print header

12 דברים שחשוב לזכור בכל בוקר

כל יום כשאתם קמים בבוקר אתם אומרים לכל מי שמסביבכם בוקר טוב, אבל האם אתם באמת מאמינים בזה? כל יום הוא התחלה חדשה והזדמנות להגשים את כל השאיפות שלכם, אבל רק אם תאמינו בזה. חשיבה חיובית, אמונה עצמית, ביטחון ומוכנות לשכוח את העבר, הם דברים הכרחיים עבור כל אחד מאתנו שרוצה לנצל את היום כדי ליצור מחר טוב יותר. זכרו את הכללים המנחים האלו בכל יום מחדש, והבוקר שלכם יהיה באמת טוב יותר, וכך גם כל שאר היום שאחריו.
 
 
 
1. כל יום הוא יום חדש
יכול להיות שאתמול היה יום קשה, ייתכן שאפילו כל השבוע פשוט "לא הלך" כמו שרציתם, אבל היום הוא יום חדש. כל דבר רע שקרה אתמול, יש לכם הזדמנות לשפר היום. כל מצב קשה שסבלתם ממנו בעבר, יכול לבוא לקיצו היום. מלאו את עצמכם בתקווה בכל בוקר ותמיד תשאפו לנצל את היום לשיפור חייכם.
 
2. מחר תמיד יגיע 
לא משנה מה תעשו ,הזמן תמיד ימשיך לעבור ומחר יגיע בסופו של דבר, אבל הוא יגיע רק בסופו של היום. אל תבזבזו את היום בצפייה למחר ואל תעכבו דברים שכבר דחיתם בעבר. תחיו היום, תעבדו היום, תיהנו היום ונצלו כל יום עד תומו.
 
3. המעשים שעשיתם אתמול לא מגדירים את היום
הדבר היחיד שנשאר מאתמול הוא הזיכרון שלנו לגביו. את הכישלונות שחווינו אתמול אפשר להפוך להצלחות, ואת המכשול שהפיל אותנו אתמול אפשר לעבור היום. אתם מגדירים ויוצרים את היום שלכם, לא האתמול.
 
 
4. אף פעם לא מאוחר מידי ללכת בעקבות החלום
גיל הוא בסך הכל מספר ואין לו שום משמעות מעבר לזו שאנחנו מייחסים אליו. גם אם החלומות שלכם נתפסים בעיניכם כקשים להשגה, הם עדיין הרצונות החשובים ביותר שלכם ותמיד שווה לנסות להגשים אותם. אם כל יום בבוקר תגידו לעצמכם שאתם עושים משהו קטן כדי לקרב את עצמיכם לחלום, יום יבוא והחלום יתגשם.
 
 
 
5. כישלון הוא חלק מהחיים
אל תבזבזו את החיים שלכם בלחשוב על "מה היה קורה אם..." ואל תחשבו שכישלון הוא משהו שקורה רק לכם. כישלון הוא חלק מהחיים אבל הוא גם חלק מהעבר, היום אתם צריכים לנסות שוב, ולהמשיך ולנסות בכל יום מחדש עד שתצליחו.
 
6. בשביל הדברים הכי טובים בחיים צריך להילחם
מעט מאוד דברים טובים בחיים נופלים לתוך הידיים שלנו בלי שום מאמץ או כוונה, בשביל הדברים הטובים לרוב צריך להתאמץ. חשוב לזכור את זה בכל יום מחדש כדי לקום בבוקר ולהגיד לעצמינו שכל מאמץ שנעשה היום, כל מכשול שנתגבר עליו, יהיה בשביל תגמול ראוי ומספק.
 
 7. אנחנו לא יודעים הכל
בעולם המודרני יש כל כך הרבה דברים שקורים מסביבנו וזה נורמלי לחלוטין לא לדעת משהו. אם לא תכירו בעובדה שאתם לא יודעים הכל ולא תשאלו את האנשים מסביבכם, רוב הסיכויים שלעולם לא תדעו. אם במהלך היום שאלתם שאלות ולמדתם משהו חדש, אתם בהחלט יכולים להגיד שעבר עליכם יום מוצלח.
 
8. תיהנו מהגוף שלכם
לאף אחד אין זכות לשפוט אתכם על פי הגוף והמראה שלכם. כל עוד אתם שומרים על אורח חיים בריא זכותכם המלאה להתלבש בסגנון שבו אתם בוחרים, ללכת ברחוב בלי בושה ועם חיוך על הפנים. בשנייה שאתם יוצאים מהמיטה בבוקר אתם עושים שימוש בכלי הכי מדהים ושימושי שאי פעם קיבלתם, אז היו גאים בו ושמרו עליו כמו שצריך.
 
 
 
9. תמיד אפשר לפתוח דף חדש
החיים לא נעצרים בגיל מסוים ואף פעם לא מאוחר מידי להתחיל משהו חדש או להניח את העבר בצד. שינוי הוא אף פעם לא נגזרת של זמן, אלא רק של רצון ואמונה בכוחות הפנימיים שלכם. רק אתם אחראים על החיים שלכם ורק אתם תחליטו מה לעשות איתם ומתי לעשות את זה.
 
 
10. מגיע לכם את הטוב ביותר
אל תחיו חיים של פשרה, תמיד תשאפו לתת לעצמיכם את מה שמגיע לכם, ומה שמגיע לכם הוא אך ורק הטוב ביותר. אין שום סיבה להרגיש רגשות אשמה בגלל אמונה שכזאת ואין שום הצדקה לחשיבה אחרת. לאף אחד אחר אין זכות להגיד מה מגיע לכם חוץ מכם, אז נצלו כל יום בכדי להשיג את זה.
 
 
11. הכל עובר חביבי
לא משנה כמה דברים טובים או רעים עוברים עלינו, החיים ממשיכים. מעט מאוד דברים בחיים הם נצחיים וגם אם משהו נראה נוראי עכשיו, מחר או מחרתיים הוא כבר יהיה הרבה פחות גרוע. כל יום חדש מרחיק אתכם מהטעויות והכאב שבעבר, ונותן לכם הזדמנות להמשיך עם הדברים הטובים בחייכם אל עבר העתיד.
 
 
 
12. היום הוא נס
תחשבו על זה רגע... קמתם היום בבוקר, שטפתם פנים ופתחתם את חלונות הבית כדי לראות את קרני השמש הראשונות. איזה מזל אדיר יש לכולנו שאנחנו חיים ואיזה מבחר אינסופי של אפשרויות ניצב בפנינו בכל רגע ורגע של החיים. אז תיהנו מהחיים שלכם, תזכירו לעצמכם שהם דבר נפלא ושכולנו מבורכים שאנחנו חיים אותם. אם תחשבו על היום כמו מה שהוא באמת, אז תגלו שהוא בעצם מתנה מדהימה שקיבלתם, ותמיד תהיה לכם סיבה טובה לחייך.

מקור התמונות: PeripitusJonathanfvEric RolphLisa Tancsics

 

הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.

כתוב תגובה

תוכן התגובה:
הצג את כל התגובות (0)
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו ומאשר קבלת מיילים מהאתר.