print header

8 סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם גם אם אתם לא חשים כך

 יש אנשים שמאוד קל להם להתבטא ולומר מה הם מרגישים כלפי אחרים, אבל במקרים אחרים מי שנמצא סביבנו לא תמיד חושף את שעל ליבו, בעיקר כשמדובר ברגשות חיבה ואהבה. מתברר שגם במקרים כאלה של בושה, חוסר נעימות או סיבות דומות, אפשר לדעת מתי אנשים נמשכים אליכם ומחבבים אתכם, פשוט צריך לדעת מה לחפש בהתנהגות שלהם. אספנו עבורכם 8 סימנים שמעידים על כך שמישהו מחבב אתכם – באופן רומנטי או ידידותי – גם אם אתם ממש לא חושבים כך. מכירים מישהו שזקוק לפרשנות הזו מאחת מהסיבות הללו? שתפו עימו את הכתבה הזו, אולי היא תפקח את עיניו... 
 

1. הרחקת חפצים שמפרידים ביניכם

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: זוג מחזיק ידיים במסעדה
כשאנו מדברים עם מישהו שאנו מחבבים, אנו בדרך כלל מזיזים הצידה את כל המחסומים הפיזיים שעומדים בינינו. יש לכך כמה דוגמאות, כמו למשל פינוי כריות או שמיכות בעת ישיבה על ספה, או הזזה הצידה של כוסות וצלחות בזמן שיחה ליד שולחן. לחלופין, מיקומם של חפצים יכול להוות גם סימן לכך שאדם מסוים לא מעוניין בחברתו של אחר, למשל, כשבחורה מחזיקה את התיק שלה לפני גופה בזמן שהיא מדברת עם גבר. לכן בזמן שאתם משוחחים עם אדם אחר, שימו לב האם יש ביניכם חפצים שנועדו ליצור מעין חציצה, או שאותו אדם פינה אותם מהשטח.

2. ניסיון להתקרב פיזית

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: אישה מחבקת איש מאחור ביער
באופן די טבעי, אנשים רוצים להישאר קרובים פיזית אל אלו שהם מחבבים, ולשמור על מרחק מאלו שלא. התנהגות שכזו מקושרת לצורך שלנו  להגן על הטריטוריה שלנו, שמקורותיו כבר בימי האדם הקדמון. לכן, אם אתם חשים שיש אדם שמנסה להתקרב אליכם בכל דרך שהיא – הבינו שהוא פשוט מעוניין בכם, בין אם כידידים ובין אם כבני זוג. הוא לא חייב לשבת או לעמוד צמוד אליכם כדי להביע רצון לקרבה, אלא יכול להיעזר באופן מודע או לא מודע במחוות קטנות יותר כמו הטיית הראש לכיוונכם.

3. הכיוון שאליו הרגליים מצביעות

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: רגליים של שני בחורים ובחורה, כשכפות רגליים של הבחור השמאלי מצביעות לכיוון הבחורה
כשאנחנו עומדים ומדברים עם אנשים, אנחנו בדרך כלל נוטים להסתכל להם בעיניים, ומניחים שגם הם עושים זאת. בשל כך, אנחנו מנסים שלא להפגין את תחושותינו כלפיהם בפלג הגוף העליון, כי אנו מניחים שהם ישימו לב לכך במהרה. אולי בשל כך אנחנו לא תמיד שמים לב למסרים ששולחות כפות הרגליים, שעשויות להביע באופן לא מודע את חיבתנו לאנשים אחרים. לפיכך כאשר אתם עומדים ומדברים עם אחרים ומעוניינים לדעת האם הם מחבבים אתכם, הביטו לרגע על כפות הרגליים שלהם ובדקו לאן הן פונות – אם הן מכוונות הישר אליכם, זה רמז משמעותי לכך שהתשובה אולי חיובית.

4. רמזים באזור העיניים

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: עיניים פקוחות לרווחה של בחורה
רבים אומרים שהעיניים הן מעין מראה לנשמה, ולכן לא משנה כמה ננסה לשלוט על הבעותינו כדי להסוות את תחושותינו וחיבתנו כלפי הצד השני – אזור העיניים יחשוף אותנו. חשבו למשל כיצד אתם מגיבים כשמישהו שאתם אוהבים נכנס לחדר – העיניים שלכם נפתחות ומתחילות "לחייך", והגבות שלכם עולות. כך גם יתנהג אדם אחר שמחבב אתכם, וככל שהגבות שלו יעלו יותר – כך הוא יותר מחבב אתכם. בנוסף לכך, הוא ימצמץ מעט מאוד כשתדברו איתו. לחלופין, כאשר אתם מדברים עם אדם שלא ממש אוהב אתכם, שימו לב שהוא ימצמץ שוב ושוב ובאופן לא מודע, זאת מכיוון שהעפעפיים שלו מהוות מעין מחיצה שנועדה לחסום ולהרחיק אתכם ממנו. 

5. ישיבה או עמידה זקופה במיוחד

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: שני בחורים ושתי בחורות יושבים על ספסל על הר, ואחת מהן עם גב זקוף
אתם נפגשים עם כמה ידידים, ואחד מהם זקוף במיוחד או נשען מעט אחורה? יתכן שהוא פשוט מקפיד לשמור עם גב ישר או על תנוחה שנוחה לו, וזוהי אפשרות הגיונית ביותר – אך כדאי שתבדקו האם הוא בעצם רומז לכם שהוא מחבב אתכם. מחווה שכזו אמנם יכולה ליצור מראה מעט מרוחק, אך בפועל היא עוזרת לו להפגין את מאפייניו הגופניים החזקים ואף להיראות מעט יותר גבוה. לכן אם יש בסביבתכם ידיד שעומד או יושב זקוף במיוחד בחברתכם ולא במצבים אחרים, אל תחשבו שהוא מרוחק ולא מעוניין בחברתכם, אלא להפך – הוא דווקא מנסה להרשים אתכם.

6. מתן מחמאות מאולצות שנשמעות מטופשות

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: בחורה עם עיניים פוזלות, מכסה את פיה עם היד
מכירים את המצבים האלו בסרטים, שבהם בחור מנסה להחמיא למישהי שהוא מחבב, אך כל משפט שהוא אומר נשמע מאולץ ומגוחך? לכולנו ברור שהוא בעצם מנסה למשוך את תשומת ליבה, אך כשאנו חווים משהו שכזה במציאות ומקבלים מחמאות שנשמעות רע, אנו לפעמים מפרשים אותן אחרת לגמרי. הסיבה לכך היא פשוטה, ונובעת מהעובדה שמי שמחמיא לכם חושב שאתם כה מושלמים, ולכן אין צורך להזכיר לכם זאת. בשל כך כשהוא מחליט בסוף להחמיא לכם הוא מניח שאתם מודעים לעצמכם, מצב שגורם לו להשמיע משפטים מטופשים מתוך חוסר נוחות, ממש כמו בסרטים. מכאן עליכם להבין שכשאדם מסוים נותן לכם מחמאה שנשמעת בעיניכם מעט מגוחכת או לא אמיתית – אל תירתעו, אלא הבינו שפשוט קשה לו לומר לכם כמה אתם מדהימים מבחינתו.

7. מיקום האדם ביחס אליכם בזמן הליכה

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: זוג מבוגר הולך ברחוב זה לצד זו
כשאתם הולכים לצד אדם נוסף, שימו לב היכן הוא נמצא ביחס אליכם – האם הוא כמה צעדים לפניכם, נשרך מאחוריכם או שמא פוסע לצדכם? אם הוא תמיד מקדים אתכם וממהר ללכת בראש, כנראה שהוא לא באמת מחבב אתכם או מתעניין בכם, אלא חושב רק על עצמו. אם הוא צועד מאחוריכם, ישנה אפשרות כלשהי שהוא מחבב אתכם. עם זאת, אם הוא הולך לצדכם ומקפיד לשמור על הקצב שלכם – זהו סימן לכך שהוא חש כלפיכם רגשות חיוביים.

8. מנח הידיים על הגוף

סימנים לכך שמישהו מחבב אתכם: בחור ובחורה, כשבצד ימין הוא עם הידיים בכיסים ולכן הוא לא מחבב אותה, ובצד שמאל הוא עם ידיים על המותניים ולכן כן מחבב אותה

גברים רבים נוטים להפגין את הפגיעות שלהם מול נשים שהם מחבבים, ואחת הדרכים שלהם לעשות זאת היא בעזרת הנחת הידיים שלהם על המותניים. למרות שתנוחה שכזו נתפסת בעיני רבים כשחצנית ואפילו מאיימת ומרתיעה, היא בעצם אמורה לסמל עבורכם את ההפך הגמור – שעומד לידכם אדם שמוכן להיפתח, כי הוא באמת אוהב אתכם ורוצה בקרבתכם. לעומת זאת, אם הוא מכניס את ידיו לכיסים, שפת הגוף שלו משדרת הסתגרות ורצון בריחוק מהסביבה.

מקור התמונות: brightside

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.