print header

מה הדרך שבה אתם ישנים עם כרית אומרת עליכם?

בעוד שאנו נוהגים לחשוב שבני האדם דומים אחד לשני יותר מאשר שונים זה מזה, יש מספר דברים שרובנו לא נסכים לגביהם, ולעיתים מדובר בנושאים מאוד טריוויאליים כמו למשל תנוחת השינה הנוחה ביותר עם הכרית. ניתן ללמוד רבות על האישיות של כל אחד מאתנו רק על פי הדרך שבה אנו בוחרים לישון עם הכרית במיטה, והיום אתם תוכלו לדעת מה התנוחה שבה אתם ישנים עם הכרית שלכם אומרת עליכם.
 

1. כרית מעוכה

שינה עם כרית
אם אתם מועכים את הכרית שלכם לפני שאתם נשכבים עליה, עד שהיא נראית כאילו דרסה אותה מכונית, יש לכך קשר ישיר לצד האומנותי המפותח שבכם ולאישיותכם חסרת המעצורים. כנראה שכשאתם הולכים לישון צצים בראשכם אלפי רעיונות שמדירים שינה מעיניכם ושבשעה שאתם ערים אנשים אחרים עשויים לחשוב שאתם מעט מוחצנים מדי, אך רוב הסיכויים שזה לא ממש משנה לכם, כי אתם אנשים עצמאיים שנוהגים לצעוד על פי הקצב שאתם מכתיבים לעצמכם.

2. כרית מחובקת

שינה עם כרית
ילדים רבים נוהגים לחבק את השמיכה שלהם או בובה אהובה בשעת השינה, ואותם ההרגלים עשויים להמשיך אתנו בבגרותנו. אם אתם מוצאים את עצמכם מחבקים את הכרית מדי לילה, יכולים להיות לכך מספר הסברים: יתכן שבתת מודע אתם מחפשים את הנוחות ואת חוסר הרצון באחריות שהיו לכם כילדים, אולם מנגד זה גם יכול להיות ההפך הגמור, וסימן לכך שיש בכם אינסטינקטים אימהיים או דואגים, או שנפשכם יודעת שמישהו בחייכם זקוק לאהבה ולתמיכה שלכם.
 

3. כרית שעוטפת את הראש

שינה עם כרית
במקרה שאתם נוהגים לעטוף את הראש עם הכרית ולכסות את האוזניים, יתכן כי זה סימן לכך שאתם מרגישים שמשהו חסר לכם בחייכם. הנוחות והביטחון שמספקת לכם המעטפת הזו עוזרים להרגיע את החששות שלכם, במיוחד אם אתם מרגישים מעט אבודים. זו דרך טובה שמצאתם לעצמכם אשר עוזרת לכם להירגע במהלך השינה ולשקוע בממלכת החלומות ללא דאגות, שם אתם יכולים להפליג לכל מחוז שתחפצו, בין שמדובר בקריירה מספקת יותר או זוג נעליים חדשות. ברגע שתבינו מה אתם מחפשים בחייכם, יתכן שתגלו ששינה שכזו אינה נוחה לכם יותר.

4. כרית על הרצפה

שינה עם כרית
אם אתם הולכים לישון בכל לילה עם הכרית מתחת לראש, אך מתעוררים ומגלים שהיא הגיעה לרצפה, יתכן שזה סימן לכך שאתם בזים לסמכות. אתם יכולים להיות אנשים שעובדים קשה ומצייתים לחוקים במהלך היום, אך בלילה התת מודע שלכם מתחיל לפעול וחושף את האמת עליכם. כשאתם צריכים, אתם עושים מה שמצפים מכם, אולם כשמופיעה הזדמנות לפעול בדרך משחררת יותר, תשמחו להתנתק מכל הכבלים שלכם ולתת לתשוקות ולאינסטינקטים שלכם להשתלט עליכם.

5. כרית מקופלת מתחת לצוואר

שינה עם כרית
לא רבים האנשים שנוהגים לישון עם כרית מקופלת מתחת לצוואר, אך אם אתם נמנים ביניהם, כנראה שיש לכם נטייה להעריך שגרה והוראות ברורות לכל דבר שיבקשו מכם לעשות. אתם אנשים מאורגנים ויעילים שנוהגים לשמור על קצב קבוע במהלך היום, מוצאים נחמה בשגרה יומית וכן בדברים קטנים שאנשים אחרים עשויים להתעלם מהם או שרואים בהם כחסרי משמעות, כמו הארומה של הקפה בשעת הבוקר או אפילו דריכה על עלי שלכת יבשים ומתפוררים. אתם כנראה מעדיפים שלא להתעסק עם שום דבר שלא תכננתם מראש או שעשוי לסכן אתכם בכל צורה, ויש לכם את היכולת ליצור סדר בבלגן כשצריך.

6. כרית כנגד הקיר

שינה עם כרית
נוהגים לישון כשהגב והצוואר שלכם נשענים על גבי הקיר שמאחורי המיטה? אם כן, כנראה שאתם מתקשים לישון בלילות וסובלים מנדודי שינה. אתם ערניים ואנרגטיים במהלך כל שעות היום, ולעתים גם במהלך רוב שעות הלילה, אולם כשאתם סוף סוף מצליחים להירדם, אתם עושים זאת כנראה עם ספר טוב ביד או מול הטלוויזיה, ומוכנים להתעורר כבר בשעת הזריחה בבוקר שלמחרת.

7. כרית שמתהפכת במהלך הלילה

שינה עם כרית
לכולנו יש לילות שבהם אנו מתהפכים במיטה ללא הפסקה, אך אם אתם נוהגים להפוך דווקא את הכרית שלכם ונהנים משינה על הצד הקר שלה, כנראה שאתם אנשים שמחפשים את החיים הנוחים והקלים ביותר שניתן לחיות. אנשים רבים חושבים שמדובר בסימן לאנשים הפכפכים שלא יודעים מה הם רוצים בחיים, אך למעשה זה מציין את ההפך הגמור – שאתם אנשים בעלי שאיפות גבוהות. אתם תמיד מנסים להגיע למקום הטוב ביותר שאתם יכולים להיות בו, בין שמדובר על הצד הטוב ביותר של הכרית או קצה סולם הקריירה שלכם. אתם גם לא מתפשרים ולא מפחדים לקחת סיכונים כדי להגיע למקומות חדשים, שונים ומרגשים.

8. יד אחת מתחת לכרית ואחרת מעליה

שינה עם כרית
אם אתם נוהגים לישון עם היד מתחת לכרית ומפנים את ראשכם ליד האחרת שמעליה, מה שיוצר "סנדוויץ' כרית", זה סימן לכך שאתם אנשים אמפתיים ורחומים שלרוב מחפשים כיצד הם יכולים לעזור לאחרים. יתכן שאתם גם אנשים שאוהבים לפתור בעיות וחידות במהלך היום, ולעתים אתם מגיעים למקומות שלא נוח לכם בהם משום שאתם נושאים את הצרות של אחרים על גבכם. חמלה זה דבר נפלא, אולם אם היא מתחילה לפגוע בכם יתכן שכדאי לכם לנסות לשחרר קצת ולדאוג גם לעצמכם.

 

מקור: מאיר נ.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.