maavaron
מיד תועבר לדף המבוקש
print header

תחזית אסטרולוגית לתאריך - 07.04.2010


 

תחזית יומית - טלה - 07/04/2010

נראה שאתם נמצאים עכשיו במרכז העניינים. מיקומו של הירח שם את הדגש על כל מה שקשור לקריירה ולדרייב שלכם, מה שאומר שזה בדיוק היום לתכניות פעולה הקשורות לקריירה, ומתן אפשרות לאמביציה שלכם להתבטא באופן ישיר ואמיץ. שפרו יחסים עם סמכויות, אם תוכלו.

תחזית יומית - שור - 07/04/2010

היום מתאים להרחבת אופקים ולהרבה פתיחות. הירח שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת לפעול באופן פתוח ומאפשר, ללמוד ולקלוט רעיונות חדשים, ואפילו לראות את כל התמונה. צמידות בין מרקורי לוונוס שליטת המזל שלכם, מאפשרת מילים שבאות מהלב.

תחזית יומית - תאומים - 07/04/2010

היום כדאי לפעול בזהירות רבה. מיקומו של הירח מביא איתו את הצורך לעשות דברים באופן שקול וממודר, שכן הסיכוי שתטעו היום עלול להיות גדול מהרגיל. חשוב דווקא עכשיו להיצמד לעובדות. צמידות בין מרקורי לוונוס עשויה להביא איתה יכולת לתרגם רגשות למילים.

תחזית יומית - סרטן - 07/04/2010

זהו יום של שיחות בגובה העיניים ובירור עניינים. זה בדיוק הזמן להתמקד בדברים שחשובים באמת ביחסים קרובים ורחוקים - כעת אפשר לפתור בעיות ביחסים שהתעוררו לאחרונה, לנקוט בגישה יצירתית בדיאלוג עם הזולת, או לצאת לדייט ולהכיר אנשים שמתאימים לכם באמת.

תחזית יומית - אריה - 07/04/2010

היום מתאים לכל סוגי הסידורים שרציתם לעשות ולא הספקתם. זמן טוב לתשלומי חשבונות מסוגים שונים, לבדיקות רפואיות, לחתימה על חוזים, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם עד שתמצאו פשוט את הזמן לעשות אותם כדי להוריד אותם משולחן העבודה שלכם. הגיע הזמן.

תחזית יומית - בתולה - 07/04/2010

היום כדאי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרגשות ויצירתיות. זהו זמן לעזוב קצת את הראש המנתח והבוחן ולעבור ללב. כעת אפשר לשים את הדגש על רגשות עדינים במיוחד, כשמרקורי שליט המזל שלכם עוזר להראות איך אפשר להעביר מילים לרגשות – ולהפך.

תחזית יומית - מאזניים - 07/04/2010

היום כדאי להשקיע יותר בבית ובמשפחה. כעת הזמן לשפר תקשורת עם אנשים קרובים שקצת התרחקתם מהם לאחרונה, לדבר על דברים שחשובים לכם ולשתף בהם את בני הבית, ולשים את הדגש על פעילות ביתית שמחה, ועל חזרה איטית לתחושת הביחד המשפחתית.

תחזית יומית - עקרב - 07/04/2010

המילים שלכם מודגשות היום וכדאי להשקיע בהן קצת יותר. הירח במזל גדי מאפשר לכם לחלוק עם הסביבה את מה שהעקרב מסתיר בפנים, וכעת הזמן לדבר על הדברים שעד עכשיו החזקתם בבטן, ולנקות משקעים רגשיים שהצטברו לכם בזמן האחרון.

תחזית יומית - קשת - 07/04/2010

עוד יום פרקטי לפנינו, ובו כדאי לשים את הדגש בעיקר על כל מה שקשור לחומר וכספים. כן, הגיע הזמן להתארגן מבחינה כספית, אם אפשר, לקחת את החיים בצורה פרקטית יותר, לעשות את מה שצריך כדי לשפר את המצב הכלכלי, ולהתחיל לחזור למצב של יציבות חומרית וכלכלית.

תחזית יומית - גדי - 07/04/2010

זהו עוד יום שבו הנוכחות שלכם מודגשת במיוחד. בגדול, היום כדאי לעשות הרבה יותר עבור עצמכם ולא עבור אנשים אחרים. חשוב לשים את הדגש עכשיו על כל מה שקורה ביחסים עם אנשים אחרים, על הופעה חיצונית ועל היכולת להקסים את העולם.

תחזית יומית - דלי - 07/04/2010

למרות התכניות, יום שקט לפנינו, באופן יחסי, וכדאי להשקיע יותר מתחת לפני השטח ולא מעליו. זה היום השלישי שבו הירח נמצא במזל גדי, ועלול להביא איתו את התחושה שכל מה שלא תעשו לא יצליח להזיז דברים, אלמנט שגורם לכם לפעול באופן שקט ומופנם יותר. התמקדו במנוחה ורגיעה.

תחזית יומית - דגים - 07/04/2010

זהו עוד יום שמתאים להשקעה בצד החברתי שלכם, דגיגים. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם, להגדיר מחדש מטרות לפעולה, ובעיקר מטרות שמאפשרות לכם גם לשתף בהן אנשים אחרים ולא לעשות אותן לבד. זהו זמן לראות את היתרונות ואת החסרונות בפעילות קולקטיבית, ולהתמקד בה.

מקור: וואלה אסטרולוגיה
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו
הצטרף בחינם לשירות
התכוונת ל:
בלחיצתך על "הרשם", הינך מסכים ל תנאי שימוש ו הצהרת הפרטיות שלנו