 24.05.2010תחזית יומית - טלה - 24/05/2010

נושאי זוגיות ויחסים מודגשים בחייכם גם היום. הירח מול המזל שלכם שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לדיאלוג שבינו לבינה. זה בדיוק הזמן להתמקד בפתרון בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, בעשייה זוגית לסוגיה, ואם אתם פנויים רגשית – גם ביציאה לדייט.

תחזית יומית - שור - 24/05/2010

היום כדאי להתמקד במחוייבויות מכל הסוגים. הירח מכריח אתכם לעשות יותר עבור הדברים שהתחייבתם להם, לקחת אחריות, ולהשקיע יותר מעצמכם בתחום המקצועי. זווית מדויקת של ונוס שליטת המזל שלכם מול פלוטו עלולה לגרום לסערות ודרמות – זהירות!

תחזית יומית - תאומים - 24/05/2010

זה עשוי להיות יום מרגש למדי. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להפעיל את הרגש קצת יותר מאשר את הראש דווקא, מקום טוב לאלה מכם שרוצים לחזר בעדינות, להשקיע ברומנטיקה, ולתת ביטוי אמיתי לרגשות בכלל, אם אפשר.

תחזית יומית - סרטן - 24/05/2010

נושאי בית ומשפחה מודגשים היום במיוחד. היום כדאי להשאיר את האנרגיה היצירתית שלכם בבית, ובחיק המשפחה. זה בדיוק הזמן לפעילות ביתית מודגשת, לשינוי באווירת הבית, לארוחת ערב גדולה ביחד עם כולם, ואולי גם לניקוי משקעים רגשיים שהצטברו בשבוע האחרון.

תחזית יומית - אריה - 24/05/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בגוף, ולא רק בראש. מיקומו של הירח מאפשר פעילות פיזית במינון רב יותר, הליכה, רכיבה על אופניים או ביקור בחדר הכושר, וכל מה שמאפשר לגוף לבטא ולהתבטא. זהו גם זמן לעשות קצת יותר עבור הגוף שלכם, וכל מה שקשור אליו.

תחזית יומית - בתולה - 24/05/2010

הגיע הזמן להתארגן מחדש מבחינה כלכלית, לחשוב כמה צעדים קדימה, ולהתבונן לטווח ארוך, בעיקר בכל מה שקשור לחומר וכספים. זה בדיוק הזמן לא להיכנס למסע קניות שיכניס אתכם ללחץ, אלא להתמקד במטרות מדויקות, כמו גודל האוברדראפט, או החזר חובות.

תחזית יומית - מאזניים - 24/05/2010

הירח שוהה לו עכשיו במזל שלכם, מה שאומר שזה בדיוק הזמן לפעול. כן, הגיע הזמן להזיז דברים למקום שבו אתם רוצים שיהיו, אבל גם להיזהר: זווית מדויקת של עימות בין ונוס שליטת המזל שלכם לבין פלוטו גורמת למעורבות רגשית גבוהה בהחלטות שלכם: התמקדו בעובדות.

תחזית יומית - עקרב - 24/05/2010

הירח ממליץ להוריד את מינון הפעילות שלכם, ולהשקיע קצת יותר בעצמכם. היום גם מגיעה לדיוקה זווית העימות בין ונוס שליטת המזל שלכם לבין פלוטו, זווית שעלולה להביא איתה דרמה או שתיים: חשוב לא לשבור את הכלים כשדברים יוצאים משליטה.

תחזית יומית - קשת - 24/05/2010

חברים, מכרים וידידים – היום כדאי להתמקד בעיקר בהם. זהו יום חברתי למדי, ובעזרתו האדיבה של הירח הידידותי במיוחד עבורכם, כדאי לפעול באופן קולקטיבי יותר, להרים טלפון או שניים לחברים טובים באמת, ובשעות הערב – לצאת איתם לבלות. אל תישארו בבית.

תחזית יומית - גדי - 24/05/2010

נושאי קריירה ודרייב מודגשים היום, וכדאי להשקיע בהם קצת יותר. מיקומו של הירח מדגיש עכשיו את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשפר יחסים עם סמכויות, לשדרג את התדמית שלכם, לפעול באופן אסרטיבי יותר עם העולם, ובעיקר – לקדם את עצמכם. שפרו תקשורת עם הורים ומורים.

תחזית יומית - דלי - 24/05/2010

היום כדאי ורצוי לגלות פתיחות לרעיונות חדשים. מיקומו של הירח מאפשר לכם לראות דברים כמה צעדים קדימה, ולא להתמקד רק בכאן ובעכשיו. זה בדיוק הזמן לשים את הדגש על כל מה שקשור לדיאלוג יצירתי במיוחד, לראייה חכמה של אפשרויות, ועשייה בהתאם.

תחזית יומית - דגים - 24/05/2010

היום חשוב לנוע עקב בצד אגודל, ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול להביא איתו גישה פזיזה ומהירה מדי, שליפות מהשרוול, ואולי גם שיקול דעת מוטעה. במקום לחשוב במהירות ולהגיב מהבטן, כדאי לחכות למחר או מחרתיים כדי לפעול. עד אז – סבלנות, והרבה.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו