maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 02.06.2010תחזית יומית - טלה - 02/06/2010

היום מתאים בעיקר לשיתופי פעולה, טלאים. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם, להגדיר מחדש מטרות לפעולה ובעיקר מטרות שמאפשרות לכם גם לשתף בהן אנשים אחרים, ולא לעשות אותן לבד. אורנוס עורך צעדים ראשונים במזל שלכם, והחיים הופכים קצביים וחסרי שקט.

תחזית יומית - שור - 02/06/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן, שוורים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר ואמיץ. שפרו יחסים עם סמכויות: זה ישתלם.

תחזית יומית - תאומים - 02/06/2010

היום מתאים להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה, ולא רק חלקים ממנה. לגבי פעילות – סבלנות, והרבה. חכו למחר.

תחזית יומית - סרטן - 02/06/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים.

תחזית יומית - אריה - 02/06/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים, ובירור עניינים. זה בדיוק הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים. כעת אפשר לפתור בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, לנקוט בגישה יצירתית בדיאלוג עם הזולת, או לצאת לדייט ולהכיר אנשים שמתאימים לכם באמת.

תחזית יומית - בתולה - 02/06/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם עד שתמצאו פשוט את הזמן לעשות אותם כדי להוריד אותם משולחן העבודה שלכם. הגיע הזמן.

תחזית יומית - מאזניים - 02/06/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן, ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, על טאץ רומנטי שמבקש להתבטא, ועל כל מה שגורם לכם להרגיש ולהתרגש עם אחרים.

תחזית יומית - עקרב - 02/06/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, ולשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - קשת - 02/06/2010

התקשורת שלכם מודגשת היום, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. מיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון, ולצאת לפעילות פיזית וספורטיבית מוגברת.

תחזית יומית - גדי - 02/06/2010

עוד יום מעשי לפנינו, ובו כדאי לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, לעשות את מה שצריך כדי לשפר את המצב הכלכלי, ולהתחיל לחזור למצב של יציבות חומרית וכלכלית.

תחזית יומית - דלי - 02/06/2010

זהו עוד יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים עם אנשים אחרים. אורנוס שליט המזל שלכם עם צעדים ראשונים בטלה, גורם לעצבנות מסויימת.

תחזית יומית - דגים - 02/06/2010

יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר ולא במגרש הפרטי שלכם, אלמנט שגורם לכם לפעול באופן שקט ומופנם יותר, אם בכלל. שימו דגש על מנוחה ורגיעה.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו