print header

14 סימנים שיוכיחו לכם שבני הזוג שלכם עדיין מאוהבים בכם

כדי לשמור על להבת התשוקה בוערת במערכת יחסים ארוכה צריך לעשות מאמץ מסוים. לרוב, אחרי מספר עשורים של חיים משותפים אנחנו שוכחים להראות לבני הזוג שלנו כמה שאנחנו מעריכים, מוקירים ואוהבים אותם, אך עדיין יש מספר דברים קטנים שיכולים להפוך כל חיי נישואים למאושרים ומספקים יותר. אם בני הזוג שלכם עדיין עושים את 14 המחוות הקטנות האלה, אתם יכולים לדעת שהם עדיין מאוהבים בכם בדיוק כפי שהם היו אחרי הנשיקה הראשונה שלכם, ואולי אף יותר...
 
סימנים לאהבה - זוג מבוגר הולך יד ביד
 

1. הם מניחים בצד את מה שהם עושים כדי ליצור אתכם קשר עין בזמן שאתם מדברים

העולם שלנו מלא במוצרי טכנולוגיה שקשה להימנע מהם, אך זה רק גורם לקשר העין שבינינו לבין בני הזוג שלנו להיות משמעותי יותר. זוגות שיודעים להניח את הסמארטפון בצד או להסתכל בעיניים אחד של השני כשהם מדברים בזמן שהטלוויזיה דולקת, מראים האחד לשנייה שהם מודעים לכך שכל רגע יחד איתם הוא יקר מפז.

2. הם עדיין קוראים לכם בכינויי חיבה

יתכן שאתם לא מאלה שמתים על כינויי חיבה, כמו "מאמי", "מתוקה" או "אהובי", אך בקרב זוגות רבים יש לכינויים האלה ולעוד רבים אחרים משמעות עמוקה מאוד, במיוחד אחרי שחיים ביחד הרבה שנים. זה מראה שיש לכם מקום מיוחד בליבם של אהוביכם, עד כדי כך שהם שומרים לכם מקום מיוחד במחשבתם אשר מסומל בשם ששייך אך ורק לכם.

3. הם מחבקים אתכם בהפתעה

השגרה יכולה להשתלט לנו על החיים, אך אין דבר טוב יותר מלחזור הביתה ולקבל (או לתת) חיבוק אוהב שמראה כמה אהבה נשארה ביניכם אחרי כל השנים. במהלך זוגיות ארוכה במיוחד, מחווה שכזו מספקת גם הפתעה נעימה באמצע היום שאף אחד לא יסרב לה, ואם היא מלווה בנשיקה, אין ספק שהיא מראה על אהבה גדולה.

4. הם מחזיקים את הידיים שלכם בפומבי

יחסי מין הם לא הדרך היחידה לשמור על אינטימיות במערכת היחסים. החזקת ידיים בפומבי מראה שבני הזוג שלכם גאים בכם ורוצים שכל העולם יראה שאתם עדיין מאוהבים כמו זוג צעיר. מחווה שכזו היא גם הבטחה לכך שהזוגיות שלכם תימשך לאורך שנים ארוכות נוספות ושהם לא ירפו מכם בקלות.
סימנים לאהבה - זוג מבוגר על נדנדות
 

5. הם זוכרים את הממתק שאתם אוהבים ודואגים להפתיע אתכם איתו

הדרך לליבו של הגבר עוברת בקיבתו וזה תקף פעמים רבות גם לגבי נשים, למרות שרובן יעדיפו שלא להודות בכך. אין דבר שיכול להמתיק יותר את היום מאשר הממתק האהוב עליכם שבן או בת הזוג זכרו לקנות במכולת לפני שהגיעו הביתה. אפילו אם זו מחווה קטנה מאוד, היא מראה על כך שאתם עדיין נמצאים אחד במחשבות של השנייה ושתפעלו בשביל להראות את זה.

6. הם מתקשרים אליכם בזמן העבודה סתם כדי להגיד "שלום"

אין דרך טובה יותר להגיד "אני חושב עליך" מאשר לעשות הפסקה של שתי דקות מהיום העמוס שאותו כולנו חווים ולהגיד את זה בפעולות במקום במעשים. שיחה מפתיעה שכזו יכולה לשפר את מצב הרוח פלאים, לא משנה מה עבר עליכם, ואם בני הזוג שלכם עדיין ממשיכים לעשות זאת, תוכלו לדעת בוודאות שאתם עדיין נמצאים במחשבות שלהם, גם כשאתם לא איתם.

7. הם עדיין אומרים לכם "בוקר טוב" ו-"לילה טוב"

בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים אנחנו הולכים לישון וקמים מהמיטה יחד, בדרך כלל מחובקים. אם בני הזוג שלכם דואגים להגיד לכם "לילה טוב" עוד כשאתם ערים, או "בוקר טוב" כשהם או אתם רק יוצאים מהמיטה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם האנשים שיחד איתם הם רוצים לישון ולהתעורר בכל יום.

8. הם מחמיאים לכם על מתכון שהשתמשתם בו כבר שנים רבות

הבעת הערכה היא חלק חשוב בכל מערכת יחסים, טרייה כוותיקה. אין אחד שלא אוהב שמחמיאים לו על הבישולים, ואפילו כשמדובר במנה שלא נעשה בה שינוי במשך שנים ארוכות, כל עוד אתם עדיין ממשיכים לקבל מחמאות זה רק מראה לכם כמה שבני הזוג שלכם עדיין אוהבים אותה, ואתכם על כך שהשקעתם בה כמו תמיד.
סימנים לאהבה - ספר עם דפים מקופלים בצורת לב

9. הם נותנים לכם לבחור מה תראו בטלוויזיה או בקולנוע

אחרי שנים רבות שבהן חיים יחד, כל אחד מאיתנו יכול להפוך למעט אנוכי ולרצות לראות את הסדרות או הסרטים המועדפת עליו, אך כל עוד השלט עובר לידיכם מדי פעם כשאתם יושבים ביחד בסלון או ששואלים אתכם מה אתם רוצים לראות בקולנוע, אתם יכולים להסיק מכך שהדעות שלכם עדיין חשובות לבני הזוג שלכם ושהסיפוק שלכם עדיין נמצא בראש מעיניהם.

10. הם עוזרים לכם גם בדברים שאתם יכולים לעשות לבד

לרוב, אחרי שהתרגלנו לחיות יחד במשך שנים רבות, כל אחד מקבל בבית את התפקידים שלו – האחד מטפל בכביסה בעוד שהשני מטפל בכלים וכדומה. אם גם אחרי כל כך הרבה שנים אתם עדיין ממשיכים לעזור האחד לשנייה לטפל בתחומי האחריות שלהם, בין אם מדובר בעזרה בהכנת אוכל או אפילו בביטול החלוקה לגמרי ופשוט לעשות את מה שצריך להיעשות מבלי לצפות שמישהו יעשה זאת, זה מראה שאתם עדיין חיים בזוגיות ולא פשוט כשני אנשים באותו הבית.

11. הם נהנים להעלות אתכם זיכרונות מהעבר

אם עברתם שנים רבות ביחד, כנראה שצברתם זיכרונות משותפים רבים. העלאת אותם הזיכרונות מובילה לחוויה משותפת שבה שניכם נזכרים כמה דברים עשיתם בעבר שהובילו אתכם למקום שבו אתם נמצאים היום. הזיכרונות האלה כנראה כוללים רגעים שגורמים לכם להיזכר באהבה שלכם אחד כלפי השני, ואם בני הזוג שלכם מעלים אותם, אתם יכולים להיות בטוחים שהם לא שכחו אותה מעולם.

12. הם שואלים אתכם על היום שעברתם

אחרי שנים רבות כל כך רובנו מפתחים שיגרה בעבודה שגורמת לימים רבים להיראות זהים. אך זוהי רק אשליה שנוצרת בעיניי האנשים שלא מבלים איתנו את כל היום, שכן במהלך היום עוברים עלינו מספר חוויות שונות שמבדילות אותו מהיום שקדם לו. אם בני הזוג שלכם מודעים לכך שהימים שלכם עדיין כוללים עליות ומורדות, ולא חושבים שאתם פשוט יוצאים לעבודה וחוזרים הביתה באותה הצורה, זה מראה שהם מודעים לכך שאתם משתנים בכל יום ורוצים להיות אתכם בשינוי הזה.
סימנים לאהבה  - זוג מבוגר, האישה נשענת על הגבר

13. הם מכבדים את הדעות שלכם

אם העלתם הצעה ליצור שינוי בחייכם והיא התקבלה בברכה על ידי בני הזוג, תהיו בטוחים שהם מכבדים את הדעות שלכם ולא מבטלים אותן משום שהתרגלו לחיים המשותפים השגרתיים שלכם. בין שמדובר בעיצוב חדש לחדר האמבטיה ובין שמדובר ביציאה לא שגרתית לחיק הטבע בסוף השבוע, אם הן מגיעות מבני הזוג או שלא מקבלות ביטול מיידי כשהן מגיעות מכם, תהיו בטוחים שאהוביכם לא לוקחים את מערכת היחסים שלכם כמובנת מאליה ומודעים לכך שהיא תמיד חיה ובתנועה.

14. הם גורמים לכם להרגיש טוב עם עצמכם

מהסימן הזה רבים מתעלמים, אך אם בני הזוג שלכם עדיין מחמיאים לכם על הבגדים שאתם בוחרים, המראה שלכם וההתנהלות שלכם באופן כללי, זה מראה על כך שחשוב להם שתרגישו טוב עם עצמכם ועם הבחירות שלכם. אם אתם מרגישים שבני הזוג שלכם מחזקים את הביטחון העצמי שלכם ככל שאתם מבלים יותר זמן יחד, זה מראה שהם עדיין עושים הכל כדי להעצים אתכם ולגרום לכם להיות האנשים הטובים ביותר שאתם יכולים להיות, כדי שגם האהבה שלכם תמשיך להיות הטובה ביותר שתוכלו לחוות.

כמה מילים לסיום

גם אם בני הזוג שלכם לא מראים את כל הסימנים האלה, זה לא אומר שהם לא אוהבים אתכם. יתכן שגם אתם לא מפגינים אותם אך עדיין מרגישים שלא הייתם רוצים לחיות את חייכם עם אף אדם אחר במקומם. אם זה המצב, אתם יכולים לאמץ כמה רעיונות מהכתבה הזו, שכבר ממחר יעזרו לכם להראות הרבה יותר אהבה אחד לשני ולהזכיר לבני הזוג שלכם כמה שאתם מודים להם על כך שהם חלק משמעותי מחייכם.
 
 
מקור התמונה הראשית: Ian MacKenzie

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.