maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 12.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 12/04/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל כמו אתמול - גם היום חשוב לשמור על פרופיל נמוך. הירח במזל דגים לא ממש גורם לכם להיות במיטבכם, ולכן משום כך מומלץ עכשיו לדחות פגישות חשובות למחר או מחרתיים, והיום לשהות מאחורי הקלעים, לנוח, ולהחליף כוחות.

תחזית יומית - שור - 12/04/2010

הצד החברתי שלכם פעיל גם היום במיוחד. מיקומו של הירח מאפשר לכם לצאת גם היום מעצמכם, ולחשוב ולהשקיע קצת יותר בשיתופי פעולה עם אנשים אחרים, בעיקר כאלה שחושבים כמוכם – ויש כאלה. בערב – זמן להרים טלפון או שניים, ולהזמין זוג חברים לבירה.

תחזית יומית - תאומים - 12/04/2010

היום כדאי להשקיע בתכניות אסרטיביות במיוחד, ובאמביציה שלכם. אלה לא ימים קלים, וזה לא הקצב שלכם, אבל מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על הצד האסרטיבי שלכם, כמה מוזר, ובעיקר על כל מה שקשור ליכולת שלכם לשפר יחסים עם סמכויות. לכו על כל הקופה.

תחזית יומית - סרטן - 12/04/2010

המעורבות הרגשית גבוהה היום ואיתה גם הצורך לפעול מבפנים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שמלהיב אתכם, ומאפשר להתמקד בתחושות הבטן ובאינטואיציה ולשים את הדגש על הדברים הקטנים שמרגשים באמת. זמן מצוין לחיזור עדין וללב פתוח לרווחה.

תחזית יומית - אריה - 12/04/2010

היום כדאי לנוע עקב בצד אגודל, ולא לעשות שטויות. מיקומו של הירח עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות, וכדאי להיזהר שלא לאבד את הראש. לכן, לפני שמקבלים החלטות כדי להתייעץ עם אחרים, ובמקביל לעשות חושבים לפני כל פעולה ופעולה, ואם אפשר – גם לדחות למחר.

תחזית יומית - בתולה - 12/04/2010

זוגיות - זו מילת המפתח של היום. הירח שנמצא גם היום מול המזל שלכם, שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להשקיע קצת יותר במערכות היחסים שלכם, ולפתח דיאלוג אמיתי וישיר עם מי שנמצא ממול. הגיע הזמן לקבל החלטות הקשורות ליחסים.

תחזית יומית - מאזניים - 12/04/2010

היום כדאי להתמקד בעיקר באחריות ובמחויבויות שלכם, מאזנאים. כעת הזמן להשקיע בדברים שחייבים לעשות גם אם לא ממש מתחשק, ואם אפשר גם לנקות את שולחן העבודה שלכם ולצאת לתשלומי חשבונות, מכונית למוסך, בדיקות רפואיות, וכל מה שחייבים לעשות ואין ברירה.

תחזית יומית - עקרב - 12/04/2010

זה עשוי להיות יום שנוגע בקישקעס, עקרבים, ולא רק בהם. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לאזור הלב, וכל מה שגורם לכם להתרגש. כעת הזמן לדיאלוג כן בנושאי אהבה ורומנטיקה, לבילויים והנאות, ואם אתם מוכנים להסתכן – גם לדגש על הצד הרומנטי. או יה.

תחזית יומית - קשת - 12/04/2010

זה עשוי להיות יום משפחתי נוסף, קשתים, שבו אפשר להשלים תהליכים שהתחילו אתמול. מיקומו של הירח מאפשר להשקיע גם היום בבית ובסביבתו, לארגן ולסדר, להשלים שיחות שלא הספקתם להשלים אתמול, ובשעות הערב – משחקי חברה, שיחות כנות, וצחוקים מול הטלוויזיה.

תחזית יומית - גדי - 12/04/2010

גם היום כדאי להתמקד במילים שלכם, גדיים. אחרי הכל, מי יותר שקול ואחראי מכם? אבל היום המילים האלה עשויות למלא עוד תפקיד או שניים, לקדם עניינים, להזיז דברים, ולאפשר לכם לבטא את מה שחשוב לכם באמת תוך מיקוד במטרות שלכם: שכנוע, שיתוף פעולה, והשורה התחתונה.

תחזית יומית - דלי - 12/04/2010

היום כדאי להתמקד במקורות ההכנסה שלכם, ובנושאי חומר וכספים. מיקומו של הירח שם היום את הדגש על הצורך שלכם בביטחון, אישי או רגשי, ובכל מה שסובב אותו וקשור אליו. זה בדיוק הזמן להיערך מחדש לקראת תקופה דורשנית ותובענית במיוחד, ולהתנהג בהתאם.

תחזית יומית - דגים - 12/04/2010

על פניו זהו עוד יום שבו אפשר לפעול לטובתכם, אם תפקחו עיניים. הירח שוהה לו גם היום במזל שלכם ומביא איתו הרבה נוכחות וקסם אישי, שמאפשרים לכם להתמקד במטרות האמיתיות שלכם: קידום עניינים, פגישות חשובות מכל סוג, שיחות שמקדמות יוזמות חדשות, ושדרוג אישי. כן כן.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו