maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 25.03.2010

תחזית יומית - טלה - 25/03/2010

 נראה שכדאי להתמקד היום בביטוי האישי שלכם, טלאים. זמן טוב להגדיר מה בדיוק עושה לכם טוב, ליהנות משיחה טובה ומדיאלוג רומנטי אמיתי, לשתף אנשים אחרים בהנאות שלכם, ובשעות הערב לשים את הדאגות בצד, לחפש פרטנר ולצאת למקום בילוי בו עדיין לא ביקרתם.

תחזית יומית - שור - 25/03/2010

היום כדאי להתמקד במכרים, קרובים ובמשפחה. כן, יש ימים בהם כדאי להשקיע דווקא באנשים שמקיפים אותנו ושהתרגלנו קצת לקחת אותם כמובנים מאליהם. לשתף אותם במה שעובר עלינו, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולבלות ביחד ערב ביתי וחמים.

תחזית יומית - תאומים - 25/03/2010

את היום כדאי להקדיש בעיקר לאקשן עצמאי. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לעשייה ולתנועה. כדאי לזכור שמרקורי שליט המזל שלכם לא ממש יוצר היום זוויות פעולה, כך שכדאי לפעול באופן עצמאי עד כמה שאפשר, ולא לסמוך על אחרים.

תחזית יומית - סרטן - 25/03/2010

היום מתאים לדגש על עולם החומר: מתנות לפסח, קניות הביתה, ומילוי המקרר. כעת הזמן לשים את הדגש על הצד הכלכלי שלכם, ולהחליט שכבר אחרי פסח אתם משקיעים מחשבה בנושאי חומר וכספים ומתקדים בסגירת אוברדראפט, ובחזרה לקרקע יציבה.

תחזית יומית - אריה - 25/03/2010

זהו יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת, ואיתה גם הצורך לפעול באופן אקטיבי וישים. הירח שוהה במזל שלכם, ומאפשר להעמיק קשרים, להגביר נוכחות, להצליח בפגישות חשובות במיוחד, ולהראות לעולם מה האריות שווים באמת, כשהם פועלים באופן הסטייליסטי שלהם.

תחזית יומית - בתולה - 25/03/2010

למרות התכניות - זהו יום שבו כדאי להתאפק, ולא לעשות יותר מדי. הירח ממליץ על הצורך להסתגר מעט מאחורי הקלעים, ולא לפעול יותר מדי במרכז הבמה. זוהי תקופה לא קלה, וכדאי היום לאסוף כוחות, להגדיר כוונות, וממחר – לתת גז, ולהתחיל להזיז את עצמכם.

תחזית יומית - מאזניים - 25/03/2010

היום עלול להביא איתו צורך להיות במרכז הפעילות החברתית הסביבתית. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להביא דברים לידי סיום ומימוש, כמו גם לקדם תכניות פעולה שבהם שותפים גם אחרים, ולרוץ קדימה עם תכניות הקשורות לקריירה.

תחזית יומית - עקרב - 25/03/2010

נראה שאור הזרקורים היום הוא עליכם, עקרבים. מיקומו של הירח במזל אריה מדגיש את הנוכחות הכריזמטית שלכם, ואת הקסם האישי המוכר. זה הזמן להשתמש בהם בתבונה, לצאת לפעילות רבה מהרגיל, להיכנס לפגישות חשובות בחיוך, ולהזיז דברים באופן מסיבי.

תחזית יומית - קשת - 25/03/2010

חשיבה לטווח ארוך, טיולים והרחבת אופקים – נראה שהיום מביא איתו כמה מחשבות בנושאים אלה. זהו זמן לחשוב כמה צעדים קדימה, אם אפשר, ובמקביל גם להזיז דברים באופן משמעותי. זמן מצוין לתכנן לכם נסיעה, ארוכה או קצרה, וליהנות מסרט טוב או הצגה מעניינת.

תחזית יומית - גדי - 25/03/2010

היום כדאי להיזהר בפעולות שלכם, ולא להיסחף. כן, אתם לא במיטבכם היום, מה שמצריך דיוק רב יותר בכל מה שאתם עושים, דיאלוג משופר עם מנהל סניף הבנק שלכם אם לא תבזבזו כספים על מה שאין בו צורך, וכמובן זהירות מיוחדת בכבישים ובדרכים.

תחזית יומית - דלי - 25/03/2010

מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליחסים בינו לבינה, על היכולת שלכם לדבר בכנות, באומץ ובצורה ישירה, ועל האפשרות לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולדבר על הכל. שעות הערב יתאימו לבילוי זוגי אמיתי, דליים.

תחזית יומית - דגים - 25/03/2010

זהו יום שבו חשוב להשקיע בסידורים קטנים שכדאי להספיק לפני פסח. מיקומו של הירח מדגיש את הצורך לסגור קצוות, לשלם חשבונות, להשקיע קצת יותר מחשבה בכל מה שקשור לבדיקות רפואיות ובבריאות שלכם בכלל, מכונית למוסך, פגישות מקצועיות, וכל הפרטים הקטנים.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו