maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

כללים להצלחה - אתר הכרויות


כאשר נרשמים לאתר הכרויות חשוב לזכור מס' כללים, נתחיל עם מה שכדאי לעשות:
1. בזמן ההרשמה לאתר ההכרויות חשוב למלא את כל הפרטים שבטופס, הם אלו אשר ירכיבו את הפרופיל האישי שלכם באתר ההכרויות. אם ברצונכם למצוא בן זוג מתאים, וללא ביזבוז זמן מיותר. חשבו על זה כך: הפרופיל האישי שלך הוא כרטיס הביקור באתר ההכרויות.
2. הבינו את החשיבות בתמונה. לתמונה ששמים באתר היכרויות יש חשיבות רבה ולכן יש לבחור בקפידה את התמונה. על התמונה להיות עדכנית ככל האפשר ( בלי תמונת מגן מיכל, מחזור 67). תשדלו שיראו את הפנים והגוף במלואם, כך תסננו פניות מיותרות. אם יש נוף מסויים שלדעתכם יקרין על אשיותכם, נסו להצטלם על רקע אותו הנוף.
3. היו מקוריים. הצורה בה אתם פונים לאדם באתר הכרויות היא זו אשר תשפיע על אחוזי ההצלחה שלכם באתר. היו חדשניים, מנומסים, יצירתיים ובעיקר מקוריים. נכון, בטוח שהיה כבר מישהו באתר היכרויות, שפתח באותו משפט שאתם בחרתם לפתוח, אבל עדיף שזה יהיה אחד ולא מאות.
4. תיזמו. לקחת יוזמה באתר הכרויות זה אחד המפתחות העיקריים להצלחה ולמציאת אהבה. תחפשו, תסרקו כרטיסים של חברים שונים באתר ההכרויות, תפנו לחברים באתר, בסופו של דבר צריך להבין שהכל עניין של נוכחות. אם תגיעו למסיבה ותישבו בצד כל הערב ותחכו שמישהו יגש אליכם, סביר להניח שתחזרו לבד הביתה, הדבר דומה גם באתר הכרויות.
5. שימרו על פרופורציות. חשוב להבין שאתר היכרויות הוא לא עץ שגדל עליו כסף. חשוב להבין שלא בהכרח מחכה לכם שם אביר על סוס לבן, לכן חשוב לשמור על פרופורציה בדרישות שאיתן אתם נכנסים. היו כנים עם עצמכם, עירכו רשימה של תכונות שבלעדיהן אתם בטוחים שאין סיכוי שהקשר יעבוד. במקביל עירכו רשימה של תכונות שאתם מוכנים להתפשר עליהן.

אתר הכרויות


מה לא כדאי לעשות באתר הכרויות:
1. אל תשקרו. למרות שנורא מפתה לשקר באתר הכרויות, כמו כל שקר סופו להתגלות, ומפח הנפש שעלול להגרם הוא גדול. חשוב להבין שהרי בסופו של דבר המטרה הסופית היא לצאת מאתר ההכרויות ולהפגש במציאות, כך שלא משנה מה תכתבו על עצמכם בכרטיס, בסופו של דבר אותה דמות שתציגו תהיה הדמות שתצטרכו להביא לפגישה....
2. אל תהיו אגרסיבים. כמו שלא הייתם ניגשים לאדם פנים מול פנים, ופונים אליו בצורה ישירה מידי, כך גם תפעלו באתר הכרויות. חישבו על כך שהאדם ממול, מעט חושש, מתבייש, מובך ולא בהכרח בטוח בעצמו כפי שאתם חשים באותו הרגע. היו סבלניים. לחיזור יש חלק נכבד בהתנהלות באתר היכרויות. אל תדרשו את מס' הטלפון ישר, חכו מעט. תנו לאדם איתו אתם מתקשרים להכיר אתכם מעט, כך שהוא יוכל לבטוח בכם. כפי שלא הייתם רוצים שיטרידו אתכם, כך אותם אנשים אשר פותחים כרטיס באתר היכרויות לא רוצים שיטרידו אותם.
3. אל תפתחו מספר כרטיסים באותו אתר הכרויות. כפי שלא הייתם מסתובבים בארץ עם מספר זהויות, כך גם באתר היכרויות מומלץ להשאר עם זהות אחת, אמיתית ולדבוק בה. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מסבירים למישהו שרק הכרתם, והדברים זרמו טוב ביניכם, מדוע יש לכם כרטיס נוסף באתר עם פרטים שונים אך עם אותו המייל או התמונה.
4. הזהרו עם מסירת פרטים אישיים. מומלץ מאד לנסות ולהעביר את מערכת היחסים מאתר ההכרויות לחיים ה"אמיתיים", אך חשוב מאד להיזהר בדרך.. אל תמסרו פרטים למי שפנה אליכם בפעם הראשונה. נסו להכיר תחילה את האדם איתו אתם מתקשרים, נסו לעקוב אחר קוהרנטיות בפרטים שהצד השני תורם, היו מעט חשדנים ואל תהיו נאיבים.
5. אל תאבדו תקווה. אחד הדברים החשובים ביותר באתר הכרויות היא הסבלנות. רוב הסיכויים שהגעתם לאתר הכרויות לאחר שתקופה ניסיתם למצוא בן זוג בדרכים אחרות. לכן חשוב לזכור ולהבין שהחיפוש יכול לקחת זמן. אתם יכול למצוא את בן הזוג שלכם אחרי שבוע באתר וזה יכול לקחת גם שנה. לפעמים הדברים תלויים בנו ולפעמים במזל. אבל חשוב לזכור שהדברים הטובים באמת קורים למי ממתין בסבלנות.

בואו להכיר את אהבת חייכם באתר ההכרויות lovely - לחצו כאן!

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו