print header

התנהלות פיננסית במאה ה-21

אין עוררין על כך שהעולם הדיגיטלי הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. במרחב זה אנו עושים קניות, מדברים עם אהובים, משתפים את הכישרונות והיצירתיות שלנו, ואפילו מנהלים את העניינים הפיננסים שלנו. בשנים האחרונות יותר ויותר שירותים פיננסיים עשו את דרכם אל העולם המקוון וכך הגיעו אל חיינו אינספור יתרונות חדשים, אותם לא הכרנו לפני כן. אז מה הופך את השינוי בהתנהלות הפיננסיות לטוב כל כך? הנה כל היתרונות לפניכם.

ביצוע פעולות מכל מקום

אין ספק שאחד היתרונות הגדולים ביותר של ההתנהלות הפיננסית במאה ה-21, היא שאנו יכולים לבצע את כל הפעולות הפיננסיות שלנו מכל מקום שנרצה. אם מדובר בבנקים למשל, בעבר היינו צריכים לגשת באופן פיזי לסניף, אולי אפילו לעמוד בפקקים, לחפש חניה ולחכות בתור כדי לבצע פעולה פשוטה, או שהיינו צריכים לגשת אל המכשיר בסניף לביצוע פעולות. כיום, ישנו בנק דיגיטלי לו אין סניפים כלל, כל השירות והפעולות מחכים באפליקציה הנמצאת במכשיר המלווה אותנו לכל מקום – הטלפון החכם. 
 
לא משנה אם אתם רחוקים מהבית או אפילו בחו"ל, תוכלו לבצע העברות, הפקדות, לפתוח חסכונות ואפילו לקחת הלוואות, הכל במספר לחיצות קלות על גבי המסך של המכשיר. השירותים הפיננסים הדיגיטליים פוטרים אותנו מהצורך להיות תלויים במיקום לצורך ניהול המוצרים הכלכליים שלנו. במילים אחרות אנו יכולים ליהנות מחופש שימוש בשירותי הבנק שלא הכרנו עד העת הזאת, בו ההתנהלות הפיננסית מתקיימת בעזרת כלים דיגיטליים.
 
בנקאות דיגיטלית: צעיר עם כרטיס אשראי מול מחשב

מידע עדכני בכל עת

הנה עוד יתרון נפלא שיש להתנהלות הפיננסית בעידן האונליין – המידע הפיננסי שלנו נמצא בכף ידינו בכל עת. אין צורך בהדפסה של תדפיסים מהבנק - יש לנו גישה מהירה לכל המידע הכלכלי שלנו באפליקציה של הבנק הדיגיטלי, בזמן אמת. עשיתם העברה? תוכלו לראות את הסטטוס שלה בכל עת. ביקשתם הלוואה? תקבלו התראה ברגע בו הכסף נכנס לחשבונכם. אתם רוצים לבחון את ההוצאות החודשיות שלכם? פשוט פתחו את האפליקציה של הבנק וכל המידע יוצג בפניכם בצורה ברורה ונוחה. 
 
המידע הפיננסי הנגיש מאפשר לנו לשפר ללא הרף את ההתנהלות הפיננסית שלנו. ככל שנהיה יותר מודעים להוצאות שלנו, להכנסות, לפעולות בכרטיס האשראי ועוד, כך נוכל לשנות ולשפר את התנהגותנו הכלכלית כדי לחסוך יותר ובסופו של דבר אף ליהנות מעצמאות כלכלית.

שירות בזמינות שטרם הכרנו

התנהלות פיננסית מביאה עמה לא פעם את הצורך בהיעזרות בגורמי השירות של הבנקים. בעבר היינו נתונים לרחמי שעות הפעילות המצומצמות של סניפי הבנק, אך היום רמת השירות עלתה פלאים הודות למעבר של הבנק לדיגיטל. כעת, ניתן לקבל שירות ותמיכה במשך כל שעות היממה, למעט יום שבת כמובן. אם גיליתם שורה בעמוד העובר ושב שלכם עליה אתם רוצים פרטים מידיים, תוכלו לפתוח שיחה מהירה עם נציג דרך האפליקציה של הבנק ולקבל שירות גם אם השעה היא שלוש בבוקר. 
 
זהו עוד מאפיין של הכלים הפיננסיים שמזינים אונליין, המספק למשתמשים שליטה מלאה בניהול הכספים שלהם. אינכם צריכים לחכות במשך שעות ארוכות ואף ימים כדי לקבל שירות שיעזור לכם להתנהל כפי שתכננתם. כל הצעדים הכלכליים שלכם יקבלו תמיכה ומענה מהירים ונוחים במיוחד. 

פטור מעלויות מיותרות

כאשר הבנק אינו מחזיק בסניפים פיזיים הוא חוסך בעלויות רבות הכרוכות בכך כמו שכירות של החלל, תשלום לפקידים, עובדי ניקיון ואבטחה, תשלומי חשבונות, תשלומי ארנונה ועוד. בזכות החיסכון הרב שנוצר, יש באפשרותו של הבנק הדיגיטלי להעניק ללקוחותיו תנאים משתלמים הרבה יותר מאשר בנק שטרם התקדם לאונליין. 
 
אחת ההטבות המשמעותיות ביותר היא הפטור מעמלות על פעולות בחשבון העובר ושב, כמו משיכות והפקדות. לכאורה העמלות בבנקים יכולות להיראות שוליות וזעומות, אך כאשר מחברים אותן יחד מגלים שהן יוצרות סכום משמעותי הנוגס בהכנסות שלנו. בזכות המעבר של הבנקים לאונליין, אנו יכולים ליהנות מפטור בעמלות המאפשר לנו לנצל יותר מהכסף שלנו. 
 
עוד הטבה בעלויות הניתנת ללקוחות של הבנק הדיגיטלי, היא פטור מעמלת משיכה בכרטיס האשראי הבנקאי. אם אתם מעדיפים להשתמש במזומן, תוכלו למשוך כסף מכספומט של כל סניף בנק מבלי שתצטרכו לשלם עמלה על עצם פעולת המשיכה שלכם. כלומר, גם כאן אתם יכולים בקלות לחסוך סכומים משמעותיים ביותר לאורך השנה, לצד שיפור ההתנהלות הפיננסית שלכם. 
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.