maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 25.05.2010תחזית יומית - טלה - 25/05/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לעשות שטויות. זהו זמן שבו כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא. זמן לעשות חושבים לפני כל החלטה, בעיקר החלטות הקשורות לנושאי עבודה, כספים ויחסים קרובים. היזהרו במיוחד בכבישים ובדרכים.

תחזית יומית - שור - 25/05/2010

זוגיות היא מילת המפתח של היום. מעבר לזוגיות, זהו גם זמן למיקוד בכל מה שקשור ליחסים קרובים, ויחסים בכלל. מיקומו של הירח גם היום מול המזל שלכם שם את הדגש על כל מה שקשור לעשייה בשניים, לבילוי זוגי, ואולי גם להיכרויות חדשות אם אתם פנויים.

תחזית יומית - תאומים - 25/05/2010

היום כדאי להתמקד במחויבויות שלכם, ומכל הסוגים. מיקומו של הירח הופך אתכם למעשיים וממוקדים, וזה אולי באמת הזמן לסגור פערים וקצוות בכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים, להשקיע קצת יותר בנושאי עבודה, ולהתמקד בעיקר בבריאות שלכם ובהרבה תנועה.

תחזית יומית - סרטן - 25/05/2010

הרגשות חזקים היום, ובעיקר המעורבות הרגשית שלכם. הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לאזור הלב בכלל, ועל נושאי רגשות ורומנטיקה בפרט. זה בדיוק הזמן לחיזור עדין אך תקיף, למילים רכות עם לילה, לדיאלוג אמיתי שבא מהלב, ולבילוי עד השעות הקטנות.

תחזית יומית - אריה - 25/05/2010

זה עלול להיות היום הבעייתי של השבוע, אריות. השמש שליטת המזל שלכם יוצרת זווית של מתח עם כוכב פלוטו, זווית שעלולה להביא איתה מתחים ולחצים מסוגים שונים, ולגרום לכם לפעול באופן רגשי והרסני במקצת. נסו לגלות איפוק, להתבונן בדברים מבחוץ, ולא לאבד את הראש.

תחזית יומית - בתולה - 25/05/2010

זה עשוי להיות אחד הימים היותר תקשורתיים של השבוע. תקשורת היא מילה משמעותית מבחיניתכם, ומיקומו של הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשכנע אחרים לפעול ביחד אתכם, לשתף את הסביבה הקרובה ברגשותיכם, ולדבר על מה שחשוב באמת.

תחזית יומית - מאזניים - 25/05/2010

זה עשוי להיות היום המעשי של השבוע. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לחשבון הבנק שלכם, וזה בדיוק הזמן לעשות קצת יותר בנושא. כעת הזמן להתמקד בעיקר בסגירת אוברדראפט טורדני, החזרת חובות, ודיאלוג משופר וחכם עם מנהל סניף הבנק שלכם.

תחזית יומית - עקרב - 25/05/2010

זה עשוי להיות אחד הימים הטובים של השבוע. הירח שוהה לו עכשיו במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לנוכחות שלכם ולקסם האישי. אולם דווקא עכשיו יוצרת השמש זווית של מתחת לפלוטו שליט המזל שלכם, ואתם עלולים להגיב באופן כוחני כשדברים יוצאים משליטה. סבלנות.

תחזית יומית - קשת - 25/05/2010

יש הרבה אקשן בסביבה, אבל דווקא היום כדאי לעשות קצת פחות, ולנוח יותר. מיקומו של הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר, ולא במגרש הפרטי שלכם. משום כך כדאי לשמור על פרופיל נמוך, להתחבר לעצמכם ובעיקר לא לעשות יותר מדי.

תחזית יומית - גדי - 25/05/2010

התחום החברתי ממשיך להיות היום משמעותי יותר. הירח מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להיות חברתיים וקולקטיביים יותר, ובעיקר משתפי פעולה עם אחרים. שימו דגש על עשייה משותפת בתחום המקצועי למרות שאתם עלולים להרגיש צורך להיות קצת לבד.

תחזית יומית - דלי - 25/05/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז העניינים. כעת הזמן להשקיע קצת יותר בשדרוג התדמית שלכם, בעשייה רבה יותר הקשורה לנושאי דרייב וקריירה, לשיפור יחסים עם סמכויות מכל הסוגים, ולדיאלוג טוב יותר עם הורים, מורים, וכל מי שנמצא במקום שיכול לעזור ולייעץ לכם.

תחזית יומית - דגים - 25/05/2010

זהו זמן לפתיחות לרעיונות חדשים, ולגישה קצת שונה. כעת הזמן לנסות ולראות דברים קצת אחרת, לשים דגש מיוחד על כל מה שקשור להסתכלות ארוכת טווח מבלי להתמקד רק בכאן ובעכשיו, לנסות ולצפות דברים ומהלכם כמה צעדים קדימה, ולנהל שיחות עומק ארוכות.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו