print header

מה מצפה לכם בשנת 2017 על פי הנומרולוגיה?

  אנחנו בתחילתה של השנה הלועזית 2017, וכמו בכל שנה אחרת התדר האנרגטי בכדור הארץ משתנה והדבר משפיע באופן אישי על כל אחד ואחת מאיתנו. בנומרולוגיה קוראים לזה "שנה אישית", ובעזרת הכתבה הבאה תוכלו לגלות מהי השנה האישית שלכם ומה מצפה לכם בה, על פי חישוב פשוט והסברים של הנומרולוגית מאייה מזרחי-עצמוני. המידע הזה יכול לעזור להכין אתכם לקראת מימוש הפוטנציאל שלכם השנה, אז קחו נשימה עמוקה וגלו מה שנת 2017 מייעדת עבורכם.
 
כדור הארץ ומספרים חגים סביבו
 

מהי נומרולוגיה? 

הנומרולוגיה היא תורת המספרים, הלקוחה מהעולם היהודי העתיק, והיא משמשת ככלי ממשי להכוונה מעשית עד היום. באמצעות שמו של האדם ותאריך לידתו, ניתן לייעץ, לכוון ולמעשה לחבר אותו לאני האותנטי שלו. מכאן, קבלת ההחלטות והבחירות (לגבי כל דבר בחיים – זוגיות, תעסוקה, מגורים, לימודים) תעשה מתוך האמת שלו, ותוביל אותו להצלחה המיוחלת. 

החישוב הנומרולוגי של שנת 2017

לפני שנבדוק את המשמעות האישית של שנת 2017 עבורכם, יש תחילה להבין את החישוב הכללי ואת המשמעות של 2017 עצמה ללא כל קשר אליכם. את התדר האנרגטי החדש מחשבים על ידי חיבור וצמצום הספרות בשנה החדשה. חישוב התדר האנרגטי של 2017 למשל יעשה כך: 2+0+1+7=10, מחברים את סכום הספרות של התוצאה עד שמגיעים לספרה בודדת: 1+0=1 וכך מתגלה שהשנה האזרחית 2017 היא בתדר של הספרה 1. המספר 1 בנומרולוגיה מסמל בניה של החדש, ומציין בין היתר: התחלות חדשות, אנרגיה מתחדשת, חיוניות, יזמות, קפיצה, חדשנות, תכנונים ותחילתם של תהליכים בתחומים מגוונים (פוליטיקה, כלכלה, ממשל, טכנולוגיה, הנדסה ועוד). 
טבלת מספרים
 

מה צפוי בעולם ב-2017?

התשובה הפשוטה לשאלה הזו היא תחילתם של תהליכים רבי משמעות ועוצמה, אך זוהי תשובה חלקית וכללית מאוד. תהליכים אלו בתכנון, ביצועם צפוי השנה ועד לשנת 2019 הם ימשיכו לקבל תנופה ו"להתגלגל". בשנה הקרובה אנו צפויים לראות בניה מחדש של ארגונים (ציבוריים בעיקר, אך גם פרטיים), תפיסות, ותהליכים לצד הקיים. אלה ילכו ויתפסו עד 2019 את מקומו של מה שייחשב עד אז כ"הסדר הישן". הכוונה למדיה, לצורות החשיבה, לצורות הממשל בעולם, להתאחדויות כפי שהורכבו עד היום, ביניהם האיחוד האירופי, מדיניות חוץ ועוד. הדבר יתבטא בתחומים כמו הרפואה, הרגלי הצריכה וביטחון.
 
הייעוץ הנומרולוגי מתייחס ברמת המקרו לארגונים, לממשל, לטכנולוגיה וכדומה, אך גם ברמת המיקרו, לאדם עצמו. מה כדאי לו לעשות בשנה מסוימת וממה להימנע? באיזה תחום עליו להתמקד בחייו השנה? אם נהיה מודעים לאנרגיה שעוטפת את המרחב שלנו השנה, נוכל להשתמש בכך לטובתנו, זאת על ידי חישוב השנה האישית שלנו.

איך לחשב את השנה הנומרולוגית האישית שלכם?

המושג "שנה אישית" בנומרולוגיה מתכוון לאנרגיה שקיימת במרחב האישי של כל אחד ואחת מאיתנו במהלך השנה האזרחית (לועזית). חישוב השנה האישית נגזר מהשנה האזרחית הנוכחית, יום הלידה וחודש הלידה של האדם. כך תחשבו את השנה האישית שלכם שלב אחר שלב:

1. צמצום השנה הלועזית: 2017 = 2+0+1+7=10  1+0=1

2. צמצום יום הלידה: אם יום הלידה מורכב משתי ספרות, נצמצם אותן:

 יום לידה 23 לחודש – נצמצם 2+3=5. אם יום הלידה הוא ספרה אחת נשאיר אותה כך.

3. חיבור השנה הלועזית + יום הלידה + חודש הלידה. דוגמה לחישוב: תאריך לידה 16.3.1954 - השנה האישית: 2

החישוב: (תדר אנרגטי של שנת 2017) 1 + 7 (צמצום יום הלידה 1+6) + 3 (חודש הלידה) = 11. צמצום לכדי קבלת ספרה אחת: 1+1= 2. אז מה משמעות הספרה הזו? מיד תגלו...

יד עם עט כותבת על דף

אז מה הפוטנציאל הנומרולוגי שלכם ב-2017? 

לאחר שחישבתם מהי הספרה של השנה האישית שלכם ב-2017, בדקו מה הפוטנציאל שלכם בהתאם למספר שקיבלתם:

שנה אישית 1 – שנה של התחדשות בכל התחומים

הפוטנציאל בשנה זאת: השנה טובה להתחלת פרויקט חדש, ליצירת קשרים חדשים, להרחבת חוג החברים, התחלת לימודים וביקור במקומות חדשים. 

זה הזמן ל: תכנון ולהגשמה עצמית. 

מומלץ להצטייד השנה ב: אומץ, עקביות, נחישות וסבלנות.

שנה אישית 2 – שנה של שיתופי פעולה ורגישות.

הפוטנציאל בשנה זאת: השנה טובה לשיתופי פעולה, ללמידה עצמית, פיתוח בטחון עצמי, שליטה ברגשות ופתרון מצוקות רגשיות. שנה שבה האנרגיה סובבת בעיקר סביב העצמי, הזוגיות והמשפחה. 

זה הזמן ל: לימודים, העשרה וחיזוק הצד המנטלי שלכם. 

מומלץ להצטייד השנה ב: הבנה, ריסון תגובות רגשיות, טיפוח סבלנות.

שנה אישית 3 – שנה של שמחה, הצלחה והישגים.

הפוטנציאל בשנה זאת: שנה בה האדם קוצר את הפירות של השנתיים הקודמות בהן תכנן, יזם, והתאמץ. זו שנה של פתיחות, אופטימיות ושחרור מלחצים ודברים שהכבידו. שנה טובה להכרות והתחלת קשר זוגי ולפעילות חברתית. 

זה הזמן ל: מתן ביטוי ליצירתיות ולדמיון. 

מומלץ להצטייד השנה ב: אופטימיות, אהבה, שמחה.

שנה אישית 4 –  שנה של אחריות, שיקול דעת ומעשיות.

הפוטנציאל בשנה זאת: מיסוד קשר זוגי והרחבת המשפחה (אם בנישואים או בלידות) שכן עבורכם זו שנה עם אנרגיה בונה. שנה 4 מדגישה את הבית, המשפחה והעבודה. יתכן שיפוץ או כוונה לרכוש/למכור דירה. האנרגיה להיות בחברה פוחתת בשנה זאת, זו שנה להתפרנסות מעבודה – לעיתים מאומצת, שנה שמתאימה לחיזוק הביטחון העצמי וההתפתחות העצמית. 

זה הזמן ל: ביסוס יחסים במשפחה, בזוגיות או במקום העבודה. 

מומלץ להצטייד השנה ב: יעילות, זמן למנוחה, סדר יום, ארגון ומשמעת עצמית וכוח רצון.

שנה אישית 5 – שנה של חופש, מרחב ומעברים.

הפוטנציאל בשנה זאת: לעומת שנה קודמת, האנרגיה שלכם מוסבת בשנה זו כלפי חוץ. זאת שנה דינמית, שמאופיינת בתנועה, בשינוי, שנה חברתית, ערנית, בהרבה בילויים חברתיים והרחבת חוג המכרים. זאת שנה שמתאימה לנסיעות וטיולים. מורגש הצורך בשינוי וייתכן מעבר דירה/מקום עבודה או קידום במקום העבודה. 

זה הזמן ל: שינוי והתקדמות אישית. 

מומלץ להצטייד השנה ב: סבלנות, יציבות, התמקדות בעיקר ולאזן את חוסר השקט הפנימי. כמו כן, מומלץ לעסוק בספורט בשנה זאת בעיקר.

כפתורים עם מספרים

שנה אישית 6 – שנה של הרמוניה, חברה, אמנות ואהבה.

הפוטנציאל בשנה זאת: זו שנה בעלת פוטנציאל לעזור לכם להגיע להרמוניה במשפחה, בזוגיות ובמקום העבודה. לקיחת אחריות, לעיתים טיפול באדם קרוב. שנה המוקדשת לבית ולמשפחה, שנה המתאימה לפיתוח כישרונות אמנותיים – עיצוב, תכשיטנות וציור, ולהתנדבות או מתן שרות במוסדות ציבוריים.

זה הזמן ל: ביסוס הזוגיות והשותפות, פעילות חברתית ובילויים. 

מומלץ להצטייד השנה ב: אחריות, פיתוח כישרונות אמנותיים ואהבה. 

שנה אישית 7 – שנה של התבוננות ובדיקה ולמידה מן העבר.

הפוטנציאל בשנה זאת: מנוחה, עריכת בדק בית, שנה של רצון להתבודדות, התפתחות רוחנית והתעלות. מומלץ להשאיר את המצב כמו שהוא ולא להתחיל בדברים חדשים – פתיחת עסק, רכישות גדולות ועריכת חוזים והסכמים. קיים חיפוש אחר האושר הפנימי, ורצוי להתמקד בו.

זה הזמן ל: לימודים, העשרה והשתלמויות. 

מומלץ להצטייד השנה ב: הקשבה לקול הפנימי, שלווה, הבנה, פיתוח התודעה, סליחה, והתמקדות בחיובי.

שנה אישית 8 – שנה של התרחבות.

הפוטנציאל בשנה זאת: שנה של החזר כספי בהתאם למאמץ שהושקע ב-7 השנים הקודמות. שנה 8 טובה ומתאימה להשקעות, לעריכת חוזים, לרכישות ולמעברים. קיימת יכולת לצמיחה חומרית; ייתכנו מעבר דירה, נישואים והריון במשפחה. 

זה הזמן ל: שיתופי פעולה, רכישות גדולות במידת הצורך ומפגשים עם מכרים שיכולים לקדם ולעזור מבחינה כלכלית. שנה המתאימה לבקשת העלאה בשכר או בדרגה במקום העבודה. 

מומלץ להצטייד השנה ב: משמעת עצמית, סדר, תכנון, ארגון ורוח תמיכה והתנדבות.

שנה אישית 9 – שנה של ארגון מחדש.

הפוטנציאל בשנה זאת: בשנה 9 ניתן לראות את התוצאות של 8 השנים הקודמות. שנה 9 מציינת סיום תקופה והכנה לקראת תקופה חדשה. זו שנה של "ניקוי שולחן" מפרויקטים, סיום תהליכים, סגירת מעגלים וארגון מחדש בעבודה ובבית.

 זה הזמן ל: להיפטר מהישן, ממה שמעכב אותנו, ולבנות דפוסי התנהגות וגישות חדשות ומקדמות לחיים. 

מומלץ להצטייד השנה ב: חמלה, יכולת הקשבה והכלה, מטרות, יעדים ורעיונות חדשים להמשך.

לסיכום

ניתן להיעזר בחישוב השנה האישית כדי להבין טוב יותר את הלך רוחנו ב-2017 ואת הפוטנציאל האפשרי שבשנה הזו עבורנו, אך כמו תמיד, חשוב לזכור שהבחירה בידינו וכך גם המוטיבציה לפעול ולמצות את אותו פוטנציאל. אז יאללה, לעבודה!

 
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.