maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 28.04.2010תחזית יומית - טלה - 28/04/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות, ולא להיסחף אחר עולם הרגש, למרות הפיתויים. היזהרו במיוחד בכבישים.

תחזית יומית - שור - 28/04/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים, ובירור עניינים. זה בדיוק הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים. כעת אפשר לפתור בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, לנקוט בגישה יצירתית בדיאלוג עם הזולת, או לצאת לדייט ולהכיר אנשים שמתאימים לכם באמת.

תחזית יומית - תאומים - 28/04/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם. צמידות מדויקת בין מרקורי שליט המזל שלכם לבין השמש, מביאה איתה כוח ועוצמה לעשייה.

תחזית יומית - סרטן - 28/04/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן, ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד ועל טאץ רומנטי שמבקש להתבטא, גם בגלל זווית של עימות בין הירח הרגשי למרקורי כוכב התקשורת.

תחזית יומית - אריה - 28/04/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, ולהשתמש בכוכב מרקורי שהשמש צמודה אליו היום כדי לתת למילים את הכוח לפעול – ולשנות.

תחזית יומית - בתולה - 28/04/2010

התקשורת שלכם מודגשת היום, וכדאי להשקיע בה קצת יותר. למרות הילוכו האחורי של מרקורי שליט המזל שלכם, ואולי גם בגלל הצמידות שלו לשמש, הרי שמיקומו של הירח מאפשר לכם להעביר עכשיו רגשות למילים, ולהפך. כעת הזמן לדבר ובעיקר - לצאת לפעילות פיזית וספורטיבית.

תחזית יומית - מאזניים - 28/04/2010

עוד יום פרקטי לפנינו, ובו כדאי לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, לעשות את מה שצריך כדי לשפר את המצב הכלכלי, ולהתחיל לחזור למצב של יציבות חומרית וכלכלית.

תחזית יומית - עקרב - 28/04/2010

זהו עוד יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם, ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים עם סמכויות. שימו את הדגש על הופעה חיצונית, ועל היכולת להקסים את הסביבה.

תחזית יומית - קשת - 28/04/2010

יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח, ולא מעליו. הירח עלול להביא איתו את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר ולא במגרש הפרטי שלכם, אלמנט שגורם לכם לפעול באופן שקט ומופנם יותר, אם בכלל. שימו דגש על מנוחה ורגיעה.

תחזית יומית - גדי - 28/04/2010

זה עשוי להיות יום לשיתופי פעולה. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם, להגדיר מחדש מטרות לפעולה, ובעיקר מטרות שמאפשרות לכם גם לשתף בהן אנשים אחרים, ולא לעשות אותן לבד. זהו זמן לראות את היתרונות ואת החסרונות בפעילות קולקטיבית, ולהתמקד בה.

תחזית יומית - דלי - 28/04/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז האקשן. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר ואמיץ. שפרו יחסים עם סמכויות, אם תוכלו.

תחזית יומית - דגים - 28/04/2010

היום מתאים להרחבת אופקים, ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה, ולא רק חלקים ממנה. לגבי פעילות – סבלנות, והרבה. חכו למחר.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו