maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 30.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 30/04/2010

סוף השבוע הזה מתאים בעיקר להרבה תנועה, טלאים, מה שאומר בעיקרון – הרבה נסיעות וטיולים. הירח הקשתי עשוי לתזז אתכם מעט, והוא שם את הדגש על נסיעות לנופים אחרים, על שינוי אווירה, ועל היכולת שלכם להשתחרר משבוע מעיק תוך כדי תנועה, פגישות עם אנשים שמזמן לא ראיתם, וטיולים נעימים בחיק הטבע. אל תישארו בבית!

תחזית יומית - שור - 30/04/2010

יש לא מעט תכניות בקנה, שוורים, אבל בסוף השבוע הזה כדאי לפעול ולבלות בזהירות רבה, ולא לקחת סיכונים מיותרים. מיקומו של הירח עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות, ולא לקחת בחשבון סיכונים כאלה ואחרים. מומלץ ללכת בשבילים מסומנים, ולהיזהר בכבישים.

תחזית יומית - תאומים - 30/04/2010

בסוף השבוע כדאי לבלות בשניים. זה הזמן להתמקד בכל מה שקשור ליחסים שבינו לבינה, ואולי גם לדיאלוג הזוגי בכלל, כשהדגש הוא על מערכות היחסים שלכם. ונוס שוהה במזל שלכם ונראה שהלב עובד שעות נוספות. תנו לאהבה מקום גדול יותר בחייכם, ואם הלב פנוי – צאו לדייט.

תחזית יומית - סרטן - 30/04/2010

השישי הזה הוא רגשני מאוד, ובשבת – כדאי להיזהר מסערות ודרמות. בגדול, זהו סוף שבוע לחובות ומחויבויות כשהירח שם את הדגש על הדברים שחייבים לעשות: מסע קניות לבית, למשפחה או לעצמכם, ארוחה גדולה עם בני המשפחה, ודגש על תחושת הביחד.

תחזית יומית - אריה - 30/04/2010

הרגשות מתחזקים בסוף השבוע הזה והרומנטיקה חוזרת. הירח הקשתי מעיר משהו, עמוק בפנים, וכדאי להתחבר לרגשות העדינים שלכם. זהו זמן להקשיב קצת יותר ללב ולתת לו להוביל: בילוי במקום חדש, חיזור עדין, מילים מתוקות כשמסתכלים בעיניים, והרבה רומנטיקה.

תחזית יומית - בתולה - 30/04/2010

בסוף השבוע הזה כדאי להשקיע בעיקר בנושאי בית ובמשפחה. זמן טוב למסע השקעה ביתי שכולל סדר, נקיון וארגון, קניות לבית וארוחה טובה, הזמנה של חברים וידידים לארוח ביתי אמיתי עד השעות הקטנות, והפיכת הבית למקום נעים יותר להיות בו. זמן טוב לשיחות עומק.

תחזית יומית - מאזניים - 30/04/2010

זה עשוי להיות סוף השבוע התקשורתי שלכם, מאזנאים. הירח במזל קשת מדגיש את כל מה שקשור למילים שלכם, כמו גם ליכולת שלכם להפעיל אותן בחכמה. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לתקשורת, מפגשים נעימים, ושיחות עד השעות הקטנות.

תחזית יומית - עקרב - 30/04/2010

שעות הבוקר יתאימו למסע קניות מרוכז, לבית, לעצמכם או למשפחה. בהמשך – זה הזמן לצאת לכל הסידורים הקטנים שלא הספקתם השבוע, לארגן, לנקות ולסדר, לערוך שיחות שמזמן רציתם, למלא מצברים בשקט, ובשעות הערב המאוחרות – זמן טוב לבילוי סולידי ונעים.

תחזית יומית - קשת - 30/04/2010

זה עשוי להיות סוף השבוע הטוב שלכם, קשתים: הירח שוהה בסוף השבוע במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לצד ההרפתקני המוכר ולקסם האישי. זמן מצוין לפגישות חשובות, להשקעה ביחסים, למסיבה טובה עד השעות הקטנות, ואפילו לפגישה בלתי צפויה באזור הלב.

תחזית יומית - גדי - 30/04/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, גדיים, אבל דווקא עכשיו כדאי להוריד פרופיל ולנוח. הירח הקשתי שם את הדגש עכשיו על כל מה שקורה דווקא מאחורי הקלעים ולא בקידמת הבמה. חשוב לעשות קצת פחות, לנוח יותר, ולדחות את התכניות שלכם לזמן אחר, אם אפשר: נסו רק לנוח, ו...לשתף אחרים.

תחזית יומית - דלי - 30/04/2010

סוף השבוע הזה עשוי להיות ידידותי וחברותי במיוחד. מיקומו של הירח שם את הדגש על הצד החברתי שלכם: כעת הזמן להרים כמה טלפונים, לקבוע עם ידידים שמזמן לא ראיתם, להיפגש בכיף במקום הומה, ליהנות ביחד, ואפילו לפגוש קרובי משפחה או לטייל בחיק הטבע.

תחזית יומית - דגים - 30/04/2010

אתם במרכז האקשן בסוף השבוע, דגיגים. מיקומו של הירח מדגיש את הנוכחות שלכם, מחזיר לרגע את הקסם האישי, ומאפשר לכם להיות במיטבכם. זה הזמן למסיבה טובה עד השעות הקטנות, לסדרת מפגשים חברתיים,ולכל מה שמוציא אתכם מהאקווריום – אל האוקיינוס.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו