print header

בטון מוחלק ליציקה מושלמת

 חומרי גמר חדשניים מוצעים כיום לכל מי שמשפץ או בונה. אך יש גם חומרים מוכרים וותיקים שזוכים לעדנה בעידן הנוכחי, זאת הודות לטכניקות עבודה חדשניות ולאפשרויות מתקדמות להפיק את התוצאות המקסימליות מכל בחינה. אחד החומרים הללו הוא בטון. הבטון משמש את האנושות בענף הבנייה כבר שנים רבות, הוא לרוב מילא תפקיד רק בבניית שלד המבנים, אך כיום הוא ממלא תפקיד חשוב נוסף כחומר חיפוי חיצוני שמהווה גם מרכיב עיצובי.

יתרונות הבטון המוחלק: עבודת בטון מוחלק

בטון מוחלק לתוצאה נאה

אם עד כה השתמשו בבטון כחומר גמר רק בחללים פתוחים שלא הייתה בהם חשיבות עליונה לנראות, כיום הבטון המוחלק ממלא תפקיד חשוב מאוד בזכות היותו בחירה מתאימה גם למבנים סגורים כמו בתים, מוסדות ואולמות. מדובר על שינוי משתי בחינות שמשדרגות את הבטון המוכר לנו מאז ומתמיד, והופכות אותו לחומר גמר בעל מרקם חלק ומראה יפה:

1. החומר – מדובר על בטון בהרכב מיוחד שנועד למלא תפקיד עיצובי נאה. ההרכב השונה יוצר מרקם עדין ויפה שמתאים לעיצוב חללים פנימיים ואף בתים.

2. החלקה – ההחלקה מתבצעת באמצעות מכשיר מיוחד שמחליק את הבטון באופן מקסימלי ויוצר מרקם חלק ובעל מראה נהדר.

השילוב של שני המאפיינים הללו מאפשר ליצור את התוצאה הרצויה ואת המראה החלק אליו חותרים להגיע על מנת לעשות את הבטון המוחלק למתאים והולם לבתים ומבנים פרטיים אחרים.

הטרנדים העכשוויים בתחום הבנייה

אחד הטרדנים החזקים בענף הבנייה ועיצוב הפנים הוא מרקם בטון. הוא משמש הן בייצור רהיטים, הן בחיפוי קירות ומשטחים והן בריצוף. כאן מגיע לידי ביטוי הצורך בבטון המוחלק שיכול להביא את התועלת המלאה ואת המענה הכי טוב. זאת הודות לכמה יתרונות מובהקים של הבטון המוחלק. כפי שציינו היתרון הראשון הוא המראה הנאה והמרשים של הבטון. בזמננו נכנס טרנד עיצובי חדש שהולך רק ובעיקר בדירות חדשות ונקרא מיקרוטופינג, שזה בעצם סוג של בטון שמבצעים איתו עיצובים שונים על הקירות, כמו צורות גיאומטריות ואפקטים שונים נוספים.

בגלל הביקוש הגדול והמחיר היקר מאוד יחסית, המציאו אפקט חדש בתחום הבטון שמיושם על ידי טיח ערבה באפקט בטון, שהוא בעצם סוג של צביעה, וגם איתו ניתן לעשות בדיוק את מה שעושים עם מיקרוטופינג, צורות גיאומטריות ואפקטים שונים של בטון. התוצאה של עבודת בטון מוחלק הינה מושלמת לפי כל קנה מידה ואין ספק שהיא יכולה לשדרג ולקדם את התוצאה הסופית. אך בנוסף יש לבטון המוחלק יתרונות נוספים.

עמידות לאורך שנים

יש חומרי גמר שלמרבה הצער מגלים את סימני עייפות החומר מהר מידי. לא נפרט כאן מי הם אלו שנוטים להתפורר, להיסדק ולצבור נזקים כבר במהלך השנים הראשונות לשימוש, אך כן נגלה כי בטון מוחלק מגלה עמידות ויציבות מרשימים, מה שנותן לאפשרות הזו נקודת זכות נוספת וחשובה מאוד. מי שרוצה להיות בטוח שהחיפוי שהוא בוחר לרצפת הבית יהיה עמיד וישמור על מראה נאה לאורך זמן, מוזמן להכיר מקרוב ואפילו לבחור לביתו את הבטון המוחלק.

בטיחות מותאמת לשימוש הביתי

כאשר בוחרים חומרי גמר יש חשיבות עצומה לנושא הבטיחות, כי אנו רוצים לקדם את נושא הבטיחות בבית ולהבטיח כי השהות בבית בטוחה ולא חושפת אותנו או את בני הבית לסכנות. הבטון המוחלק אמנם עשוי מבטון, אבל מדובר על חומר עדין וחלק והוא אינו מסכן אף אחד - גם לא ילדים שנוטים ליפול ולקבל מכות.

חברה מקצועית לתוצאות מקסימליות

כדי להשיג תוצאה מקסימלית כדאי לבחור חברה מקצועית שצברה ניסיון ביישום בטון מוחלק. כך אתם בוודאות יודעים לקראת איזו תוצאה אתם חותרים ואיך עתיד המבנה להראות לאחר יישום הבטון. חברה שאפשר לסמוך עליה מציעה מענה מיטבי ומבצעת עבור לקוחות רבים את העבודה בהחלקת בטון עכשווית, בטוחה, יפה ומעוצבת. כל זאת בהתאם לדרישות הלקוח ולפי הצרכים האישיים שלו. כמו כן יש לזכור שמול חברה מקצועית תבוצע העבודה בהתאם לנתונים שקיימים במבנה על מנת להבטיח תוצאה מיטבית ושביעות רצון מלאה. כי לא כל יום מרצפים בית ולא כל יום מחפים משטחים.

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.