print header

אפליקציית BlueMail: הכירו את האפליקציה שתסדר לכם את המיילים בתיבות השונות

 מבלי ששמנו לב בכלל, האימייל (דואר אלקטרוני) הפך לאחד מאמצעי התקשורת הפופולאריים ביותר כיום, ורובנו אפילו מנהלים יותר מחשבון מייל אחד, אם זה לצרכי עבודה, על מנת לשמור על קשר עם חברים וקרובי משפחה, או כדי לקבל הודעות ועדכונים ממקורות שונים ועוד. עם זאת, בשל ריבוי תיבות המייל השונות, נוצרים אצל רבים מאיתנו בלבול ואי סדר שלפעמים גורמים לנו להרבה כאבי ראש. אם גם אתם חלק מאותם אנשים שברשותם מספר חשבונות מייל שונים, ואתם רוצים להתחיל לקחת אחריות על כולם ולייצר לכם סביבה מסודרת שבה תוכלו לנהל אותם, אפליקציית BlueMail היא בדיוק מה שאתם צריכים. האפליקציה הנהדרת הזו מסתנכרנת עם חשבונות המייל השונים שלכם בטלפון הנייד ומעניקה לכם אפשרויות שונות שיסייעו לכם לנהל אותם יחדיו טוב יותר. כדי שתבינו כיצד אתם יכולים להתקין ולהשתמש באפשרויות העיקריות שהיא מציעה לכם – הכנו עבורכם את המדריך הבא.

אפליקציית BlueMail: לוגו אפליקציית BlueMail

כך תתקינו ותרשמו לאפליקציית BlueMail

א. כדי להשתמש באפליקצייה, ראשית כמובן שעליכם להורידה לטלפון החכם שלכם, ותוכלו לעשות זאת באמצעות אחד מהקישורים הבאים:

לחצו כאן להורדת BlueMail לאנדרואיד

ללחצו כאן להורדת BlueMail לאייפון

ב. כאשר תפתחו את האפליקציה בפעם הראשונה, תתבקשו להזין את כתובות המייל שלכם ולתת ל-BlueMail גישה אל התיבות. אם תיבת המייל הראשי שלכם נמצא בג'ימייל לחצו ישירות על Sign in with Google, הזינו את כתובת המייל שלכם וסיסמתו, ותנו לאפליקציה אישור להתחבר אליו. אם תיבת המייל שלכם היא של גוף בינלאומי אחר – דוגמת יאהו (Yahoo), אייקלאוד, הוטמייל או אאוטלוק – לחצו על Add Other Account, בחרו את השרת מתוך הרשימה שתוצג לכם, הזינו את פרטיכם ואשרו לאפליקציה להתחבר אל המייל שלכם. 

אפליקציית BlueMail: התחברות ראשונית לשרת מייל

ג. אם יש לכם חשבונות מייל של שרת ישראלי – כדוגמת וואלה, בזק בינלאומי וכדומה – בחרו באפשרות - Add Other Account, מתוך תפריט האפשרויות שיפתח בפניכם בחרו ב-Other Email והזינו את שם המשתמש והסיסמה במסך שיפתח בפניכם.

ד. לאחר שהזנתם את שם המשתמש והסיסמה ונתתם את אישור ההתחברות למייל שלכם, תצטרכו להזין את השם שלכם ואת תיאור הייעוד של תיבת המייל שהכנסתם (עבודה, חברים, מסמכים רשמיים וכדומה), ובסיום ללחוץ על כפתור Done.

אפליקציית BlueMail: הגדרת שם משתמש ותיאור התיבה

ה. במסך שיופיע לאחר מכן - Account Notifications, תוכלו להגדיר כיצד אתם רוצים לקבל התראות מהאפליקציה בנוגע למיילים המגיעים לתיבת המייל שהזנתם. כמו כן, תוכלו להוסיף כתובות מייל נוספות לחשבון ה-BlueMail שלכם, כך שתוכלו לנהל במקביל את כלל תיבות המייל שלכם דרך האפליקציה. כדי לעשות זאת, לחצו על Add another account, וחזרו על פעולת רישום מייל לשירות, כפי שכבר עשיתם עם חשבון המייל הראשון שהזנתם.

אפליקציית BlueMail: הוספת מייל נוסף באמצעות האפליקציה
ו. לאחר שהוספתם את כל החשבונות שברצונכם לנהל דרך האפליקציה, לחצו על Done.

התנהלות ושימושים שונים באפליקציית BlueMail

א. לאחר שהזנתם את כל תיבות המייל שאתם מעוניינים לנהל דרך BlueMail ואישרתם לאפליקציה גישה אליהם – תוכלו להתחיל לעשות בה שימוש מלא. במסך הראשי, תוצג לפניכם רשימת חשבונות המיילים מתוך כתובת המייל שהזנתם אחרונה; אם אתם רוצים לראות את רשימת המיילים מכל תיבות הדואר שהזנתם ביחד, לחצו על החץ הקטן המופיע תחת כותרת התיבה שבראש העמוד הראשי, ובתפריט שייפתח בפניכם בחרו באפשרות Unified. אם תרצו לראות את רשימת המיילים בכל תיבה אחרת שהזנתם, פשוט לחצו עליה בתפריט זה.

אפליקציית BlueMail: מעבר לתיבת מייל מאוחדות לכל חשבונות המייל המוזנים באפליקציה

ב. אם ברצונכם לסנן את המיילים ברשימה שלכם כך שיוצגו רק אלו שטרם נקראו, לחצו על החץ שתחת הכותרת הראשית, ובחרו באפשרות Unread (אייקון אייקון לא-נקרא). אם אתם רוצים לראות רק את אלו שסימנתם כחשובים, לחצו על האפשרות Starred (האייקון אייקון  חשובים). אם אתם מתעניינים רק במיילים המופיעים ברשימת הנכנסים לחצו על Incoming (האייקון אייקון דואר נכנס).

ג. בעזרת האפליקציה אתם יכולים לעשות סדר ברשימת המיילים שלכם, ולקבץ לאוסף את המיילים שהגיעו ממקור מסוים, כך שהם לא יהיו מפוזרים כבודדים לאורך כל הרשימה. מה שעליכם לעשות על מנת לבצע זאת, הוא ללחוץ על הכפתור Clusters - המופיע באותו התפריט הנפתח בלחיצה על החץ שתחת הכותרת הראשית - ולבחור מתוך החלון שיעלה בפניכם את האפשרות המועדפת עליכם: אם אתם רוצים שכל המיילים שקיבלתם יקובצו לאוספים המסודרים על פי השולח שלהם, בחרו ב-On; אם אתם רוצים שרק המיילים שנשלחו לכם על ידי גופים שונים, שירותים וארגונים (ולא על ידי משתמשים פרטיים) יקובצו לאוספים – לחצו על Only Services. כדי לבטל לחלוטין את עניין הקיבוץ, לחצו על Off.

אפליקציית BlueMail: קיבוץ המיילים לאוספים על פי שולח

ד. אם תרצו לשנות את הגדרות האפליקציה כך שבאופן כללי יוצגו בפניכם רק מיילים שהגיעו מאנשים פרטיים - ולא מגופים, ארגונים וחברות עסקיות - לחצו על המתג הקטן עם האייקון אייקון לא-נקרא - המופיע בתפריט העליון של האפליקציה - והעבירו אותו שמאלה, כך שהסמל שיופיע באייקון יהיה אייקון לא-נקרא.

ה. אם ברצונכם לנהל באמצעות האפליקציה את התיקיות השונות בכל אחת מתיבות המייל שלכם, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על האייקון  אייקון לא-נקרא - המופיע בקצה השמאלי של התפריט העליון. בתפריט שיופיע בפניכם תוכלו לעבור בין תיבות המייל השונות שלכם ולצפות בכל התיקיות הקיימות בהן.

אפליקציית BlueMail: תפריט לניהול תיקיות בתיבות המייל השונות

ו. בעזרת התפריט התחתון של האפליקציה תוכלו לבצע פעולות שונות: לצפות ברשימת כל אנשי הקשר שלכם, באמצעות לחיצה על אייקון הפרופילים; לכתוב ולשלוח מייל חדש באמצעות לחיצה על אייקון העיפרון, לצפות ברשימת המשימות שלכם באמצעות לחיצה על אייקון הרשימה (בהמשך יוצגו כמה כלים שקשורים לרשימה הזו), ולקבוע הגדרות נוספות לאפליקציה, באמצעות לחיצה על אייקון שלושת הנקודות.


אפליקציית BlueMail: תפריט האפשרויות התחתון במסך האפליקציה
  • בעזרת אפשרות המשימות (Tasks) שהוצגה, תוכלו לקבל תזכורת מהאפליקציה לטפל במועד מאוחר יותר במיילים שקיבלתם. כדי להוסיף מייל אל רשימת המשימות העומדת בפניכם, פשוט לחצו עליו וגררו אותו לימין. בתפריט הקטן שייפתח בפניכם לצדו לחצו על "Snooze+".
אפליקציית BlueMail: הכנסת מייל לרשימת המשימות
  •  בחרו מבין האפשרויות שיופיעו בפניכם מתי ברצונכם לקבל את ההתראה בנוגע לטיפול במייל: מאוחר יותר באותו יום, בערב, בבוקר שלמחרת, או בכל זמן אחר שתחפצו בכך (Pick Date).
אפליקציית BlueMail: בחירת זמן להתראה
  • סימנתם מייל מסוים, קיבלתם התראה לגביו בזמן שבחרתם וטיפלתם בו כנדרש? כדי לסמן שהדבר נעשה ולהוריד את המייל מרשימת המשימות שלכם, גררו אותו לכיוון ימין, ובתפריט שיופיע בפניכם לחצו על האייקון Done.
  • את כל המיילים הנמצאים ברשימת המשימות שלכם, יחד עם כל אלו שכבר סימנתם כעשויים, תוכלו למצוא בעמוד המשימות, שיופיעו בפניכם תלחצו על האייקון אייקון לא-נקרא שבתפריט התחתון.

לסיכום

כפי שאתם רואים, לאפליקציית BlueMail יש תועלות רבות לסידור המייל שלכם. האפשרויות השונות שהזכרנו כאן הם רק חלק מסדרת הכלים הנרחבת שמציעה האפליקציה, לכן כדאי לכם לנסות ולהתרשם ממנה בעצמכם, ולגלות את יכולותיה שיסייעו לכם בהתמודדות עם שצף המיילים שאתם וודאי מקבלים.

לחצו כאן כדי להכיר אפליקציות שימושיות נוספות וללמוד כיצד לעבוד איתן

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.