print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 01.06.2010תחזית יומית - טלה - 01/06/2010

התחום החברתי ממשיך להיות היום משמעותי יותר. הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להיות חברתיים וקולקטיביים יותר, ובעיקר משתפי פעולה עם אחרים. אורנוס מתחיל לעשות צעדים ראשונים במזל שלכם, ונראה שהגיע הזמן לכמה שינויים בסביבה... מה דעתכם?

תחזית יומית - שור - 01/06/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן. כעת הזמן להשקיע קצת יותר בשדרוג התדמית שלכם, בעשייה רבה יותר הקשורה לנושאי דרייב וקריירה, לשיפור יחסים עם סמכויות מכל הסוגים, ולדיאלוג טוב יותר עם הורים, מורים, וכל מי שנמצא במקום שיכול לעזור ולקדם אתכם.

תחזית יומית - תאומים - 01/06/2010

זהו זמן לפתיחות לרעיונות חדשים ולגישה קצת שונה. כעת הזמן לנסות ולראות דברים קצת אחרת, לשים דגש מיוחד על כל מה שקשור להסתכלות ארוכת טווח מבלי להתמקד רק בכאן ובעכשיו, לנסות ולצפות דברים ומהלכם כמה צעדים קדימה, ולעשות זאת באופן מעשי במיוחד.

תחזית יומית - סרטן - 01/06/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. זהו זמן שבו כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא. מצד שני, זווית הרמונית בין הירח שליט המזל שלכם לשמש שבמזל תאומים, מאפשרת לראות את שני הצדדים של המטבע. מעניין...

תחזית יומית - אריה - 01/06/2010

דיאלוג היא מילת המפתח של היום, אריות. מעבר לזוגיות, זהו גם זמן למיקוד בכל מה שקשור ליחסים קרובים, ויחסים בכלל. מיקומו של הירח במזל דלי מול המזל שלכם שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לעשייה בשניים, לבילוי זוגי, ואולי גם להיכרויות חדשות אם הלב פנוי לו.

תחזית יומית - בתולה - 01/06/2010

היום כדאי להתמקד במילים אחריות ומחוייבות. מיקומו של הירח הופך אתכם למעשיים וממוקדים בתחום המקצועי, וזה אולי באמת הזמן לסגור פערים וקצוות בכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים, להשקיע קצת יותר בנושאי עבודה, ולהתמקד במקביל בבריאות שלכם.

תחזית יומית - מאזניים - 01/06/2010

הרגשות חזקים היום, ובעיקר המעורבות הרגשית שלכם בכל נושא. הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לאזור הלב בכלל, ועל נושאי רגשות ורומנטיקה בפרט, ומיקומה של ונוס שליטת המזל שלכם במזל סרטן רק מדגיש את העובדה הזו: קשה להיות אובייקטיבי, אבל כיף להרגיש.

תחזית יומית - עקרב - 01/06/2010

נושאי בית ומשפחה מודגשים היום, עקרבים. הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לבית וסביבתו, אלמנט שמזמין אתכם בימים הקרובים להתמקד בבית ובבני הבית. זוויות פעולה שנוצרות עכשיו בין פלוטו שליט המזל שלכם לבין יופיטר ואורנוס, עלולות להביא סערות פתאומיות. זהירות!

תחזית יומית - קשת - 01/06/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר תקשורתיים של השבוע, קשתים. תקשורת היא מילה משמעותית מבחינתכם, ומיקומו של הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשכנע אחרים לפעול ביחד אתכם, לשתף את הסביבה הקרובה ברגשותיכם, ולדבר על מה שחשוב באמת. תנו למילים לעבוד!

תחזית יומית - גדי - 01/06/2010

זה עשוי להיות היום הפרקטי של השבוע, גדיים. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לתחום הכלכלי, וזה בדיוק הזמן לעשות קצת יותר בנושא. כעת הזמן להתמקד בעיקר בסגירת אוברדראפט טורדני, החזרת חובות, ודיאלוג משופר וחכם עם מנהל סניף הבנק שלכם. אחהצ – מסע קניות.

תחזית יומית - דלי - 01/06/2010

זה עשוי להיות אחד הימים הטובים של השבוע, דליים. הירח שוהה במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לנוכחות שלכם ולקסם האישי. כעת הזמן לדיאלוג משופר עם העולם, להפגנת כריזמה, לפגישות חשובות מכל הסוגים, לשיחות משמעותיות, ולתחילתם של שינויים בגישה.

תחזית יומית - דגים - 01/06/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל דווקא היום כדאי לעשות קצת פחות ולנוח יותר. הירח במזל דלי עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר, ולא במגרש הפרטי שלכם. משום כך כדאי לשמור על פרופיל נמוך, להתחבר לעצמכם ובעיקר לא לעשות יותר מדי. סבלנות...

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
תכנים קשורים: אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו