print header

עצמאי? הבדיקה הפשוטה הזו יכולה לחסוך לך הרבה כסף!

אם אתה עצמאי אתה ודאי יודע שבזמן שאתה עובד קשה ועושה את כל המאמצים להתפרנס בכבוד, המדינה יושבת מהצד השני ומתחלקת איתך ברווחים באופן שיוצר מעמסה שקשה מאד לעמוד בה. בנוסף להוצאות הללו, ישנה הוצאה גדולה נוספת שמשפיעה על הכיס של כל עצמאי ולהבדיל ממיסים, יש לכל אחד מאיתנו דרך לצמצם את ההוצאה הזו ולחסוך כסף רב, שעד כה פשוט הושלך לפח בכל חודש מבלי שידעתם זאת. מדובר על תופעה שמכונה "כפל ביטוח", מצב בו אתם משלמים כסף על יותר מתוכנית ביטוח אחת באותה קטגוריה וכתוצאה מכך מבזבזים סכומי כסף משמעותיים מאוד בלי שום סיבה! אז מה עושים? בעזרת בדיקה מקצועית בחינם, ניתן לגלות על אילו ביטוחים מיותרים אתם סתם זורקים כסף ובכך להוביל לחיסכון אדיר בכל שנה.
 

רפורמת פנסיה חובה לעצמאים

השנה הושקה חובת הפנסיה לעצמאים, דבר המייצר פתח גדול לביטוחים כפולים ומיותרים. עצמאים רבים שבמשך השנים רכשו לעצמם מוצרי ביטוח שונים, יכולים למצוא שמרכיבים שונים מקרן הפנסיה חופפים לאחד ממוצרי הביטוח שהם כבר משלמים עליהם והתוצאה היא תשלום כפול ומיותר על מוצר ביטוחי שברגע האמת לא ייתן לכם כלום.
 

מה זה ביטוח כפול?

לפני שנתמקד בפתרון, חשוב קודם כל להבין היטב את הבעיה הזאת, שזכתה לשמות מבלבלים כמו "כפל תשלומים", "תיק ביטוחי מנופח" ו"כפל ביטוח". מדובר למעשה במצב פשוט למדי, שנוצר בעקבות הרצון הטבעי להגן על העתיד שלנו ושל האנשים שיקרים לנו בדרך הטובה ביותר ובאמצעות כמה וכמה תוכניות ביטוח שונות. הביטוחים השונים האלו לפעמים מתבטאים בפיצויים שיכולים להיות חלקיים או יחסיים לשאר הפיצויים שהמבוטח זכאי להם, ובמקרים קיצוניים אף להיות מבוטלים לחלוטין. שילוב שתי העובדות האלו מוביל למצב שבו אנשים משלמים כסף עבור ביטוחים שברגע האמת לא יספקו להם שום תמורה, או "במקרה הטוב" יעניקו להם פיצוי כספי זניח בהשוואה להשקעה הכספית שנעשתה בהם לאורך השנים.
 
בדיקת ביטוח כפול: קלסרים מלאים בניירות
 

כיצד מזהים מצב של כפל ביטוחים ומטפלים בו?

בזכות שינויי תקנות וטכנולוגיית חיפוש והשוואת מידע מתקדמת, אתם יכולים לבצע את הבדיקה שתזהה את כל הכיסויים הכפולים שעליהם אתם משלמים מאות שקלים בחודש במהירות וללא עלות. הבדיקה הזאת כוללת את רוב הביטוחים הנפוצים ביותר שכולנו משלמים עליהם; ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי וריסק (סוג של פוליסת ביטוח חיים). השלב הבא הוא כמובן הטיפול בכל החריגות שנמצאו מול חברות הביטוח, שכולל ביטול, שדרוג ואיחוד של המוצרים השונים שאתם משלמים עליהם. זהו תהליך עדין מאוד משום שלפעמים יש טעם לכיסוי כפול ויש חשיבות רבה מאוד "לאותיות הקטנות" שרבים מאיתנו לא מודעים אליהן. חשוב מאוד שאת הפעולות האלו יעשה אדם בעל ידע ואובייקטיביות, סוכן ביטוח מקצועי שיפעל לטובתכם ולא לטובת חברות הביטוח השונות שמשלמות את העמלות שמהן הוא מתפרנס. 
בדיקת הביטוחים הכפולים יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וגם לעזור לכם לזכות בשקט נפשי. לכן כדאי מאוד שתקדימו תרופה למכה ותפסיקו את התשלומים המיותרים ואת בזבוז הכסף שיכול לשדרג את חייכם בשלל תחומים אחרים.
 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו