maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 16.04.2010

 


 

תחזית יומית - טלה - 16/04/2010

שעות הבוקר יתאימו למסע קניות מרוכז, לבית, לעצמכם או למשפחה. בהמשך – זה הזמן לצאת לכל הסידורים הקטנים שלא הספקתם השבוע, לארגן, לנקות ולסדר, לערוך שיחות שמזמן רציתם, למלא מצברים בשקט, ובשעות הערב המאוחרות – זמן טוב לבילוי סולידי ונעים.

תחזית יומית - שור - 16/04/2010

זה עשוי להיות השישי הטוב שלכם, שוורים. הירח שוהה בשישי במזל שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור לנוכחות ולקסם האישי. בשבת - זמן מצוין לפגישות חשובות, להשקעה ביחסים שלכם, למסיבה טובה עד השעות הקטנות, ואפילו לדייט מקסים אם אתם פנויים רגשית.

תחזית יומית - תאומים - 16/04/2010

יש הרבה תכנית פעולה בשישי, אבל דווקא בשישי כדאי להוריד פרופיל ולנוח. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקורה דווקא מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה. זמן טוב לעשות קצת פחות ולנוח יותר. בשבת – להסתער על החיים, ולצאת לכל האקשן שבעולם.

תחזית יומית - סרטן - 16/04/2010

השישי הזה עשוי להיות חברותי במיוחד, סרטנונים - הירח שם את הדגש על הצד החברתי שלכם. כעת הזמן להרים כמה טלפונים, לקבוע עם ידידים שמזמן לא ראיתם ולהיפגש בכיף. בשבת – זמן להתכנס מעט, לעשות קצת פחות, לנוח יותר, ולנהל שיחת נפש קרובה עם אדם אהוב.

תחזית יומית - אריה - 16/04/2010

נראה שאתם במרכז האקשן בשישי הזה, אריות. הירח מדגיש את הנוכחות שלכם ןמחזיר את הקסם האישי, וזה בדיוק הזמן למסיבה טובה עד השעות הקטנות. בשבת – זמן להשקיע במעגל החברתי, לצאת לסדרת מפגשים עם אנשים שלא הכרתם, ולאפשר להם להתקרב קצת יותר.

תחזית יומית - בתולה - 16/04/2010

השישי הזה מתאים בעיקר לנסיעות וטיולים. מיקומו של הירח במזל שור שם את הדגש על נסיעות לנופים אחרים, שיחות עומק עם אנשים קרובים באמת, וטיולים כיפיים בחיק הטבע. בשבת – הנוכחות שלכם מתחזקת, וזה הזמן לקסם אישי ביחסים קרובים, ואפילו היכרות חדשה.

תחזית יומית - מאזניים - 16/04/2010

בשישי הזה כדאי לפעול ולבלות בזהירות רבה ולא לקחת סיכונים מיותרים. הירח המוזר ששוהה במזל שור עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות, ולא לקחת בחשבון סיכונים. מומלץ ללכת בשבילים מסומנים, לא להוציא יותר כספים ממה שתכננתם, ולהיזהר בכבישים. בשבת – אוכל, ושיחה מרתקת.

תחזית יומית - עקרב - 16/04/2010

בשישי הזה כדאי לבלות בזוג, עקרבים. זה הזמן להתמקד בכל מה שקשור לדיאלוג שבינו לבינה, כשהדגש הוא על מערכות היחסים הקרובות. בשבת – התנהלות של עקב בצד אגודל, שיחות עומק רבות משמעות, ונהיגה זהירה במיוחד בדרכים.

תחזית יומית - קשת - 16/04/2010

את השישי הזה כדאי להקדיש לחובות ומחויבויות משפחתיות או חברתיות. הירח במזל שור שם את הדגש על הדברים שחייבים לעשות - מסע קניות לבית, למשפחה או לעצמכם, מאוחר יותר - ארוחה גדולה עם בני המשפחה, ודגש על תחושת הביחד. בשבת – חיזור עדין, ושיחות עומק על יחסים.

תחזית יומית - גדי - 16/04/2010

המעורבות הרגשית מתחזקת בשישי, והרומנטיקה חוזרת חרש. זה הזמן להתחבר לרגשות העדינים שלכם, להקשיב קצת יותר ללב ולתת לו להוביל: בילוי במקום חדש, חיזור עדין, מילים מתוקות כשמסתכלים בעיניים, והרבה רומנטיקה באוויר. נסו לדבר על רגשות, ולא להסתגר.

תחזית יומית - דלי - 16/04/2010

בסוף השבוע כדאי להשקיע בעיקר בבית ובמשפחה. זמן טוב להתארגנות ביתית מסיבית שכוללת סדר, נקיון וארגון, קניות לבית וארוחה טובה, הזמנה של חברים וידידים לארוח ביתי אמיתי עד השעות הקטנות, שינוי באווירה, משחקי חברה, ושיחות עומק עם בני הבית עד השעות הקטנות.

תחזית יומית - דגים - 16/04/2010

זה עשוי להיות סוף השבוע התקשורתי של הזמן האחרון, דגיגים. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור למילים שלכם, כמו גם ליכולת שלכם להפעיל אותן בחכמה. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקשור לתקשורת, בעיקר תקשורת רגשית, מבטים ממוקדים, ולב חרישי.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו