maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 20.05.2010תחזית יומית - טלה - 20/05/2010

נראה שכדאי להתמקד היום בביטוי האישי שלכם. זמן טוב להגדיר מה בדיוק עושה לכם טוב, ליהנות משיחה טובה ומחברותא נעימה, לשתף אנשים אחרים בהנאות שלכם, ובשעות הערב לשים את הדאגות בצד. רגישות יתר עלולה לצוץ כשהירח צמוד למרס שליט המזל שלכם... זהירות.

תחזית יומית - שור - 20/05/2010

היום כדאי להתמקד באנשים קרובים. כן, יש ימים בהם כדאי להשקיע דווקא באנשים אותם אנחנו פוגשים ביומיום, בעיקר כשוונוס שליטת המזל שלכם עוברת היום למזל סרטן, אלמנט שהופך אתכם לרכים, עדינים, תקשורתיים יותר, ושוורים מהסוג המתוק... מתאים לכם?

תחזית יומית - תאומים - 20/05/2010

את היום הזה כדאי להקדיש בעיקר לאקשן. מיקומו של הירח מאפשר לכם להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור למילים ולתקשורת. זה בדיוק הזמן לדבר על מה שבאמת חשוב לכם או על מה שמפריע בעיקר אחרי החג, ובמקביל – צאו להליכה, או לחדר כושר, ושחררו את הגוף.

תחזית יומית - סרטן - 20/05/2010

היום מתאים למסע קניות מזורז. כן, זהו יום שמתאים בעיקר לקניות, לבית, למשפחה ואפילו לעצמכם. ונוס הרגשית עוברת היום למזל שלכם, אלמנט שישפיע עליכם לא מעט בחודש הקרוב. הגיע הזמן להתחבר מחדש לרגשות העדינים ולרגש בכלל, ולהיזהר מאכילת יתר.

תחזית יומית - אריה - 20/05/2010

הירח שוהה לו גם היום במזל שלכם, וזה יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת. הירח מאפשר להשלים תהליכים שהחלו ביומיים האחרונים, להעמיק קשרים, להגביר נוכחות, להצליח בפגישות חשובות במיוחד, ולהראות לעולם מה אתם שווים באמת, כשאתם משקיעים את מה שיש לכם – ובגדול.

תחזית יומית - בתולה - 20/05/2010

זהו יום שבו כדאי להתאפק, ולא לעשות יותר מדי. הירח שוהה לו יום נוסף במזל שלידכם, ומביא איתו את הצורך להסתגר מעט מאחורי הקלעים, ולא לפעול יותר מדי במרכז הבמה. זמן מצוין לאסוף כוחות אחרי החג, להכין משאריות הגבינה לביבות, ולקחת כדור נגד צרבת.

תחזית יומית - מאזניים - 20/05/2010

היום עשוי להביא איתו צורך להיות במרכז המעגל החברתי שלכם. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם להביא דברים לידי סיום ומימוש, כמו גם לקדם את האמביציה שלכם, ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה מכל סוג. בערב – צאו לבלות עם החברים הכי טובים.

תחזית יומית - עקרב - 20/05/2010

נראה שאור הזרקורים היום הוא עליכם, עקרבים. מיקומו של הירח במזל אריה מדגיש את הנוכחות שלכם ואת הקסם האישי המוכר. זמן להשתמש בהם בתבונה, לצאת לפעילות רבה מהרגיל, להיכנס לפגישות חשובות בחיוך, ליהנות משיחות משמעותיות, ו... לרוץ לעשייה.

תחזית יומית - קשת - 20/05/2010

זהו זמן לחשוב כמה צעדים קדימה, אם אפשר, קשתים. מיקומו של הירח ביום הזה מאפשר להשלים תהליכים וחשיבה שהחלו כבר בערב החג עצמו, ובמקביל גם להזיז דברים באופן משמעותי. זמן מצוין לתכנן לכם נסיעה, ארוכה או קצרה, בסופשבוע, לדבר על תכניות רחוקות, וליהנות מסרט.

תחזית יומית - גדי - 20/05/2010

היום כדאי להיזהר בפעולות שלכם, ולא להיסחף. כן, יום של טעויות אפשריות בשיפוט מחכה לנו, מה שמצריך דיוק רב יותר בכל מה שאתם עושים, דיאלוג משופר עם מנהל סניף הבנק שלכם אם לא תבזבזו כספים היום, וכמובן זהירות מיוחדת בכבישים ובדרכים. היו עירניים, ואל תכעסו שלא לצורך.

תחזית יומית - דלי - 20/05/2010

היום אפשר לומר בקול רם דברים שהשבוע שמרתם בבטן. מיקומו של הירח במזל אריה שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליחסים בינו לבינה, על היכולת שלכם לדבר בכנות ובאומץ ובצורה ישירה, ועל האפשרות לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולדבר על הכל. שווה לנסות.

תחזית יומית - דגים - 20/05/2010

זהו יום שבו חשוב להשקיע במחוייבויות שלכם. מיקומו של הירח מדגיש את הצורך לסגור קצוות הקשורים ליומיום, לשלם חשבונות, להשקיע קצת יותר מחשבה בכל מה שקשור לבדיקות רפואיות ובבריאות שלכם בכלל, מכונית למוסך, פגישות מקצועיות, וכל הפרטים הקטנים.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו