print header

דיור מוגן – מהיום, גם אתה יכול!

 כל אחד מאיתנו מכיר את הסיטואציה: בין אם מדובר בנו, בהורים שלנו או בחברים קרובים, הגיל השלישי מביא אתו התמודדויות רבות: חברים טובים הולכים ומתמעטים, קשה יותר להגיע למכולת או לבנק בכוחות עצמנו, הגוף כבר לא מגיב מהר כפי שהיה בעבר, אנחנו זקוקים יותר לעזרה פיזית וטכנית, צריכים מענה רפואי נגיש, זמין ומלא, והמקורות החברתיים הולכים ומצטמצמים. לעתים קרובות, זהו השלב בו אנחנו מאבדים את בן או את בת הזוג ונוצר חלל בחיים, חלל אותו לא פשוט למלא. בתוך החלל הזה נוצר בעשורים האחרונים קונספט ההולך וצובר פופולאריות, רשת הדיור המוגן. 
 

שינויים בגיל השלישי

מעבר דירה בגיל השלישי מלווה באין ספור תקוות, ציפיות, חששות ודאגה רבה. רק לאחר תהליך מתמשך של הגעה לבשלות נפשית, האדם מרגיש שהוא נכון לעשות את הצעד הזה. או אז, עומד בפני האדם האתגר הכלכלי הטמון בהחלטה זו. על מנת להקל עליכם, יצרו רשתות הדיור המוגן מסלולי כניסה בהתאמה אישית. לא רוצים או לא יכולים לשלם מעל מיליון שקלים? מהיום, תוכלו לקבל את היתרונות הרבים של הדיור המוגן בלי לשלם הון עתק. נשמע כמו חלום? בבית בכפר טוענים שלא.
 
דיור מוגן: בית בכפר
מערכת דיור מוגן צברה מוניטין של מקום איכותי ויוקרתי שטוב לחיות בו בגיל השלישי, ולא בכדי: שירותים רפואיים מקיפים הזמינים בכל שעה משעות היממה, ביטוח רפואי מלא המעניק את המענה האישי הטוב ביותר לכל בעיה שהיא, מכשור רפואי מתקדם ורופאים מהשורות הראשונות בארץ ושירותי מעקב אישי המהווים חלק בסיסי מהחיים בדיור המוגן. בנוסף נהנים הדיירים מחיי חברה פעילים וחברויות חדשות ומגוונות. ברשת הדיור המוגן הדיירים נהנים מהצגות, סרטים, משחקי ברידג', שיעורי פעילות גופנית, יוגה, חוגי שפה ויצירה, מחשב וטכנולוגיה – למעשה, דיירים בדיור המוגן מגלים כי החיים רק מתחילים בגיל השלישי, והם חוזרים להיות עשירים, מעניינים, מרתקים ומאתגרים אינטלקטואלית וחברתית. שירותים אלו, שבכל מקרה אחר היו עולים לאדם ממון רב, תומכים בו ומלווים אותו במסגרת הדיור.

דיור מוגן – לא לכל אחד?

המודל הכלכלי עליו מבוסס רעיון הדיור המוגן הוא "מודל הפיקדון": הדייר משלם כמיליון שקלים כבר במעמד הכניסה לדיור המוגן , פיקדון זה נשחק מדי שנה לאורך תקופה של 12 שנים. כאשר הדייר עוזב את בית הדיור המוגן הוא מקבל בחזרה את הפקדון בהפחתה של הסכום שנשחק.
 
בישראל של 2018,  מאות אלפי שקלים נזילים הם לא משהו שכל אדם יכול פשוט לשלוף מהכיס בלי לחשוב פעמיים. כדי להיכנס לבית דיור מוגן, מרבית בני הגיל השלישי צריכים למכור את הבית שלהם, הבית שגרו בו במשך שנים רבות, אותו בית שהתכוונו להוריש  לילדים בבוא העת, על מנת לממן את גובה הפיקדון. מכירה של הנכס העיקרי היא החלטה לא פשוטה, על אחת כמה וכמה כאשר בכלל לא ברור איך תהיה ההרגשה בבית החדש. מה יקרה אם הבית החדש יתגלה כהחלטה לא טובה ואז כל המכירה תהיה טעות אחת גדולה? לא יהיה לנו לאן לחזור!

לחיות גבוה 

רשת בית בכפר מנהלת סניפים בפריסה כלל ארצית ומכירה את הדיירים ואת צרכיהם ברמה היומיומית. ברשת מכירים ברצון של רבים ליהנות מיתרונות הדיור המוגן ואת החששות העומדות מנגד. בדיוק מסיבות אלו, בשנים האחרונות החליטה הנהלת הרשת לקחת את תחום הדיור המוגן בישראל כמה צעדים קדימה: להנגיש את הדיור המוגן לכל אדם, ובכך לאפשר איכות חיים גבוהה הכוללת את השירותים הרפואיים המתקדמים ביותר בתחום, חיים חברתיים עשירים ותחומי עניין מגוונים, בלי לוותר על ארוחות איכותיות, פעילויות תרבות מגוונות והזדמנויות חדשות להמשיך חיים פעילים וחברתיים. 
דיור מוגן: בית בכפר
 

הכירו את מסלול הליסינג החדשני

 
ברשת בית בכפר יצרו מגוון מסלולי כניסה גמישים ואטרקטיביים העונים על צרכים שונים ומגוונים של אוכלוסיות שונות. כל אחד ממסלולי הכניסה תוכנן ונבנה בהתבסס על ניסיון "מהשטח" והיכרות מעמיקה עם הצרכים של בני הגיל השלישי. 
 

לפרטים נוספים על מסלול הליסינג החדשני - מלאו את פרטיכם:

 
מסלול הליסינג – מסלול הליסינג הוא מסלול ייחודי לבית בכפר, המבוסס על צרכיהם של בני הגיל השלישי אשר חוששים למכור את הבית שלהם או שמכל סיבה אחרת, אינם יכולים להפקיד פקדון גבוה. מסלול זה מאפשר לדייר לשלם תשלום חודשי, ללא כל התחייבות מראש וללא צורך בהון ראשוני. בלי למכור את הדירה ובלי לסכן סכומים גבוהים. מסלול הליסינג הייחודי לבית בכפר מעניק חופש ממחויבויות כלכליות: במקום למכור את הבית שלכם, אתם יכולים להשכיר אותו ובתשלום שכר הדירה, להיעזר במימון השכירות בדיור המוגן ולאפשר לעצמכם איכות חיים גבוהה ברשת הדיור המוגן. כך, הבית נשאר אצלך ואיכות החיים שלך משתפרת פלאים.
 
מסלול חד פעמי – ומה עם אלו שמצבם דווקא הפוך והתפנה להם סכום גדול באופן חד פעמי, אבל אין להם הכנסה חודשית קבועה? בדיוק בשבילם נוצר המסלול החד פעמי. מסלול זה כשמו כן הוא – במקום לשלם מדי חודש בחודשו, שלמו פקדון חד פעמי הכולל בתוכו את התשלומים החודשיים ולא צריך לשלם יותר כלום. 
 
מסלול הפיקדון ההפוך – עוד שיטת התשלום המאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות. במקום לשלם פקידון מלא ולקבל אותו בחזרה פחות 36% בתום 12 שנים , בבית בכפר מאפשרים מסלול הפקדון ההפוך, בו אתם משלמים רק את ה- 36% ושער כספי הפיקדון והבית נשארים אצלכם.
דיור מוגן: בית בכפר
בית בכפר היא הרשת היחידה הפועלת ללא הפסקה להנגשת הדיור המוגן בישראל וליצירת איכות חיים זמינה לכל אדם, בכל מצב. בבית בכפר מאמינים כי כסף לא צריך למנוע איכות חיים, בריאות איתנה, חיים חברתיים שוקקים וביטחון אישי. מסיבה זו, הרשת ממשיכה לעשות את מרב המאמצים על מנת להתאים את השירותים שהיא נותנת לכל אדם הפונה אלינו. 
 
אם גם אתם רוצים אבל חוששים, חושבים שזה יקר ולא אפשרי, מתמודדים עם קשיי הגיל השלישי ורוצים להמשיך ליהנות מהחיים, אתם מוזמנים להתקשר ויחד, ניצור עבורכם את הדרך הטובה ביותר לחיים מספקים ומגוונים הכוללים את המענה הדרוש לכל צרכיכם: הרפואיים, המשפחתיים, החברתיים, הקולינאריים והאישיים.

לפרטים נוספים על מסלול הליסינג החדשני - מלאו את פרטיכם:

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו