print header

סודות מעולם האימון האישי

 

לאחרונה סיפרנו לכם על סרטונים מיוחדים שמסתובבים ברשת
ושמלמדים כלים מתחום האימון האישי (coaching) שעד היום נחשפו
אך ורק בקורסים מקצועיים להכשרת מאמנים.

הנה אחד מהסרטונים הללו

השיעור מופץ עם הסיפור המרגש הזה שכדאי לכם לקרוא:

היום אני הולכת לחשוף את הנקודה הכי רגישה שלי. סוד כל כך כמוס שבמשך שנים לא העזתי לספר לאיש מהחשש שאם יגלו אותו לא ירצו לבוא ללמוד אצלי, לא ירצו להיות איתי בקשר, לא יעריכו ולא יכבדו אותי. 
למען האמת החוויות הטראומתיות האלה שינו את מסלול חיי ועיצבו את היותי מי שאני.

כשהייתי קטנה הייתי כמעט אוטיסטית וסבלתי מדיסלקציה קשה. חייתי בחוויה שאני לא מסוגלת להעביר את הרגשות שלי, את החוויות שלי את הדעות שלי בזמן אמת. הרגשתי כמו אילמת ולא ידעתי לתקשר עם הסובבים אותי. הרגשתי שנפלתי לתוך עולם שלא באמת מתאים לי וכל חוויות הילדות שלי היו כרוכות בתסכול, חוסר הבנה וכאב.

בעולמי הפנימי רק רציתי שיאהבו אותי אבל לא ידעתי מה אני צריכה לעשות כדי שזה יקרה. הייתי ילדה חולמנית וחיי נעו בין המציאות החיצונית הקשה ובין עולם הדמיון המשחרר. אני זוכרת שהייתי מסתובבת בין חדרי ביתי וברחובות העיר חיפה ומדמיינת אנשים הולכים ברחובות ומחבקים אחד את השני ונותנים פרחים זה לזה כשחיוך פשוט על פניהם.

ואז גיליתי...

היום אני כבר גדולה, אמא לשלושה וסבתא לשניים אבל החלום שלי נשאר אותו חלום. הוא שהניע אותי במשך שנים להוביל את תחום האימון האישי בישראל ולחקור איך אנשים יכולים לחיות ביחסים מאושרים אחד עם השני ונחשו מה? 
גיליתי מספר הבנות פשוטות שאפשרו לי להגיע לתוצאות מדהימות בעסקיי, לרכוש יותר
חברים, להרגיש יותר אינטימיות עם בן זוגי ולהעמיק את החברויות הקיימות שלי.

הנה קישור להבנות שגיליתי

כשהתחלתי ליישם את העקרונות הללו החיים שלי השתנו, האווירה והיחסים עם ילדי השתפרו ללא הכר, היחסים עם חבריי העמיקו והתקשורת שלי עם אנשים חדשים הפכה לממגנטת. זמן רב ידעתי שעקרונות אלו עובדים אך כששני ילדי ניגשו אליי כל אחד בתורו ואמרו שהם רוצים להצטרף לשליחות שלי הבנתי סופית כי הכלים הללו אפקטיביים בצורה יוצאת דופן.

אני הולכת לחלוק איתך את המידע הזה

בימים אלה אני ובניי הכנו שיעור ווידאו יוצא דופן. הוא יוצא דופן כיוון שהוא מכיל כלים אימוניים שיאפשרו לך לשפר את חייך ואת חיי הסובבים אותך. הסרטון מוגש בחינם לזמן מוגבל והוא מומלצת לכולם 

אבל אם אתם חולמים להיות מאמנים או שאתם כבר מטפלים הוליסטיים, עובדים סוציאלים, פסיכולוגים, יועצים ארגוניים, אנשי חינוך, מנהלים בארגונים,  או כל מי שרואה את הייעוד שלו בעבודה עם אנשים ואפילו אם אתם פשוט הורים לילדים כמוני, השיעור הזה הוא פשוט חובה ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס אותו.
 

למעבר לסרטון לחצו כאן

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.