print header

איך חוקר פרטי עוזר במצב של בגידה בין בני זוג?

לפני שנכנס בעובי הקורה ונדבר על הצעדים הפרקטיים אותם ניתן ליישם כדי לצאת מהמשבר הזה מחוזקים, הרי שאי אפשר להתחיל בלי לומר לכם כי אתם ממש לא לבד. בגידה בין בני זוג היא תופעה שכיחה לצערנו. אל תהיו חמורים עם עצמכם. טבעי שהסיטואציה תעורר בכם כל מיני סוגים של רגשות מורכבים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה עושים עכשיו, מה עושים עם החששות, עם אי הידיעה, עם חוסר השקט. אנחנו מתחילים עכשיו.
 
בגידה בין בני זוג - גבר מתוסכל מול מראה

הצעד הראשון הוא להכיר במצב לאשורו 

האתגר הראשון עימו צריך להתמודד זה הכרה במצב כמו שהוא. כלומר, אם אתם חוששים כי בצד השני מתרחשת בגידה, הדבר הכי חשוב זה לדעת האם החששות שלכם אמיתיים. הרי אתם יודעים טוב מאיתנו כי פירוק החיים המשותפים הוא לא רק פירוק של קשר ארוך ומשמעותי. אלא, אנחנו מדברים על תהליך שיש לו השלכות במישור הכלכלי כמו גם מבחינה אישית ורגשית. שלא נדבר על הרגישות מול הילדים, אשר גם הם עלולים להיפגע מסיטואציה בה בני הזוג יבחרו להפריד כוחות. לכן, ההמלצה שלנו היא שאם אתם שוקלים לברר בגידה אפשרית באמצעות איש מקצוע, זה קודם כל להיעזר במי שיכולים להגיד לכם מה אמת ומה שקר. חוקר פרטי בגידות יכול לעשות עבורכם לא מעט בעניין הזה ועל כך נדבר בהרחבה ממש עכשיו.

למה חשוב להיעזר באיש מקצוע מיומן?

כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי בגידות, אתם בוחרים במי שהוא הרבה יותר מאיש מקצוע בלבד. אתם למעשה בוחרים במי שבתוך פרק זמן קצר הופך לאיש הסוד שלכם. אתם בוחרים במי שאמון על הגנה על הסודות שלכם וכמובן, מי שצריך לבצע את המוטל עליו על הצד הטוב ביותר. שירותי חקירה לא כוללים רק שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים ובמיומנויות גבוהות. אלא, שירותי חקירה של איש מקצוע כוללים הגנה על האינטרסים שלכם. לצורך העניין, במדינת ישראל ישנם חוקים נוקשים העוסקים בהגנה של הזכות לפרטיות. כלומר, גם אם תצליחו להביא ראיות על כך שבן או בת הזוג עושים כך או אחרת, כל עוד לא תצליחו לגבש ראיות אשר נלקחו באופן חוקי, אתם עלולים למצוא את עצמכם חשופים לתביעות.
 
יתרה מזאת, אם תגיעו עם המקרה לבית משפט, בניסיון לדון על הסכם הגירושין או על המשמורת המשותפת עם הילדים, לא תוכלו להציג ראיות שנאספו בחקירה לא מקצועית כדי להגן על האינטרסים שלכם. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך לבחור נכון את איש המקצוע בו תוכלו לתת אמון. מי שתדעו כי הוא יודע לספק שירותי חקירה מצויינים תוך הגנה על הצרכים שלכם לאורך כל הדרך. 

לאחר החקירה וקבלת הממצאים תוכלו לגבש עמדה 

אחרי שכל המידע יהיה בידיכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לגבש את העמדה שלכם ולקבל החלטות נבונות בהתאם. יכול להיות שההחלטה שלכם תהיה להישאר, להחליט להילחם על הזוגיות ולהבין מה היו הגורמים שהובילו להידרדרות ביחסים. חשוב לנו לומר גם עכשיו כי פעמים רבות בני הזוג מחליטים להתגבר על המשבר ולראות איך הם צולחים אותו ביחד. לטובתכם הזוגיות ולטובת המשפחה כולה. יש מקרים בהם הבחירה הנכונה היא דווקא להיפרד, להשאיר את העבר מאחור ולבחור ללכת בנתיב חדש. כך או אחרת, המטרה היא לקבל את המידע שיעזור לכם להבין האם האדם הקרוב אליכם ביותר הסתיר מכם מידע. הבחירה היא שלכם כמובן, אבל תוכלו לקבל אותה בלב שלם רק אחרי שתדעו בלי שום ספק, כי עשיתם את כל הבירורים הנדרשים כדי להחליט נכון. 

אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו 

משרד החקירות 'געש' הוקם על ידי יוצאי מחלקת הבילוש במשטרת ישראל ולכן לאנשיו יש ידע מקיף על נהלי העבודה בתחום ואיסוף ראיות נכון. חוקרים פרטיים מנוסים שכאלה יכולים לא רק לבצע את המעקב הנדרש, אלא גם ללוות לקוחות לאורך כל שלבי החקירה, כדי לעזור להם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורם ועבר בני משפחתם. אם אתם חוששים מכך שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, כדאי להיעזר בשירותים שכאלה כדי לברר מה האמת כמה שיותר מהר.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
המשך עם: Google
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.