סדנת הכנת אוזני המן עם סוויט דולי, בשילוב תחרות תחפושות נושאת פרסים.
יום שני, 6.3.23, החל מהשעה 17:00 | מתנ"ס רמות בגין, אברהם קריב 8, חיפה
מגוון פעילויות ותחנות הפעלה, כולל מופע של אופירצ'וק בטטה ומופע קרקס וקסמים "אקרומג'יק".
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 10:00 | מתנ"ס רמות בגין, אברהם קריב 8, חיפה
ציורי פנים, בלוני צורות, הרקדה, הפעלת תיפוף גוף והופעה מוזיקלית נהדרת לילדים.
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 10:00 | בית היינה היינריך, הקונגרס 43, חיפה.
עמדת משחקי קליעה, בלוני צורות, איפור פנים, צילום מגנטים, עמדות יצירה והצגה של "רן הרעשן ואוזן המן".
רביעי, 8.3.23, החל מהשעה 16:30 | מתנ"ס רמות אשכול, ראול ולנברג 11, חיפה
פינות יצירה, ציורי פנים, תהלוכת תחפושות מוזיקלית, אוזני המן ועוד. יועלו גם מופעים מרגשים ומפתיעים, מדהימים ומצחיקים, והמשתתפים מוזמנים להביא פריט למשלוח מנות שיישלח לנזקקים.
שלישי, 7.3.23, החל מ-10:00 | מרכז זמארין, רחוב שירה 5, זכרון יעקב
מייצגים ודמויות צבעוניות באווירת החג, תחרות תחפושות נושאת פרסים עם יפית הליצנית, דוכני משחקים לכל המשפחה, צילומי מגנטים, מאפרות, דיג'יי שיעשה שמח ועוד המון הפתעות. יהיו גם מופעים של גילי בא לבקר, חני נחמיאס וקוגומלו.
שלישי, 7.3.23, 12:00-17:00 | טיילת אלון, טבריה
חגיגה של איכות מקומית מיוחדת לחג הפורים, בשיתוף המשרד לפיתוח הנגב, הגליל והחוסן הלאומי. יהיו סדנאות סליים וג'אגלינג, מוזיקה נפלאה, מסיבה פורימית, "אבי וליאור" – צמד לוהט, להקות מקומיות ועוד.
שלישי, 7.3.23, 08:00-15:00 | כיכר רבין (רסקו לשעבר), טבריה
מופע קרקס ואש מרהיב ומשעשע, תחרות תחפושות, ליצני קביים, סדנת קרקס ועוד.
שלישי, 7.3.23, 10:00-12:00 | פארק חדרה הצעירה, רחוב הנבל 8, חדרה
מופעי אש ואקרובטיקה, דמויות ענק מגלקסיות אחרות, מופע של להקת מיומנה, סדנת תיפוף לכל המשפחה, מופע בועות, איפור פנים ועוד.
שלישי, 7.3.23, 17:00-20:00 | מרכז העיר, מהשוק העירוני עד פיאצה, חדרה
מופע של חיים משמיים, להטוטי אש וקסמים מרהיבי עין בשילוב בובות ענק ומכונות בועות סבון, עשן ולייזרים וכדורי אורות.
רביעי, 8.3.23, החל מ-17:00 | מועדון שמשון, רחב הנבל פינת רחוב היונה, חדרה
חגיגה עם קצב ותנועה. קבלת פנים פורימית עם צוות הפעלה, עמדת צילום מגנטים, תחנות משחקים וקליעה למטרה, ליצנים, עמדת איפור, ציורי גוף, עמדת יצירה, הכנת רעשנים ועוד.
רביעי, 8.3.23, 17:00-19:00 | מרכז הפנאי יוספטל, רחוב חטיבת גולני 5, חדרה
אמני רחוב צבעוניים, ליצני ענק שמביאים איתם את רוח החג, הפעלות וסדנאות חווייתיות של קצב ותיפוף, לימוד טכניקת ריקוד הולה הופ ועוד.
שני, 6.3.23, 11:00-16:00 | ברחבי נמל תל אביב, כ"ג יורדי הסירה 1, תל אביב – יפו
יריד עם דוכנים והפעלות, ביניהם לגו, קליעה למטרה, איפור ואוכל. ליצנים ירימו את האווירה וצלם מגנטים יתעד את רגעי השמחה. לחצו כאן להרשמה.
שלישי, 7.3.23, 10:00-13:00 | גינת בית אל, בית אל 12 ,תל אביב – יפו.
אמני רחוב, סדנאות יצירה, סדנת בלוני צורות, סדנת תיפוף, מאפרות, מופעי קסמים, הופעות מחול והתעמלות אומנותית ועוד.
שלישי, 7.3.23, 11:15-13:30 | גינת ההסתדרות, ארלוזורוב 93, תל אביב – יפו
ג'ימבורי, מתקני נינג'ה, דוכני מזון, מתחם שלג, סדנאות יצירה ועוד המון הפתעות, כולל מופע של מני ממטרה, ויגיע גם אדם ברוטמן מנינג'ה ישראל.
שלישי, 7.3.23, 12:00-17:00 | פארק דוידוף, אד קוץ', תל אביב – יפו
שלל דוכני פעילות נושאי פרסים, פינות איפור, ריקודים ומופע של אמן האשליות והחושים אופיר יצחקי.
שלישי, 7.3.23, 16:00-19:00 | מרכז ספורט אלון, אקסלרוד נתן 5, תל אביב – יפו
מתחם ג'ימבורי לקטנטנים שכולל תחנות לונה פארק, עמדת קעקועי נצנצים, מתחם משחקי לייזר ואורות ועוד המון הפתעות.
שלישי, 7.3.23, 16:30-18:30 | מרכז קהילתי הדר אפקה, קהילת קייב 6, תל אביב – יפו
מיקי, קוגומלו, סמי הכבאי, רינת גאי, דוד חיים ועוד דמויות נוספות בהופעות לילדים, יחד עם סדנאות יצירה.
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 10:00 | בבמת גן המושבה יופיעו מיקי וקוגומלו, בבמת רקפות יופיעו מאיה פפאיה וסמי הכבאי, בבמת שיכוני המזרח יופיע דוד חיים, ובפארק נאות שקמה תופיע רינת.
מופעים של אקרובטיקה אווירית, מני ממטרה וכוכב הנוער והרשת קווין רובין, סדנאות פעילויות ויצירה, מייצגים, דוכני קליעה למטרה, פינות איפור, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, עמדת לגו ענק ועוד.
שלישי, 7.3.23, 09:00-14:00 | חניון העירייה (מופעי ילדים), לאורך רחוב חיים עוזר (סדנאות והפעלות) וכיכר המייסדים (מתחם לונה פארק שיפעל עד השעה 13:00).
על הבמה המרכזית יהיו ליבלובית, רוי בוי, אגם בוחבוט ואביעדוס, והמתחמים יהיו בסימן סיפורי אגדות, עם בית הממתקים של עמי ותמי, אלאדין והשטיח המעופף, אליס בארץ הפלאות, אלזה ואנה ועוד.
שלישי, 7.3.23, 10:30-14:30 | כיכר העצמאות, נתניה
ציור טבע דומם בחומרים מיוחדים, יצירה בשקפים צבעוניים, עבודה עם חומרים מן הטבע, הופעות תיפוף על הגוף, ג'ימבורי ועוד.
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 10:00 | גן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאומנות עכשווית, הבנים 4, הרצליה
כיכר השעון ביפו מתחפשת ליפן, עם אומנים וליצני רחוב בהשראה יפנית היתולית, הופעות מוזיקליות, מופע תיפוף יפני, רקדני מחול בוטו, פעילות אוריגמי ועוד הפתעות.
רביעי, 8.3.23, 11:00-15:00 | כיכר השעון, יפו, רזיאל דוד 20, תל אביב – יפו
שולחנות יצירה חופשית בנושא פורים לגיל 3 ומעלה, וגם ג'ימבורי לקטנטנים בגיל זחילה עד 3.
רביעי, 8.3.23, 11:00-12:30 | בית השחמט, טאגור רבינדרנת 26, תל אביב – יפו
מופעים, הפעלות, מתנפחים, דוכני אמנים ומזון, והופעות של נופיקי (בשעה 12:00) ומני ממטרה (בשעה 14:00)
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 11:00 | פארק הדגים, מודיעין-מכבים-רעות
מתחם ענק של מופעים עם כוכבת הילדים מיכל הקטנה, אקרובטים ולוליינים אוויריים. יהיו גם מתחמי פעילות עם מתנפחים, ביתני לונה פארק ועוד.
שלישי, 7.3.23, 10:00-14:30 | פארק המייסדים, הרצל פינת לבקוביץ, רחובות
פעילות ניווט לכל המשפחה ברחבי העיר. לאורך הניווט המשתתפים יעברו בין תחנות משמעותיות בעיר וילמדו על ההיסטוריה והסיפורים המיוחדים שלה בעזרת חידות מאתגרות. לחצו כאן להרשמה (ללא תשלום)
רביעי, 8.3.23, 9:00-10:00 | הזנקה מפארק המייסדים, רחובות
מופע של אלוני בלוני, עמדות צילום, יצירה ואיפור, בובות ענק, צילומי סטודיו, ג'אגלינג ועוד הפתעות (מיועד לגיל 2-6).
רביעי, 8.3.23, 16:00-19:00 | רחבת הבריכה בקניון ערים, כפר סבא.
סדנאות, הצגות, מופעי אקרובטיקה, תחנות משחק, תיאטרון רחוב ומופע של יובל המבולבל.
רביעי, 8.3.23, 10:00-15:00 | כיכר קומנדו, לוד
איפור, בלונים, אומנות, תאטרון בובות, חיות, מערת שדים, בריכת ניירות ועוד.
שלישי, 7.3.23, 10:00-13:00 | מנהל קהילתי רמת שלמה, קהילות יעקב 10, ירושלים
תחנות הפעלה, להטוטן, בועות סבון, מתחם ספורט חוויתי, צלם מגנטים, ציורי פנים, קעקועי נצנצים, ועל עמדת הדיג'יי – עידו שם טוב.
שלישי, 7.3.23, 10:00-13:00 | מנהל קהילתי פסגת זאב, שדרות משה דיין 135, ירושלים
הופעה של מיקי ונונו, אמני רחוב, קרקס ואקרובטיקה.
רביעי, 8.3.23, 11:00-14:00 | כיכר ספרא, ירושלים
מתנפחים, הולכי קביים, מוזיקה מקפיצה, תחרות תחפושות, צלם מגנטים, בלונים ועוד הרבה הפתעות.
שלישי, 7.3.23, החל מהשעה 10:00 | היכל הספורט, יאשיהו 4, ערד
מסיבת פורים עם הופעות של אליעד, הפרויקט של רביבו, וגם מופע לילדים עם טלי ומורן.
שלישי, 7.3.23, 11:00-13:00 | גן פרדקין, שדרות חטיבת הנגב 32, אילת
יריד פורים, מתנפחים, ג'ימבורי לקטנטנים ומופע של אודי ואביעד.
רביעי, 8.3.23, החל מהשעה 11:00 | רחבת המתנ"ס, שדרות בן גוריון 38, קריית מלאכי
כתוב תגובה
תוכן התגובה:
שם מלא: