print header

מצאו איזו חיה מסתתרת בכם לפי מזלכם האסטרולוגי

רובנו אוהבים בעלי חיים ומתפעלים מיכולותיהם המדהימות שהופכות את חלקם למופלאים ולנשגבים עבורנו בני האדם. אך למרות ההבדלים הרבים שיש בינינו לבין שאר החיות, ודאי יצא לכם לא פעם להסתכל על בעל חיים כזה או אחר ולחשוב לעצמכם שיש בו משהו מאוד אנושי. למעשה, אנשים שאוהבים חיות מנסים להבין אותן לפי התנהגות ומאפיינים שמוכרים להם, ולעיתים תוהים איזה בעל חיים הם היו אם לא היו בני אנוש. אם גם לכם המחשבה הזו עברה בראש מתישהו, אתם מוזמנים לבחור את המזל האסטרולוגי שלכם ולגלות את התשובה...

בחרו את המזל שלכם וגלו איזו חיה מסתתרת בנפשכם

 

מאזניים

החיה: צבי
כבני מזל מאזניים, כנראה שאתם משקיעים במראה חיצוני ומצליחים לגרום לאנשים להסתכל עליכם, מכיוון שמזל זה מאופיין ביופי עדין ובאסתטיקה – בדיוק כמו הצבי. בדומה לבעל חיים שכזה, אתם זקוקים לסביבה כדי לקבל אישור וחיבה, ונחשבים לאהובים במיוחד מפני שאתם משתדלים לרצות אחרים וממעטים לכעוס ולריב. למרות שאתם מוקפים בחברים, אתם נוטים לפעמים לרצות להיות עם עצמכם, להסתגר ולהיות מופנמים, אך אל דאגה, כי רגעים אלו עוברים במהרה ומתחלפים בחיוך היפהפה והמוכר שלכם. התנהגות שכזו מזכירה את הצבי, שיושב לבדו באזור מוצל במהלך השעות החמות של היום, וחוזר לפעילות ברגע שמתקרר מעט. כמו נקבת הצבי השברירית שמגנה על יקיריה בחירוף נפש מפני איומים, גם אתם עדינים – אך ידועים כרודפי צדק אישי וחברתי.
 

עקרב 

החיה: עורב
כבני מזל עקרב, אתם חזקים ונחושים במיוחד, מסוגלים ללכת נגד הזרם ולא מתחברים עם כל אחד – בדיוק כמו עורבים שמטילים מורא בזכות עוצמתם. כמו כן, אתם עלולים להיות מופנמים, סגורים וחשדנים, בגלל תפיסה לפיה העולם הוא מקום עוין ולכן יש להיזהר ממנו. בגלל תכונות אלו, אנשים שירצו להתחבר עמכם כנראה יצטרכו לעבוד קשה על מנת להוכיח שאפשר לסמוך עליהם – וברגע שהם ירכשו את אמונכם, הם יזכו בחברי אמת. בנוסף, אתם נוטים להיות קיצוניים וקנאים, ומתעקשים על עקרונותיכם בכל הקשור למשמעותם של דברים, כוח וכסף, בדיוק כמו העורב. אתם גם יצירתיים, חסרי פשרות בנוגע לרגשות, ויותר מזה – אתם לא שוכחים ולא סולחים. בכך אתם מזכירים את העורב, ציפור חכמה במיוחד שלא שוכחת לנקום כשיש צורך בכך.
 

קשת

החיה: ארנב
כבני מזל קשת, אתם ידועים באהבתכם לחופש ולמרחקים, ולכן אתם תמיד שואפים להרחיב אופקים ולהכיר כמה שיותר מקומות חדשים. בשל כך, אתם מתקשים להתחייב ומחפשים מרחב בכל דרך אפשרית, בדיוק כמו הארנב, שאמנם נחשב לחיה ביתית – אך בפועל הוא אינו מתמסר בקלות, ופעמים רבות מנסה לברוח מבעליו כדי לשוב לטבע. בנוסף לכך, אתם חמים, כנים ואימפולסיביים, לעיתים על גבול חוסר טאקט – ממש כמו הארנב המהיר והפזיז שלעיתים עושה טעויות בשל היותו כזה. מכאן, אם אתם חשים צורך להתרחק מחבריכם לעיתים קרובות, הסבירו להם בכנות שמאפיינת אתכם שאתם בדיוק כמו ארנבים – בורחים כדי לקבל את החופש הנחוץ לכם, וברגע שתחזרו – תעניקו להם את מלוא האהבה.
 

גדי

החיה: פרה
פרות הן חיות מבויתות ומקובעות שרוב היום מבלות באחו ואוכלות עשב – בדומה לבני מזל גדי כמוכם, שרגילים לפעול באותן מסגרות מוכרות בהן ניתן להתנהל בביטחון. כמו החיה שמסתתרת בכם, גם אתם ביישנים, מאופקים ולא ספונטניים, ונראה מישהו שיצליח להזיז אתכם מתכניות שקבעתם מראש. בנוסף, כבני מזל גדי, אתם מתקשים להאמין שבאמת אוהבים אתכם, אולי בגלל הביקורת העצמית שאתם נוטים להעביר לעיתים קרובות, ואתם תמיד תעדיפו לקבל הערכה מאשר חיבה מאחרים. אתם גם זקוקים להצלחה מוחשית – חומרית או רגשית, כדי להבין שאין לכם סיבה לחשוש ושאתם פועלים נכון. בשל כך, אתם מאוד מקצועיים ותמיד מניבים תמורה – בדיוק כמו פרות...
 

דלי

החיה: דולפין
כבני מזל דלי, אתם בעלי שלל תכונות חיוביות שהופכות אתכם לחברותיים במיוחד, ולכן אפשר לומר שללא ספק התברכתם. אתם נחשבים למבריקים, אינטליגנטיים ובעלי חשיבה מקורית, ובשל כך רבים מתחברים אליכם – בדומה לדולפין, שידוע כבעל חיים חכם וידידותי. ממש כמו יונק מימי זה ששוחה לאן שהוא רוצה, גם אתם מסוגלים לתמרן בין הקשרים השונים שיצרתם וההתחייבויות שעליכם למלא, ואם עליכם להתנתק מאדם מסוים כדי להספיק לבלוע את העולם, אתם תמיד תחזרו אליו עם חיוך ענקי ותכבשו את ליבו. למרות שאתם מאוד חברותיים, אתם לא באמת מצליחים לתת יחס אישי לאנשים הקרובים אליכם, ומעדיפים ידידים רבים על פני קשר מחייב שעלול לגרום לכם לברוח. התנהגות שכזו מזכירה את זו של מערכות היחסים של הדולפינים, שידועים כבעלי חיים לא מונוגמיים.
 

דגים

החיה: תוכי
כבני מזל דגים, מסתתר בכם עצב ואתם נוטים למצבי רוח שמתחלפים במהירות, אך גם ניחנים בשלל תכונות חיוביות שמזכירות את אלו של התוכי. בגלל שאתם מרבים להשתנות ונוטים לבטל את עצמכם בשביל אחרים, אתם יכולים לחקות בני אדם ודמויות נוספות עד כדי קבלת האישיות של האנשים שמסביבכם – בדיוק כמו זנים שונים של תוכי, שניחנו בכישרון זה ומסוגלים להשמיע מגוון רחב של צלילים ואפילו דיבור אנושי. גם כשאתם מדברים בשם עצמכם, יש לכם יכולת הבעה מדהימה שגורמת לכולם להקשיב לכם – בדומה לתוכי, שתמיד הופך למסמר האירוע בזכות היכולת שלו לדבר, גם אם במקרה שלו מדובר בחיקויים...
 

טלה

החיה: טיגריס
כבני מזל טלה, אתם אנשים סוחפים שדורשים הקשבה, וסביר להניח שבזכות כך אתם נחשבים לחזקים ביחס לסביבה שלכם– בדיוק כמו הטיגריס. בדומה לטורף זריז ומיומן שכזה, אתם מתקשים לדחות סיפוקים, מרבים לריב עם אחרים ולרוב נחשבים לבעלי מזג חם, לכן האנשים שמסביבכם צריכים להתאזר בהמון סבלנות. כמו הטיגריסים שנמצאים בשבי ומסתובבים מצד לצד בכלוביהם כדי להעביר את הזמן, גם אתם נוטים להשתעמם מהר ותמיד צריכים להעסיק את עצמכם במשהו חדש – ולכן אתם כנראה נחשבים לחברים מרתקים שתמיד מצליחים להפוך כל פגישה לבלתי נשכחת.
 

שור

החיה: חמור
בני מזל שור ידועים כנוקשים ועקשנים – ולכן החיה המסתתרת באופי שלכם היא חמור, שידועה בעקשנותה, למרות שלסטיגמה זו אין בסיס מדעי. בגלל מאפיינים אלו, אתם מתקשים לשנות הרגלים ומעדיפים לחיות שגרה פשוטה ורגועה – בדיוק כמו החמור, שמשמש כחיית משק ועושה לרוב את אותן עבודות כל יום. בנוסף, אנו מניחים שאף אחד מכם לא ניסה להתעסק עם חמור לאחרונה, בגלל שהוא חזק ולא באמת מנסה לפגוע באף אחד, ומאפיינים נפלאים שכאלו תקפים גם לגביכם, כאנשים חסונים ובעלי יכולת הגנה עצמית שמעוניינים לשמור על שלום. כמו כן, אתם גם חברים נאמנים שהולכים בתלם, ואולי בגלל זה אחרים טועים לחשוב שאתם מרובעים ושמרנים – כמו החמור, שעושה את עבודתו המסורתית נאמנה מבלי להתלונן.
 

תאומים

החיה: זיקית
כבני מזל תאומים, ודאי תשמחו לשמוע שאתם מאוד חכמים ובעלי יכולות הבעה מדהימות, אך התכונה שהכי מאפיינת אתכם היא היכולת המופלאה להשתנות ולהסתגל למצבים שונים. בשל כך, החיה שמאפיינת אתכם היא זיקית, אשר מסוגלת להחליף את צבעה בהתאם לטמפרטורה, מצבה הנפשי ולצרכי איתות חברתי, ובכך להעביר לאחרים מסרים אודות תחושותיה. בנוסף, בזכות היותכם תקשורתיים, אתם אלופים בלאסוף מידע ולהעביר אותו הלאה, וכמו הזיקית, שלומדת את סביבתה ומסתגלת אליה בקצב מסחרר, אתם קולטים דברים חדשים במהירות. 
 

סרטן

החיה: חתול
כבני מזל סרטן, אתם מאוד רגישים וזקוקים להרבה חום ואהבה – כמו חתול, שזקוק לפינוקים ולליטופים. בדומה לו, אתם קשורים לבית שלכם ושואבים ממנו ביטחון עצמי, ובשל כך אתם מושפעים ממה שקורה בו יותר מאחרים. בנוסף לכך, יש לכם מצבי רוח משתנים, ואתם מופנמים מאוד ונוהגים לקטר כשרע לכם – כמו החתול, שיכול לשחק עם בעליו ורגע אחרי זה להתפרש על הספה, כמו גם להסתגר וליילל כדי לקבל מעט עידוד. אם עד כה לא הצלחנו לשכנע אתכם שאתם בעצם חתולים רכים ומתוקים, דעו שכמוכם, גם הם אוהבים אוכל טוב וחיים נוחים שיאפשרו להם להישאר במצבם ולהתפנק במשך שעות...
 

אריה

החיה: טווס
בני מזל אריה הם מלכים שתמיד חייבים להיות במרכז ושכולם ישימו לב אליהם בכל רגע נתון. בשל כך, החיה שמסתתרת באופייכם היא טווס, שמתהדרת בנוצותיה היפהפיות שהופכות אותה בן רגע לכוכבת הגדולה ביותר בגן החיות. בנוסף, אתם נהנים מחברתם של אנשים, ובתמורה אתם מרעיפים עליהם אהבה וחיבה. אתם גם מאוד חמים, נדיבים ואוהבים לפנק אחרים, אבל תמיד חייבים לתת את הטון ולקבוע את סדר היום – בדיוק כמו טווס, שמתיר לאחרים להסתובב חופשי במרחב שלו, אך לא מהסס להזכיר להם מדי פעם מי השליט...
 

בתולה

החיה: דבורה
כבני מזל בתולה, אתם אוהבים שלמות, דורשים מעצמכם יותר מדי ונחשבים לעובדים נאמנים שיודעים לתת שירות מצוין – בדיוק כמו הדבורים. בשל תכונות אלו, אתם לעיתים יורדים על עצמכם ומקטרים כשאתם לא מצליחים להוציא את תכניותיכם לפועל כפי שרציתם. כמו כן, כמו דבורים שיודעות לעקוץ, גם אתם נוטים לבקר אחרים ויודעים לגעת בנקודות תורפה של אחרים – והרגל זה לא נובע מרוע, אלא מאותו צורך בשלמות שמאפיין אתכם. בנוסף, בדומה לדבורים שמשרתות את מלכתן, גם אתם טובים בלעבוד עבור מישהו אחר ולחשוב על כולם חוץ מעל עצמכם.
 

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.