print header

מה הקשר שלו עם אמא שלו אומר עליו?


בחורים ואמהות, אמהות ובחורים... זה קשר שנשים לעולם לא יצליחו להבין, אלא אם כן הן אמהות לבחורים בעצמן. האם הוא מתקשר אליה על בסיס יומי? האם הוא מדבר אליה לא יפה? האם הוא מעריץ את האדמה עליה היא דורכת או שמא הוא חושב שהיא המשרתת שלו? אפשר ללמוד לא מעט מהאופן בו גברים מתייחסים לאמהותיהם. הנה מדריך שיעזור לך לנתח את הבחור...

אמהות
 

1. הוא מתקשר אליה על בסיס יומי
אם הגבר שלך ואמא שלו אוהבים לפטפט, אז הוא כנראה מספר לה הכול. כן, כולל כל הפרטים האינטימיים ממערכת היחסים שלכם. את יכולה להאמין שכאישה, היא בטח מצודדת בך בכל פעם שהוא משתף אותה במריבה או מחלוקת, אבל קרוב לוודאי שכאמא שלו, היא תמיד תעדיף את הצד שלו.

2. הוא זקוק לחוות דעתה
יש משהו מאוד מסרס בגבר מבוגר שלא מצליח לקבל החלטה ללא הדרכה של אמו. כמובן שאנחנו רוצות לעודד אותו לכבד את דעתה, אבל כאשר הוא משתמש באמא שלו כמקלות קביים בכל צעד שהוא עושה בחיים, זה סימן שהוא חסר ביטחון ותמיד יתקשה לעמוד על שתי רגליו. חשבי על זה כך - אם הוא לא סומך על עצמו איך את יכולה לסמוך עליו?

3. הוא לא מעריך אותה
אם הגבר לוקח את אמו, האישה שנתנה לו חיים, כמובנית מאליה, כנראה שהוא לא מעריך שום דבר בחיים שלו כמו שצריך. לסוג כזה של בן-אדם יש בדרך כלל הערכה עצמית מנופחת והוא חושב שכל האנשים שסביבו חייבים לו. 

4. הם לא קרובים
אמנם יש סיבות לגיטימיות מדוע גברים מתרחקים מאמם, או שאין להם סבלנות וזמן, או שהם התבגרו והתרחקו מהקן. כך או כך, אם הוא לא מעריך את מערכת היחסים עם האישה הראשונה שאהבה אותו, רוב הסיכויים שהוא לא יעריך את יחסיו עם האהובות שיבואו אחרי. משפחה זו לא פונקציה שמתבגרים ממנה.

5. הוא מדבר אליה לא יפה
אומנם לא לכל האימהות מגיע התואר "האמא של השנה", אבל לא משנה עד כמה היא מרשעת בעיניו, אין לו שום זכות לדבר אליה בחוסר כבוד, וזה עשוי להעיד לא מעט על האישיות שלו. עקיצה או הלצה מדי פעם, זה בסדר אבל דיבור נגוע ופוגעני לאורך זמן, זלזול, התפרצות זעם או השתקה מראים שלא רק שאין לו כבוד אליה, כנראה שיש לו חוסר כבוד לנשים בכלל וצורך רציני להתבגר.

6. הוא לא מכבד אותה
אם הבחור לועג לאמא שלו מול אשתו, משפחתו א חברים, אז הוא חסר טקט וחצוף. ואם הוא מסוגל להיות כך אליה, אז רוב הסיכויים שהוא עשוי להתנהג כך גם כלפייך...

7. הוא חושב שהיא המשרתת שלו
אם הוא עדיין מצפה מאמא שלו לנקות אחריו ולבשל בשבילו, הרבה אחרי שהוא יצא מהבית, אז הוא כנראה מפונק ותמיד יעדיף להסתמך על אחרים כדי שיעשו עבורו את הדברים שבתחום האחריות שלו. לא רק שהוא לא בוגר ועצלן, ייתכן מאוד והוא יצפה ממך למלא את מקומה של האם ולשרת אותו...

8. הוא עדיין ממלא אחר הכללים שלה
גברים שחיים על פי צו המוסר של אמא, הרבה אחרי שהם עזבו את הבית, כנראה שאין להם את האומץ או את ההבנה כיצד לעצב מערכת ערכים וסנטדרטים משלהם. אם כל משפט שני שיוצא מפיו הוא "אבל אמא שלי אמרה" אז זה לא רק מעצבן אלא גם מראה שהוא פחדן.

9. הוא מעריץ אותה
כשאמא שלו היא מתנת האל, לא משנה מה היא עושה או אומרת. קחי בחשבון שלא משנה כמה יפה ונפלאה תהיי, כמה טובה ואהובה תשתדלי להיות גם כלפי אמא שלו, תמיד תיוותרי במקום השני.

10. הוא קרוב אליה
אם הבחור מרגיש קרוב לאמא שלו, אבל לא מחשיב את עצמו כילד של אמא - זה אומר שהוא רגיש יותר, תקשורתי, אמפטי ומבין רגשות של נשים, הרבה יותר מגברים שבקושי מדברים עם האימהות שלהם.

 

כמובן שחשוב לציין שמערכות יחסים בין אם לבנה הן נושא מורכב ועתיר היסטוריה ונסיבות. לכן ההתייחסות לתכונות אלה צריכה לבוא כשהן מוגזמות ודומיננטיות.

עריכה: טל עזר

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.