maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 15.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 15/04/2010

היום מתאים להתמקדות בכל מה שקשור לחומר וכספים בחייכם, טלאים. זמן טוב לשים את הדגש על מסע קניות מזורז, על רכישות חכמות, וחשיבה אינטליגנטית בכל מה שקשור להוצאת כספים בכלל. זווית פעולה בין הירח לבין מרס שליט המזל שלכם עלולה לגרום לדרמה מקומית. זהירות.

תחזית יומית - שור - 15/04/2010

זה יום שבו הכריזמה שלכם מודגשת, שוורים. הירח שוהה לו כעת במזל שלכם ומאפשר להשלים תהליכים שהחלו ביומיים האחרונים, להעמיק קשרים, להגביר נוכחות, ולהצליח בפגישות חשובות במיוחד. ונוס שליטת המזל שלכם ומרקורי שוהים במזל שלכם, ועוזרים לקדם את התהליך.

תחזית יומית - תאומים - 15/04/2010

יש לכם לא מעט תכניות ליום הזה, אבל ההמלצה שלי - להתאפק, ולא לעשות יותר מדי. הירח מגביר את הצורך להתבונן מאחורי הקלעים במקום לפעול במרכז הבמה. קרבה גדולה בין מרקורי שליט המזל שלכם לבין ונוס מביאה איתה רגעים רגשניים ויפים. נסו להתמסר.

תחזית יומית - סרטן - 15/04/2010

היום מדגיש מאוד את הצד החברתי שלכם. מיקומו של הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לקדם דברים בעזרת מוסדות וארגונים בחייכם, ולפעול באופן חברי בתחום המקצועי. זווית בין הירח למרס עלולה להביא איתה רגישות יתר - אל תקחו כל דבר באופן אישי מדי.

תחזית יומית - אריה - 15/04/2010

נראה שאור הזרקורים היום הוא עליכם, אריות. מיקומו של הירח במזל שור מדגיש את הנוכחות שלכם ואת הקסם האישי המוכר, ובעזרתם של ונוס ומרקורי שנמצאים גם הם במזל שור מתאפשר לכם להתמקד בנושאי קריירה ודרייב ולרוץ קדימה. אז למה אתם מחכים?

תחזית יומית - בתולה - 15/04/2010

זהו זמן להיות כאן ועכשיו, אבל במקביל - לחשוב כמה צעדים קדימה, אם אפשר. מיקומו של הירח במזל שור שם דגש על תהליכים וחשיבה שהחלו בשבועיים האחרונים, ובמקביל גם עוזר לקדם דברים באופן משמעותי. זמן מצוין לדבר על תכניות רחוקות, ולנהל שיחות קסומות.

תחזית יומית - מאזניים - 15/04/2010

למרות התכניות שעשיתם - היום כדאי לפעול בזהירות רבה ולא לאבד את הראש. כן, יום של טעויות אפשריות בשיפוט מחכה לנו, מה שמצריך דיוק רב, כמו גם זהירות מיוחדת בדיאלוג עם סמכויות. חשוב לשמור על גבולות ברורים, ולא לאבד את הראש היכן שלא צריך.

תחזית יומית - עקרב - 15/04/2010

זוגיות היא המילה המשמעותית של היום, ואפשר להוסיף לה גם את המילה יחסים, כעת כשהירח שוהה לו מול המזל שלכם. זה הזמן לומר בקול רם דברים שבשבועיים האחרונים שמרתם בבטן. הדגש הוא על היחסים בינו לבינה, על מיסוד קשרים, פיתרון בעיות, או... יציאה לדייט.

תחזית יומית - קשת - 15/04/2010

זמן להשקיע במילים אחריות ומחוייבות, קשתים, וחזרתו של כוכב סטורן הנוקשה למזל בתולה מאפשרת גם להתמודד איתן בצורה פרקטית בשטח: נסו לאתר את מה שקשה לכם עכשיו במיוחד, ולהתמקד בלעשות אותו. במקביל, זהו זמן טוב להשקיע יותר בתחום המקצועי ובעבודה בכלל.

תחזית יומית - גדי - 15/04/2010

המעורבות הרגשית גבוהה מהרגיל, גדיים, מה שאומר שכדאי להתמקד בביטוי האישי שלכם ובצד הרומנטי. זמן טוב להגדיר מה בדיוק עושה לכם טוב, ליהנות משיחה טובה ומחברותא נעימה, לשתף אנשים אחרים בהנאות שלכם, ובשעות הערב לפתוח את הלב, ולאפשר לאהבה להיכנס.

תחזית יומית - דלי - 15/04/2010

יש הרבה תכניות בקנה, אבל היום כדאי להתמקד בבית, בסביבתו ובבני המשפחה. כעת הזמן להשקיע דווקא באנשים אותם אנחנו פוגשים ביומיום, לשתף אותם במה שעובר עלינו, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ובשעות הערב ליהנות מבילוי משפחתי, משחקי חברה, ו...טלוויזיה.

תחזית יומית - דגים - 15/04/2010

את היום כדאי להקדיש בעיקר לתקשורת שלכם, דגיגים. האמת היא שלא תמיד אתם ברורים, ולפעמים דווקא הדגיג הימני לוקח פיקוד ואומר את ההפך ממה שהתכוונתם. היום כדאי לאחד את שני הדגים, להגדיר מטרות באופן מדויק, ולשתף בזה אנשים שכדאי שידעו את זה.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו