print header

מה התחביב שמתאים לכם לפי המזל שלכם

לפעמים קשה לנו לדעת איך להעסיק את עצמנו, ואנחנו מבזבזים את זממנו מול הטלוויזיה או הסמארטפון ונותרים עם תחושת ריקנות, שכן אנחנו יודעים שעשינו דבר מה לא מועיל ושאינו מקדם אותנו לשום מקום. אם גם אתם סובלים מצרה שכזו, סביר להניח שמה שחסר לכם זה תחביב, ואמנם יש לא מעט תחביבים שניתן לעסוק בהם, אך כיצד מוצאים את האחד שמתאים לנו בדיוק? תוכלו לנסות לגלות בעזרת המבחן הזה או שמנגד - תוכלו לבחור את המזל האסטרולוגי שלכם וללמוד על פיו במה מתאים לכם להתעסק בזמנכם הפנוי. לחצו על המזל שלכם וגלו מה התחביב שהכי מתאים לכם.

מזל מאזניים – התנדבות

בני מזל מאזניים הם אנשים חברותיים מאוד שבדרך כלל יש להם רשימה גדולה מאוד של חברים, והם נוטים לשתף פעולה עם אחרים בדרכים שונות. יחד עם זאת, מזל מאזניים הוא מזל אוויר, ועל כן הם גם אנשים שאוהבים לעשות שינוי משמעותי בעולם. המאפיינים האלה של בני מזל מאזניים הופכים את עבודת ההתנדבות למושלמת עבורם, כשבעזרתה הם יכולים לתת מעצמם לאחרים ולשנות לטובה את חייהם.
 
בישראל יש לא מעט עמותות שבהן ניתן להתנדב או שאפשר לתרום להן, ואם אתם רוצים לעשות זאת באופן חדשני יותר, תוכלו להשתמש באחת מהאפליקציות הרבות שמספקות את האפשרות לתת מעצמכם ולהתנדב עבור אחרים.

מזל עקרב – טיולים בטבע

בני מזל עקרב הם שאפתניים מאוד, ואמנם הם ששים לסייע לכל מי שזקוק לעזרתם, אך הם צריכים גם קצת חופש ומרחב עבור עצמם. כדי להשיג את זה, התחביב המומלץ ביותר עבורכם הוא טיולים בטבע, כשתוכלו לעשות לעצמכם מנהג לצאת בכל סוף שבוע או לפחות אחת לחודש לטיול.
 
בארצנו הקטנה תוכלו למצוא לא מעט מסלולי טיול מומלצים, בכל אזור וברמות קושי שונות, כך שיש לכם היכולת לצאת ולסייר ברחבי ישראל מתי שרק תרצו – לבד או עם המשפחה כולה – במקום מדהים שקרוב לביתכם או אולי אף מרוחק ומבודד.

מזל קשת – מדיטציה

מכיוון שבני מזל קשת שייכים למשפחת מזלות האש, יש להם הרבה מאוד אנרגיה, אך זו אנרגיה רגועה. יש להם יכולת מצוינת להסתכל לתוך נפשם, ובעקבות כך גם לעשות החלטות נכונות בחיים שאחרים אולי לא היו עושים, פשוט מכיוון שלא בחנו את עצמם לעומק. על כן, התחביב המומלץ עבורם הוא מדיטציה, שתסייע להם לאזן את רמות האנרגיה שלהם ולחקור עוד יותר את עולמם הפנימי.
 
יש דרכים רבות לבצע מדיטציה שלא כוללות רק ישיבה בשקט עם עצמכם ברגליים משולבות. תוכלו למשל לעשות מדיטציה מודרכתאו לנסות שיטות שונות ומקוריות לביצוע מדיטציה, שיכולות להיות גם די מהנות ולהוות אף תחביב בפני עצמן.

מזל גדי – פרויקטים בסגנון "עשה זאת בעצמך"

בני מזל גדי הם אנשים בעלי משמעת עצמי גבוהה ורצון להיות כמה שיותר עצמאיים, ומתאים להם במיוחד ללמוד כיצד ליצור דברים בעצמם ובעבודת יד. בין אם אלו יהיו תכשיטים, בגדים, רהיטים או אפילו סתם מוצרים שימושיים כאלה ואחרים, בני מזל גדי יכולים להעשיר את חייהם בעזרת דברים שהכינו בעצמם ושיסבו להם גאווה גדולה.
 
אמנם בהתחלה זה לא קל, כי סביר להניח שאין לכם כל מיומנות שנדרשת לכך, אך ניתן ללמוד כל דבר ולהתמקצע בו בעזרת ניסיון, התמודדות עם טעויות והסקת מסקנות. תוכלו להתחיל למשל ללמוד סריגה ואם אתם פחות מעוניינים להתחייב לתהליך של למידה - ניתן גם להכין צעצועים מהנים יחד עם הילדים , מה שיהווה למעשה פעילות נהדרת לכל המשפחה.

מזל דלי – צפייה בכוכבים

בהייה בשמי הלילה והתעמקות במחשבות עמוקות בנוגע למקומנו ביקום – אלו הן פעילויות שלא זרות לבני מזל דלי בעלי המוח הפילוסופי. גם אם לא התעמקו בכך באופן מקצועי מעולם, סביר להניח שיש להם עניין ביקום ובכוכבים שסביבנו, אולם הדרך הטובה ביותר לחקור אותם היא בעזרת טלסקופ, שיהווה את אחד הכלים האהובים ביותר עליהם ברגע שיתחילו להשתמש בו.
 
אמנם לא מדובר במוצר זול, אך אם יש לכם את האפשרות, זוהי הוצאה חד פעמית שממנה תוכלו להפיק הנאה רבה למשך כל החיים. אם אין לכם את האפשרות לרכוש טלסקופ, דאגו להתעדכן בנוגע לימים שבהם מתרחשים מטרי מטאורים, וצאו למקומות שבהם תוכלו לחזות בהם – הרחק מאורות העיר הבוהקים.

מזל דגים – כתיבת שירים

לפעמים בני מזל דגים פשוט רוצים להיות עצמם, אך הם תמיד חושבים על אחרים ודואגים לתקשר איתם בשפה שלהם ובגובה העיניים. העובדה שמדובר במזל ממשפחת מזלות המים, הופכת את בני מזל הדגים לאנשים יצירתיים ומוזיקליים מאוד, ולכן הדרך הטובה ביותר עבורם לנתב את האנרגיה שלהם למקום של הבעה היא באמצעות יצירת שירים.
 
בין אם זה כתיבת שירים או הלחנת מוזיקה, כל אחת מהדרכים האלה יכולה לסייע להם לתת לחלק היצירתי שבהם לפרוץ החוצה. אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לנגן אך לא יודעים באיזה כלי לבחור, תוכלו לעשות מבחן קצר שיעזור לכם לאתר את הכלי הנכון עבורכם.

מזל טלה - זומבה

בני מזל טלה הם אנשים אמיצים ונחושים, ויש להם מספיק ביטחון עצמי כדי להצטיין בכל אתגר גופני. לכן התחביב המומלץ ביותר עבורם הוא כזה שידרוש מהם קצת להזיע, אך מומלץ שיהיה גם אחד שיסייע להם להשתחרר ולהפחית לחץ. הפתרון הוא זומבה, שהיא למעשה סוג של אימון אינטרוולים (הפוגות) / ריקוד שממריץ את הלב, משפר את הכושר ומחטב. 
 
במחקרים נמצא כי אימוני אינטרוולים עוזרים לשפר את רמת הכושר של האדם במהירות רבה יותר מכל אימון אחר, ואם אתם לא ששים להירשם לחוג זומבה, עדיין תוכלו לעשות אימון אינטרוולים קצר בביתכם וליהנות מיתרונותיו הרבים לגוף, לכושר ולבריאות.

מזל שור - גינון

בני מזל שור הם לא אנשים אנוכיים, והם תמיד מוכנים לעשות את הדבר הנכון עבור אחרים. מאחר שיש להם אופי שנוטה לטפח, התחביב המומלץ ביותר עבורם הוא גינון. בין אם זה שתילת פרחים, ירקות, צמחי תבלין או שילוב של כולם יחדיו, בני מזל שור ייהנו לראות את הגינה שלהם פורחת ומלבלבת.
 
אם יש לכם גינה לצד הבית, תוכלו לעשות זאת בה, וגם אם לא, תוכלו לגדל את כל הצמחים האלה גם במרפסת ואף בתוך הבית עצמו. אך כדי להתחיל, תצטרכו קודם כל להכיר ולהבין כמה מושגים בסיסיים בגינון, שיסייעו לכם לעשות זאת כמו שצריך.

מזל תאומים – למידת שפה חדשה

ככל שמדברים יותר שפות, כך כישורי התקשורת ואף יכולת החשיבה שלנו משתפרים, ואין אדם שמומלץ לו לרכוש שפה חדשה יותר מאשר בני מזל תאומים. אלו הם אנשים שלומדים מהר ושאוהבים לתקשר, מה שהופך למידת לשונות שונים לתענוג גדול עבורם. 
 
הטריק הוא למצוא את הדרך לעשות זאת, והאמת היא שיש לא מעט אפשרויות ושירותי לימוד שפה דיגיטליים שזמינים עבורכם בחינם, ושניתן לנצל אותם לטובתכם בזמנכם הפנוי. לחצו כאן כדי להכיר שירות אחד שכזה, או לחצו כאן כדי להכיר אחד אחר. 

מזל סרטן – צילום

בני מזל סרטן הם אנשים בעלי דמיון רחב, אך הם מעוניינים בתוצאות מהירות, והדרך הטובה ביותר להשיג אותן באופן יצירתי היא צילום. תוך שניה אחת ניתן לחזות בתוצאה, אך בכל זאת נדרשת קצת סבלנות כדי לערוך אותה – זאת אם אתם באמת רוצים לעסוק בתחביב הזה באופן מקצועי.
 
כדי להתחיל לצלם, אתם לא צריכים לרכוש מצלמה יקרה, כי תוכלו פשוט לעשות זאת בעזרת המצלמה שבסמארטפון שלכם. עם זאת, סביר להניח שעד היום השתמשתם רק בפונקציה האוטומטית שלה, אך תוכלו ללמוד כעת מה כל אפשרות שקיימת בה עושה וכיצד לייצר את התמונה המושלמת על פי טכניקות מוכרות. אם ברצונכם לקחת את התחביב הזה צעד אחד קדימה, תוכלו להתחיל גם לערוך את התמונות שלכם ולשפץ אותן.

מזל אריה - אספנות

בני מזל אריה עסוקים יותר בצבירת הון מאשר בחיזוק רמת האושר שלהם, כשהתשוקות שלהם לרוב מובילות אותם לפעולות שיקדמו אותם ויסייעו להם להגיע למטרתם – להשיג עוד ועוד ועוד... לכן מומלץ להם להתחיל באוסף מסוים שערכו גבוה או יהיה כזה בעתיד, מאחר שהם גם חווים הנאה מארגון והצגת חפצים לראווה.
 
דברים בעלי ערך שתוכלו לאסוף הם למשל בולים או מטבעות ושטרות, אולם אפשר גם לאסוף פשוט דברים שמסבים לכם אושר, כמו פסלונים מסוגים מסוימים, מהדורות קומיקס או מגזין שאתם אוהבים לקרוא, חתימות של אנשים מפורסמים ועוד... 

מזל בתולה – אפייה

בני מזל בתולה נוטים להיות אנשים ביישנים, אך הם אף פעם לא חוששים מפני עבודה קשה, כשכל דבר שהם עושים צריך בסופו של דבר להיות מושלם. לכן מומלץ להם לעסוק בתחביב האפייה, שאמנם בהתחלה לא מניב את התוצאות הכי טובות שיש, אך כאן בדיוק נכנס האופי שלהם לתמונה - כשביכולתם לשפר מתכונים וטכניקות כדי להגיע לתוצאות מרשימות וטעימות.
 
ראשית עליכם ללמוד כמה דברים בסיסיים באפייה, כמו למשל סוגי התבניות השונות והשימושים שלהן, וכן את המדע שעומד מאחורי הפעולה הזו. לאחר מכן תוכלו להכיר כמה טיפים יעילים שיסייעו לכם להימנע מטעויות ולקבל עוד כמה עצות ממומחים שיעזרו לכם לשפר את אופן העבודה שלכם בכל הנוגע לאפייה.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.